Мінфін - Курси валют України

Встановити
19 лютого 2020, 15:10

Група компаній DIM розповіла про хід будівництва Park Lake City (відео)

У першому будинку житлового комплексу Park Lake City, який зводиться групою компаній DIM в кількох кілометрах від столиці у селі Підгірці Обухівського району Київської області, завершені монолітні роботи та наближаються до кінця роботи з цегляної кладки зовнішніх стін та перегородок. Крім того, повністю готові сходові марші та розпочато роботи з підготовки поверхні даху для облаштування покрівлі будинку. Також тривають підготовчі роботи для прокладання внутрішніх інженерних комунікацій.

У другому будинку активно продовжуються монолітні роботи. У першій секції вони ведуться на рівні 2 поверху, у другій та третій – на рівні 3 поверху. Також на 50% завершені роботи з влаштування сходових маршів. Виконуються підготовчі роботи для цегляної кладки стін.

Park Lake City від групи компаній DIM — це житловий комплекс бізнес-класу, який складається з 20 чотириповерхових будинків і 15 таунхаусів, що будуть розміщені на закритій території площею 15 га із зонами відпочинку, власною водоймою та пляжною зоною, а також дитячим освітнім закладом. Цілодобово охоронювану прибудинкову територію спроектовано за концепцією «двір без авто», на ній також розташуються бігова доріжка, міні-футбольне та волейбольне поле, зона барбекю. Кожна квартира в житловому комплексі матиме індивідуальне опалення та панорамні вікна. Для автовласників передбачений паркінг під навісами з зарядками для електромобілів.

ЖК Park Lake City проходить сертифікацію міжнародної організації BREEAM – системи оцінки екологічності будівель. Сертифікат BREEAM — це підтвердження високої якості та екологічності житлового комплексу і гарантія того, що ресурси, які ним споживаються, будуть використані дбайливо, а витрати на його експлуатацію будуть помітно нижчими — до 35% економії у порівнянні з комплексами, які не мають подібної сертифікації.

Нагадаємо, що до кінця лютого в житловому комплексі Park Lake City діє спеціальна ціна.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися