werWERwer 25 июля 2023, 12:16
касир відмовів у обміні, причина — не ідеальні купюри.
Unex Bank 28 марта 2024, 13:20
Дякуємо за зворотній зв'язок! Нам дуже шкода, що залишилися негативні враження від роботи з банком. Ми обов'язково врахуємо цей відгук, щоб не допускати такого надалі.
natAAA1 25 июля 2023, 8:52
Маю депо в Юнекс Банку. Хороший банк, з хорошим сервісом та швидким і зручним зворотним зв’язком. Дуже ввічлива дівчина Наталя. Гарно мене проконсультувала по депозиту пояснила все що було не зрозуміло.
Unex Bank 28 марта 2024, 13:21
Ми дуже раді чути теплі слова на адресу наших співробітників! Раді бачити вас у відділеннях Unex Bank!
Pseudonyms 5 июля 2023, 7:37
Отделение по адресу: Киев, ул. Харковское шоссе, 2-А
Користуюсь вже 4 місяць, все влашьовує. Ставки по депозитам дуже гарні, співробітники на відділені в районі Дарницької площі приємні і ввічливі. Можу рекомендувати.
Unex Bank 28 марта 2024, 13:21
14 июля 2023, 18:46
Відгук не зарахований (на 07.07.2023).
Тамара Латуга 4 июля 2023, 21:11
Обрала даний банк для відкриття дебетної карти щоб туди спокійно класти гроші ,і тратити бо зараз в наш час треба мати гроші на карті так зручніше.Користуюсь даним банком без проблем, реєстрація прошла без проблем через додаток Дія ,і честно відразу в мене виникли питання стосовно карти бо підводні камені в любому банку є, мені дуже сподобалась гаряча лінія привітна, вони відповіли на мої питання, честно бо в любому банку можна стикнутися с втюхуванням кредиту на дебетну карту, а на їх дебетній карті його нема і це класно, що саме класне на їх карті це кешбек як людина яка користувалась в других банках кешбеком що у других банків вибору немає там що запропонували то і вибирай, а в банку таких вимог немає і це класно))) Буду радити всім цей банк за сервіс))))
Unex Bank 28 марта 2024, 13:22
Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що приносимо позитивні емоції )) Щасливі працювати для вас!
Aleks85 3 июля 2023, 23:58
Отделение по адресу: Киев, ул. Харковское шоссе, 2-А
На днях у меня закончился депозит, но почему-то офис банка зачислил деньги не на карточный счет на счет е-пидтримки. В пятницу звоню на горячую линию попадаю на дурака Диму оператора который 25 раз один и тот же вопрос задавал и ничем не помог. Через ночью в фейсбуке этот же Дима опять вышел на связь Сеодня битых 40 минут просидел в отделении банка на Ленинрадской Площади. девочки несколько раз посылали запрос в бэк офис чтобы те адли добро на снятие денег без карты.Бэк офис молчал они видетели обедают и им все по барабану оператор к этим вопросам на горячей линии отношений типа не имеет. короче ели девочки в отделении мне через приложение перекинули деньги на карточный счет. Так что не связывайтесь с этим банком ни в коем случае потому что он стал шахрайским банком. И с бэк офиса до сих пор не позвонили не извинились. Они считают что нарушив условия депозитного доовора они правы!!! Обходите этот банк десятой дорогой!!!
Unex Bank 28 марта 2024, 13:23
Дякуємо за відгук! Нам шкода, що враження про взаємодію з нами було зіпсоване. Ми обов'язково розберемо ситуацію, що склалася, щоб не допускати подібних надалі. Щирий зворотний зв'язок допомагає нам ставати краще!
MykhailoB 1 июля 2023, 18:07
Знайомство з банком починається з реєстрації у додатку. А в ньому неможливо зареєструватися від слова «зовсім». Після запиту даних з Діі та фотографування — висне на екрані формування договору. І повернутися можна лише із самого початку. Знову заповнювати дані з нуля, давати доступ до документів з Діі та фотографуватися. Після третьої невдалої спроби реєстрації зайшов почитати сюди на форум. І тут бачу 2 типи коментарів. Перший — реальні з описом проблем та негативною оцінкою якості обслуговування банку. І другий — «все чудово, дякуємо за 6% на залишок по карті». Ви серйозно? Типу це не схоже на накручування ботами позитивних відгуків? А після інформації про овердрафти, які на дебетову карту раптом самі по собі утворюються — розумію, що добре, що мені не вдалося зареєструватися з технічних причин і я уникнув можливих проблем
Unex Bank 28 марта 2024, 13:26
Дякуємо, що повідомили про це! Зворотній зв'язок допомагає нам ставати краще. Ми обов'язково розберемо ситуацію, що склалася, щоб не допускати подібних надалі. Завжди вам раді!
Yrii78 28 июня 2023, 7:28
Одні з найкращих пропозицій по депозитам в Юнексі! Крім того у них чудове обслуговування та ввічливі співробітники, що не часто зустрічається в банківських установах)
Unex Bank 28 марта 2024, 13:26
Дякуємо за високу оцінку! Ми дуже стараємося!
Mykola1111 2 июня 2023, 22:56
Відкрив карту для своїх потреб, немав на ній багато коштів.Потім підключив інтернет послугу і за того що на рахунку було недостатньо коштів, зайшов у несанкціонований овердрафт! Хоча ніякого кредитного ліміту невідкривав, до цього користувався картами і других банків то такого немає! Карти закрив чекаю на закриття рахунків! Кредитами некористуюсь, а в цьому тим паче думаю мав би з ним проблеми!
Unex Bank 28 марта 2024, 13:27
nic 10 мая 2023, 23:40
Хочете відкрити депозит в банку і отримати несанкціонований овердрафт, кредитну заборгованість, дзвінки від бота, некомпетентність кол-центру? Тоді вам сюди! Ласкаво просимо: Юнекс Банк! Не хочете — обминайте це недорозуміння десятою дорогою! З будь-яких питань.
Unex Bank 28 марта 2024, 13:28
Дякуємо за відгук! Ми постійно працюємо над нашими процесами, намагаючись зробити їх зручнішими та кращими. Докладемо всіх зусиль, щоб змінити вашу думку!
11 мая 2023, 12:01
Відгук зарахований (на 11.05.2023).
jenis 6 мая 2023, 8:16
Чому я не можу зайті в інтернет-банкінг? В моб.додаток зайшла, а на компьютері не можу! Постійне виникає помилка, що сервіс не працює. І так вже 3-й день. А служба підтримки каже, що це у мене проблеми з браузером. Але у чоловіка все працює!!!
Unex Bank 28 марта 2024, 13:29
kol4yk 21 апреля 2023, 10:46
Отделение по адресу: Киев, ул. Жилянская, 75
Простояв у черзі в Юнекс Банку 40 хвилин!!! але коли я, нарешті, потрапив до співробітника банку, я був приємно здивований, що співробітник банку швидко і грамотно вирішив мою проблему, незважаючи на те, що в черзі було багато людей.
Unex Bank 28 марта 2024, 13:30
Дякуємо за теплі слова! Ми приділяємо велику увагу турботі про клієнтів і щасливі, що ви це відзначили :) У Unex Bank завжди вам раді!
abee 7 марта 2023, 11:32
Спілкувалася зі службою підтримки. Жахливо! Не встигла я прочитати відповідь, як мені написали, Дякую за звернення. До побачення!!! Тепер точно не хочу бути їхнім клієнтом!
Unex Bank 28 марта 2024, 13:30
Дякуємо за зворотній зв'язок! Обов'язково передамо його відповідальним співробітникам. Будемо раді бачити вас знову!
wena91 27 февраля 2023, 7:37
Я з цим банком вже 2 роки. Маю картку UnexSmart. На залишок нараховують 10%. Є деякі моменти з обслуговуванням, нещодавно не могла увійти у свій онлайн банк. Вирішували це питання 2 дня. Зараз усе працює як треба.
Unex Bank 28 марта 2024, 13:31
Дякуємо за теплі слова! Завжди раді допомогти!
Boh Dan 27 января 2023, 13:56
Зацікавила дебетова картка UnexSmart, оформлення картки онлайн — через Дію, дуже зручно. Швидка обробка данних. Отримав результат «Ти можеш спробувати подати заявку ще раз за 30 днів. Технічний прогес буває зависає. Звернувся в підтримку банку через телеграм, відповіли, і теж швидко «Вам відмовлено» без зайвих слів. Ось такий початок с кінецем співпраці. Дякую).
Unex Bank 28 марта 2024, 13:32
dayar32 24 января 2023, 13:20
У меня закончился срок действия депозита. Хотела снять. Я отстояла длинную очередь и мне сказали, что наличные надо заказывать в банке. Записали меня аж на 20.12. 2022. Я пришла в банк, отстояла очередь и тут выключили свет. Я ждала до конца рабочего дня. Это просто издевательство над клиентом!
Unex Bank 28 марта 2024, 13:33
Serpion 10 января 2023, 12:08
Только что звонили из банка (+380487409065) «порекомендовать их банк» на мой личный номер телефона, назвали мою Фамилию Имя Отчество. При этом разрешения на хранение личных данных я не давал этому банку. Из чего можно сделать вывод что банк НЕЗАКОННО хранит личные данные и использует их в своих холодных звонках
Unex Bank 28 марта 2024, 13:34
merabix8 27 декабря 2022, 10:07
Всім привіт. Моя історія с банком Юнекс! Мені потрібно було оплатити через інтернет-банкінг з картки чоловіка. Уже 3-й день не можу зайти, бо тривають технічні роботи, до речі, не вперше таке. Якщо мені потрібно терміново перевести або оплатити, значить мені потрібно чекати пару днів. Постійно затримки з переказами, розрахуватися не можу їй за кордоном, бо через раз спрацьовує.
ferarri49 25 ноября 2022, 9:59
Взяв кредит на 2 роки. Справно платив щомісяця ту суму, яку банк вказував у смс. через 8 місяців надійшло повідомлення про заборгованість. Оператор повідомив, що банк в односторонньому порядку ввів плату за смс 10 грн на місяць. І тепер цю суму потрібно додавати до основного боргу при оплаті. Я приходив в банк, на Паньківську, 19. Мені сказали, що кредит погашений і договір закритий. Але потім виявляється, що мені подзвонили і сказали, щоу мене заборгованість. Оператор сказав, що це оплата за картку, яку я мав заблокувати після виплати кредиту. Більше ніколи не зв’яжуся з цим банком!
Светлана Гуляк 21 ноября 2022, 20:01
Отделение по адресу: Киев, ул. Харковское шоссе, 2-А
Хочу висловити подяку керівнику та працівникам Київського відділення № 2 «Юнекс Банку» від членів нашої сім'ї, які є клієнтами банку, за високий рівень професіоналізму, чуйність, доброзичливість і здатність швидко і якісно вирішувати усі нагальні питання, що виникають.
22 ноября 2022, 15:11
Відгук зарахований (на 22.11.2022).
Користувач надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку/ даної компанії.
DashaK 2 ноября 2022, 10:08
Отделение по адресу: Полтава, ул. Соборности, 46
Неодноразово зверталася в банк за різними питаннями-все було вирішено максимально швидко.Гарне обслуговування, приємний персонал.З будь яким питанням допоможуть, підскажуть.Непогані умови кредитування. Рекомендую.

Курс валют в Юнекс Банке

Курс валют в Юнекс Банке