13 жовтня 2021, 12:14 Читать на русском

Криптобіржа Coinbase анонсувала запуск NFT-маркетплейсу

Перша в світі публічна криптовалютна біржа Coinbaseоголосила про запуск власного маркетплейсу невзаємозамінних токеныв (NFT).

Перша в світі публічна криптовалютна біржа Coinbaseоголосила про запуск власного маркетплейсу невзаємозамінних токеныв (NFT).► Підписуйтесь на телеграм-канал «Мінфіну»: головні фінансові новиниЩо зможуть користувачіКористувачі криптобіржі зможуть створювати, продавати і купувати NFT-токени на блокчейні Ethereum (стандарти ERC-721 і ERC-1155).
Фото: tadviser

► Підписуйтесь на телеграм-канал «Мінфіну»: головні фінансові новини

Що зможуть користувачі

Користувачі криптобіржі зможуть створювати, продавати і купувати NFT-токени на блокчейні Ethereum (стандарти ERC-721 і ERC-1155).

В майбутньому Coinbase планує додати підтримку інших блокчейнів. З 12 жовтня користувачі можуть подати заявку на отримання раннього доступу до NFT-маркетплейсу.

Читайте також: Що таке NFT і як на ньому заробляти

Що таке NFT

NFT або невзаємозамінний токен являє собою унікальний цифровий актив, який зберігає дані про зображення, аудіофайли, відео, або цифровий еквівалент фізичного активу.

Незважаючи на те, що зараз невзаємозамінні токени широко використовуються для створення цифрових творів мистецтва, у них є й інші сфери застосування, наприклад, в ігровій індустрії для підтвердження володіння ігровими ресурсами, в індустрії колекційних спортивних карт для покупки і підтвердження володіння ексклюзивним об'єктом.

Чим NFT відрізняється від інших криптовалют

Невзаємозамінний токен — це токен, який не можна розділити і замінити, або відтворити з цієї ж валюти. На відміну від інших токенів, які за своєю природою є взаємозамінними, NFT є унікальним цифровим активом, який не може бути поділений або заміщений.

Читайте також: Продажі NFT перевищили $ 2 мільярди. Це в 20 разів більше ніж в кінці 2020 року

Вартість NFT визначається його виробником або інвестором. NFT підтверджує право на володіння цифровим активом або файлом, але при цьому не перешкоджає його копіюванню, а тільки закріплює права власника на оригінальний екземпляр цифрового артефакту.

Нагадаємо

У травні поточного року про запуск власного NFT-маркетплейсуа оголосила найбільша в світі за обсягами торгів криптовалютна біржа Binance.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися