Мінфін - Курси валют України

Встановити
6 жовтня 2019, 11:12 Читать на русском

PayPal відмовився фінансувати створення Libra

Міжнародна платіжна система PayPal відмовилася брати участь в проекті зі створення криптовалюти Libra компанією Facebook. Про це повідомляє ЕП, посилаючись на Bloomberg.

Міжнародна платіжна система PayPal відмовилася брати участь в проекті зі створення криптовалюти Libra компанією Facebook.
Фото: ukrinform.ua

Що відомо

За даними агентства, PayPal могла відмовитися від участі в проекті тому, що той не отримав повної підтримки від американських регуляторів.

«Побоювання, що PayPal може вийти з проекту, посилилися в четвер, коли компанія була відсутня на зборах членів Асоціації Libra у Вашингтоні», — йдеться в повідомленні.

Читайте також: Libra: чому у криптовалюти від Facebook немає майбутнього

PayPal був одним з перших членів Асоціації Libra — групи з 28 компаній та некомерційних організацій, які допомагають розвивати криптовалюту Libra.

Серед членів — платіжна компанія Visa, додаток Uber і гуманітарний благодійний фонд Mercy Corps.

Інвестування з заставними гарантіями від Cronvest під 16% річних

Історія питання

  • Раніше низка найбільших американських корпорацій, включаючи Visa, Mastercard, PayPal і Uber, заявляли, що мають намір вкласти 10 мільйонів доларів у створення консорціуму, який буде керувати Libra. Минулого тижня Visa і Mastercard відмовилися фінансувати Libra.

  • Facebook оголосила про роботу над власною криптовалютою в червні поточного року.

  • У Facebook повідомляли, що Libra буде підтримуватися рядом валют для забезпечення стабільності. Зокрема, на 50% — американським доларом.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися