Чтобы оставить комментарий, нужно
войти или
зарегистрироваться
Страницу просматривают
110667, Igoc 1975, DrSAD, kos1com1ua, luktab, python, Qwerty1999, alena sova, tina82, Tpocik, ломбард Капітал, Консультант порталу «Мінфін» и 42 незарегистрированных посетителя.
Комментарии - 26
Курси від банків: 46.5017 / 46.5188 грн за євро.
Igoc 1975
15 травня 2025, 11:16#
Шеф атопогоузмчтеунМіша дубіль пролунав нам вкласти труби
Модер забери це, навіщо це нам?
https://minfin.com.ua/ua/currency/articles/evro-rezko-obvalilsya-chto-proishodit-i-kakovy-perspektivy-evrovalyuty-v-ukraine/
Перспективи євровалюти в Україні:
Залежатимуть від стабілізації економіки в ЄС.
Вплив українських реформ і зовнішньої підтримки.
Якщо євро відновить позиції, його роль в Україні може зрости.
— 41,57 грн/$
— 46,70 грн/€
*12:00 15/05/25
Курси від банків: 46.4366 / 46.4536 грн за євро.
Курси від банків: 41.465 / 41.495 грн за долар.
Курси від банків: 46.4352 / 46.448 грн за євро.
Торги по євро активні ближче до 11 години. Попит залишається на високому рівні. Але євро просідає на міжнародних ринках і через перерахунок пар євро/долар та долар/гривня — курс євро щодо гривні також знизився.
Курси від банків: 41.46 / 41.49 грн за долар.
На торгах по долару спостерігається деяке зміцнення позицій гривні як щодо долара, так і євро. Хоча при цьому попит на долар на 11 годин на міжбанку досить високий.
Інвестиції під 15% річних у валюті — це реально! ETFs-фонди відкривають таку можливість тим, хто готовий вникнути й розібратись, як працює цей інструмент.
Повний розбір з покроковими інструкціями від спікерів ви можете отримати на марафоні «Інвестування в ETFs» від Академії Мінфін.
За 6 занять досвідчені спікери — Пилип Олійник та Михайло Серюга — допоможуть опанувати цей інструмент навіть з нуля.
Ви дізнаєтесь про таке:
▶️ Різновиди ETFs та їх можливості
▶️ Шість переваг, обмеження та стратегії інвестування в ETFs
▶️ Створення інвестиційного портфеля з ETFs
▶️ Реєстрація у брокера та купівля ETFs: налаштування терміналу, приклад купівлі
🔗 ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ: https://cutt.ly/9rzz3YuT
⚡️ А тільки тиждень, з 12 по 20 травня, Академія дарує УНІКАЛЬНИЙ БОНУС за купівлю марафону.
Це шанс безплатно долучитись до головної інвестиційної події року — Invest Talk Summit: https://www.project.minfin.com.ua/invest-talk-summit — і наживо отримати поради щодо інвестування в ETFs від тих, хто вже заробляє на цьому.
❗️ Встигніть придбати марафон та автоматично беріть участь у розіграші квитків на Invest Talk Summit.
Курси від банків: 46.5029 / 46.52 грн за євро.
Курси від банків: 41.465 / 41.495 грн за долар.
Курси від банків: 46.5583 / 46.5796 грн за євро.
Курси від банків: 41.47 / 41.5 грн за долар.
Перепрошую, а чого зелені при владі очікували?
Народжувати ніхто не хоче, бо незнають що буде завтра і чи буде тій дитині що дати поїсти…
А як вижити без чоловіка який зараз служить наприклад у тилу за 20000 тис грн далеко від дому в декреті на 5860 грн з двома дітьми?
Зате на дороги кошти є — уряд знову виділив туди 3 млрд з яких як завжди частину вкрадуть…