3 грудня 2019, 13:32 Читать на русском

Укртелеком і Ощадбанк планують укласти мирову угоду

Компанії Укртелеком і Ощадбанк мають намір укласти мирову угоду у справі про стягнення з Укртелекому більше 1 мільярда гривень. Про це повідомляється в Єдиному держреєстрі судових рішень.

Компанії Укртелеком і Ощадбанк мають намір укласти мирову угоду у справі про стягнення з Укртелекому більше 1 мільярда гривень.
Фото: unn.com.ua

Що відомо

Рішення з'явилося в реєстрі 28 листопада 2019 року. Підготовче засідання відклали на 11 грудня. Ідеться про стягнення понад 1 млрд грн та позові Ощадбанку проти Укртелекому.

Як повідомлялося раніше, компанія SCM Ріната Ахметова і кіпрська Raga Establishment Limited досягли мирової угоди в суперечці щодо продажу Укртелекому.

 Оформити депозит в Ощадбанку

Передісторія

  • У серпні 2019 року прес-служба Ощадбанку повідомила, що Виконавча служба наклала арешт на майже 93% акцій Укртелекому за борги ТОВ «ЕСУ» (власник пакета акцій Укртелекому) перед Ощадбанком.
  • Ощадбанк відстояв у Верховному суді свою позицію у спорі з Укртелекомом про розірвання договору купівлі-продажу облігацій, заборгованість по яких становить майже 1,5 мільярда гривень.
  • 15 вересня 2015 року Укртелеком уклав з банком договір, згідно з яким Ощадбанк зобов'язався передати у власність Укртелекому, а останній — не пізніше 15 березня 2017 року — прийняти і оплатити облігації ЕСУ (власник контрольного пакету акцій Укртелекому) серії С у кількості 1 млн шт. за ціною 1 млрд грн плюс накопичений купонний дохід за облігаціями.

Читайте також: Кабмін дозволив Укртелекому стати мобільним

  • У серпні 2017 року, щоб уникнути виконання зобов'язань за договором (сплати банку понад 1 млрд грн), Укртелеком подав до Господарського суду Києва позовну заяву про розірвання договору та визнання зобов'язань за договором припиненими.

Коментарі - 3

+
+15
Васян Васькин
Васян Васькин
3 грудня 2019, 14:01
#
Ну насколько я помню , Укртелеком , это компания Ахметова . А Ощад государственная структура .
+
0
mihailtax
mihailtax
3 грудня 2019, 16:24
#
Укртелеком Ахметова заключил договор с Ощадбанком о покупке облигаций, но не выполнил его, вот и проиграл в суде. Эх Вася, Вася.
+
0
Васян Васькин
Васян Васькин
3 грудня 2019, 16:50
#
А я то думаю ,  что у них за шашни ?
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама