25 жовтня 2019, 14:40 Читать на русском

На продаж виставлено один з найбільших об’єктів групи «Креатив», що переданий в заставу Ощадбанку

26 листопада 2019 року відбудеться аукціон з продажу майна, належного «Еллада», яке забезпечує виконання зобов’язань одного з найбільших боржників Ощадбанку – групи компаній «Креатив».

До складу майна входить зокрема маслоекстракційний завод потужністю переробки 1000 тонн насіння соняшнику/рапсу на добу. Детальніше ознайомитись з оголошенням про проведення аукціону можна за посиланням.

Починаючи з 2015 року Ощадбанк проводить активну претензійно-позовну роботу з повернення боргів групи «Креатив». Майже рік тому в повному обсязі задоволено позовні вимоги банку до «Регіонпродукт-Україна» (майновий поручитель «Креатив») про звернення стягнення на предмет застави в розмірі понад 4,5 млн доларів США. В травні 2019 за рахунок прийняття у власність Ощадбанку нереалізованого майна поручителя здійснено погашення заборгованості в розмірі понад 106 млн грн.

Загалом банком подано до судів загальної юрисдикції 23 позовні заяви про стягнення заборгованості з групи компаній «Креатив» та їх поручителів – фізичних осіб Березкіна М.С. та Давидова Ю.Г. Загальна сума присуджених до стягнення коштів за всіма судовими рішеннями – 328 млн доларів США, 12 млн євро, 824 млн грн з Березкіна М.С. та 306 млн доларів США, 12 млн євро, 716 млн грн з Давидова Ю.Г.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама