Мінфін - Курси валют України

Встановити
16 серпня 2019, 9:19

Стабільна робота українських держбанків впливає на всю банківську систему — Аджунер

Модернізація держбанків, а також підвищення їх прибутковості та ринкової вартості є основними цілями реформування банківського сектора. Про це у своєму блозі заявив голова Наглядової ради Ощадбанку Шевки Аджунер, пише РБК-Україна.

Модернізація держбанків, а також підвищення їх прибутковості та ринкової вартості є основними цілями реформування банківського сектора.
Шевки Аджунер. Фото: day.kyiv.ua

«Фінансовий стан і результати діяльності цих банків, компетентність керівництва і управління мають вирішальне значення для загального стану та конкурентоспроможності банківської системи. У чому полягають ці зміни? Насамперед — у впровадженні моделі корпоративного управління за міжнародними стандартами. Першим кроком у цьому напрямку стало формування наглядових рад у державних банках, більшість членів яких складають незалежні директори», — зазначив Аджунер.

Він нагадав, що незалежні директори обираються з глобального пулу кандидатів за конкурентною і прозорою процедурою за участю міжнародних партнерів України та міжнародної рекрутингової компанії з бездоганною репутацією. Шість з дев'яти членів наглядової ради Ощадбанку — незалежні директори, інші троє представляють державу: по одному від президента, уряду і парламенту.

Читайте також: Пишного призначили головою «Ощадбанку» ще на 5 років

«Ми всі пишаємося, що наші компетенції пройшли безпрецедентний в історії української банківської системи конкурсний відбір», — заявив Аджунер.

За його словами, Ощадбанк є системоутворюючою установою.

«Надійність банківської системи значною мірою залежить від його стабільності. Тому підбір менеджменту повинен бути обережним і не може відбуватися за логікою революційної доцільності», — підкреслив голова наглядової ради.

Аджунер відзначив суттєву модернізацію роботи Ощадбанку за останні роки: модернізація відділень, нова корпоративна культура, інвестиції в людський капітал, орієнтованість на клієнтів, сучасні онлайн-сервіси і нові бізнес-напрямки, включаючи підтримку малого і середнього бізнесу.

Оформити депозит в Ощадбанку

Він додав, що незабаром наглядова рада Ощадбанку приступить до аналізу професійних компетенцій керівників, членів правління і ключових керівників банку.

«Ми не тільки оцінюємо прогрес в діяльності банку у відповідності з великою кількістю фактів і звітів, а насамперед визначаємося з можливістю менеджменту відповідати новим вимогам, зберегти динаміку змін та привести банк до досягнення певних цілей», — підкреслив голова наглядової ради Ощадбанку.

За його словами, на підставі отриманих матеріалів і висновків наглядова рада вирішила підтвердити професійний рівень голови правління Андрія Пишного, його повну відповідність кваліфікаційним вимогам і продовжила його повноваження на наступні п'ять років.

«Ми глибоко переконані у здатності голови правління виконати завдання бізнес-стратегії на 2018-2022 роки», — заявив він.

Коментарі - 2

+
0
AleksandrBank
AleksandrBank
16 серпня 2019, 10:40
#
««Надежность банковской системы в значительной степени зависит от его стабильности. Поэтому подбор менеджмента должен быть осторожным и не может происходить по логике революционной целесообразности», — подчеркнул глава набсовета.» - чуют что полетят вместе с Пышным и другими жуликами, особенно зам по корп бизнесу, которой подозрение вручали.
+
0
Andrey M
Andrey M
16 серпня 2019, 11:31
#
Пишний вже пройшов кваліфікаційну атестацію і його повноваження продовжили на наступні 5 років.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися