1981Dimanzed 2 ноября 2022, 9:35
Отделение по адресу: Полтава, ул. Соборности, 46
Гарний банк. Неодноразово користувався послугами цієї фінустанови. Завджи швидке вирішення будь-яких питань. Рекомендую.
krosviT24 18 октября 2022, 11:15
Сайт банку містить сторінки з помилкою 404. Колись зберіг собі про мобільний додаток: https://unexbank.ua/privatnim-osobam/poleznoe/mobilnij-dodatok-unexbank-online, а тепер там немає інформації. Ви б хоч редірект налаштовували, щоб не втрачати потенційних клієнтів.
chalyalena 23 сентября 2022, 10:19
Никому не советую связываться с этим банком-мошенником. В результате якобы проведенной реструктуризации кредита, банк украл порядка 16 тыс. грн., засчитав в сумму кредита насчитанные проценты.
Проценты давно выплачены и можно было бы приступать к погашению основной суммы кредита, но она увеличена на сумму 15 тыс. грн.
Очень очень жалею, что согласилась на реструктуризацию, сплошной обман.
И это во время войны…
Мошенники!
С Договором реструктуризации никто не дал предварительно ознакомиться, требовали ввести какой то код, а потом подсовывали хрен знает какой Договор, мотивируя тем, что якобы он уже подписан этим кодом.
Мародеры на государственном уровне.
Буду писать в НБУ, пусть проверят этот якобы «государственный банк».
KalinichenkoP 14 сентября 2022, 10:29
Я взял кредит на 12 месяцев и без проблем все выплачиваю. Мне дали лист с расчетом минимальных ежемесячных выплат и объяснили, чтобы не начисляли штрафы, нужно деньги вносить минимум за 2−3 дня, тогда и проблем не будет. Мне это очень понравилось, видна забота о клиенте, а не что банк просто хочет получить больше денег с заемщика. Проблем с внесением денег на счет нет, отделения работают, но было удобнее через приложение. А оно последнюю неделю перестало работать. Пока не понял, в чем причина. Может попробую переустановить. В целом, банк классный.
Olegovna97 12 сентября 2022, 16:17
Отделение по адресу: Киев, ул. Васильковская, 14
Являюсь клієнтом банку близько року, знайомий порекомендував скористатись послугами. Відкрила картку для власних потреб, приємно здивував відсоток на залишок в розмірі 6%, плюс ще відкрила валютну карту (один з небагатьох банків в якому відсутня комісія за зняття валюти з рахунку).
Персонал доволі компетентний, дівчата на відділенні відразу запропонували відповідні умови, що мене влаштували (відразу було видно клієнтоорієнтованість співробітників).
Доречі на відділенні теж можна оформити і страховку (авто чи життя), що значно дешевше ніж в страховій, що теж здивувало.
Загалом обслуговуванням на відділенні задоволена. Буду звертатись і надалі.
ukrainlove 14 августа 2022, 11:44
Випустила собі кредитну картку Unex Card, дали ліміт до 25 000. Дуже зручна опція, коли не вистачае до заробітньої плати.
Три літри 12 августа 2022, 14:06
Отделение по адресу: Тернополь, ул. Русская, 18, пом.1
Минулого року відкрив у харіківському відділені Юнекс-банку картку бо здавалось що вона буде мені цікавою. Але насправді скористався неї хіба що разів п’ять за півроку і закинув. Ще й відкриття рахунку зайняло в мене багато часу: спочатку подав заявку через сайт, потім прийшов до відділення, но банк мабуть бере приклад з Привату тому у відділенні мені довелось з нуля оформлювати заявку. Потім ще й карта виявилась не тою яку я хотів і довелось ще раз приходити і знов десь годину оформлювати заявку. Так от наприкінці року збирався вже закривати рахунок, але відділення переїхало, а гіркий досвід витрачання часу якось не надихав їхати через місто за новою адресою. Так і тяглось це.

Вже після виїзда з Харкова згадав про рахунок. І хоч поки що Юнекс-банк не бере ніякої плати за обслуговання рахунку вирішив закрити його щоб не повторилась історія з рахунками в ПУМБ. Відделень в банка не багато, особливо на заході. Обрав Тернопіль та поїхав вже наперед приготувавшись що часу на закриття піде чимало.

Але не так сталось як гадалось. Співробітник банку був дуже ввічливий і хоч звернувс’я в банк я стосовно закриття рахунку (що можливо негативно відображається десь у його статистиці) зробив все що я просив притому ще й дуже швидко. Спочатку я написав заяву на переведення рахунку у це відділення і пішов переставити своє авто. Але як тільки я поїхав мені зателефонував співробітник і сказав що вже можна підходити і писати заяву на закриття рахунку. Тобто пройшло ну може 10 чи 15 хвилин. Загалом все це вклалося мабуть в хвилин сорок якщо рахувати загалом. Співробітник звісно пропонував мені не закривати рахунок, але не був агресивних в умовляннях як це буває і інших банках — все було в межах норм.

Тому власне 5 зірок саме цьому відділенню не дивлячись на гіркий досвід з харківським.
MamaLe 12 августа 2022, 13:46
Реструктуризацію кредиту зробили з обманом. Здійснюють психологічний тиск, навіть за прохання надати час на погашення. Повне ігнорування умов війни. Ті гроші, що встигла погасити просто спитали. Я то погашу колись кредит, війна скінчиться. Але цей банк просто нелюдський
Минфин
Ответ администратора
15 августа 2022, 12:54
Відгук не зарахований (на 15.08.2022).
Алекс Зуй 10 августа 2022, 8:41
5 месяцев назад вынужден был обратиться в этот банк по кредитной карте, так как прошло несанкционированное списание средств в пользу Google play, написал заявление на опротестование этой транзакции в сумме более 200 грн. До сих пор не получил обратной связи по данному обращению. После обьявления в стране военного положения, согласно ЗУ о кредитных коникулах и согласно Закона Украины о потребительском кредитовании раздел 4 пункт 6 банки обязаны ввести кредитные коникулы и не требовать и не списывать у клиентов обязательные платежи, а только могут начислять проценты. Мне стали поступать звонки из этого банка с требованием погасить задолженность, звонят по 5 раз в день. Я перезвонил на гарячую линию банка и попросил, что бы мне перезвонили юристы по данному вопросу. В течении дня перезвонила сотрудница кредитного отдела, предупредила, что разговор записывается. На пояснение, что в период военного положения дается отсрочка на погашение кредитов, ответила, что НБУ разрешил с 7 месяца 2022 года требовать банкам погашение кредитов, вопреки действующему законодательству. Угрожала натравить коллекторов, испаганить кредитную историю если не будут вноситься платежи по кредитной линнии. На все доводы и ссылания на Закон она ответила, мы передадим на коолекторов. Обсолютно не компетентные сотрудники, Банк Шарашкина контора. При попытке внести средства на счет, всю суму банк блокирует и списывает на погашение кредитной линии.
Olga2010p 9 августа 2022, 12:13
Отделение по адресу: Одесса, ул. Бунина, 29
Предложили реструктуризацию кредита по одим расценкам, а по факту вышло все иначе.
Я отдала банку больше 16000 гривен. Пропустила лишь один платеж.
16000 гривен как и не платила в банк!
chalyalena 3 августа 2022, 13:35
Самый ужасный банк, с которым столкнулась за все время общения с банковскими организациями.
Банк-коллектор и мошенник.
Никому не рекомендую.
По вопросам с депозитами конечно Вас будут встречать с распростертыми объятиями, так как банку нужно выживать.
В плане кредитов, работы с клиентами по реструктуризации кредитов и пр. ведут себя хуже грязных коллекторов, используя мошеннические методы.
Ни один банк не позволяет себе в военное время так нагло себя вести, все банки стараются достигнуть консенсуса в работе с клиентами, з что им огромное спасибо.
Но, не этот.
0633703227 18 июля 2022, 21:53
Отделение по адресу: Винница, ул. Соборная, 43, пом. 40
Прийшов на відділення за адресою м.Вінниця, вул.Соборна 43.Персонал привітний, зацікавлений в клієнтові.Цікавило відкриття карткового рахунку для власних потреб. Менеджер мені швидко відкрив карточну, доступно розповів умови по даному продукту. Рекомендую даний банк своїм близьким та знайомим.
AlexaUa 18 июля 2022, 21:51
Отделение по адресу: Одесса, ул. Бунина, 29
Чудове обслуговування, залишилась задоволена, отримувала грошовий переказ, через Вестерн, все швидко знайшли, видали, ніяких затримок, консультанти ввічливі посміхаються, така дружня атмосфера, запропонували розмістити депозит, курс на валютообмін також гарний, була здивована наскільки приємними можуть бути співробітники банків (тепер хочеться ходити за переказами лише туди) класно, буду рекомендувати!
Maks240284 18 июля 2022, 21:22
Отделение по адресу: Винница, ул. Соборная, 43, пом. 40
Зайшов до відділення банку в м. Вінниця по вул. Соборній 43 запитати про депозити. Мене зустрів привітний персонал, який зацікавлений у клієнтах. Планую на днях розмістити там депозит, зараз у них діють гарні умови щодо вкладів.
Наталія 56 18 июля 2022, 21:01
Шукала надійний банк для розміщення депозиту. Про Юнекс Банк не знала нічого, вперше побачила у центрі міста, зайшла запитати докладніше. Співробітники доброзичливо зустріли, якісно проконсультували, компетентні у своїй роботі, доступно розповіли про депозит, що за Банк та участь у Фонді Гарантування. Все дуже сподобалося, відкрила депозит у цьому банку. Рекомендую.
1981Dimanzed 18 июля 2022, 20:56
Дуже вдячний працівникам Полтавського відділення Юнекс банку, які допомогли та все якісно пояснили з приводу проведення кредитних канікул по моєму кредиту. Завдяки цьому тепер маю більше фінансових можливостей для забезпечення сім'ї під час цієї війни із москальськими окупантами.
Gennady1970 18 июля 2022, 20:24
Не так давно став клієнтом банку з листопада 2021 р., дуже подобається професіоналізм співробітників. На даний час розміщую депозит. Фахівці на всі мої запитання щодо депозитів та ставок відповіли та розповіли, що фонд гарантування, що після війни збільшиться до 600 000,00 грн. Також дкже зручний мобільний додаток, все просто та зрозуміло.
Мария Нестеренко 18 июля 2022, 20:22
Дуже професійні працівники банку
Завжди на зв’язку, навіть після робочого дня і на вихідних, коли виникає питання, швидко реагують і допомагають.
Завжди можу розраховувати на Одеське відділення Юнекс Банку та його персонал.
Oksana356 18 июля 2022, 17:48
Отделение по адресу: Полтава, ул. Соборности, 46
Дуже подобається банк, раніше не чула про нього, як для такого маленького банку усим задоволена, швидко оформили картку, є мобільний додаток, можна замовити валюту онлайн. Рекомендую 👍
Екатерина Колодіна 18 июля 2022, 17:40
Отделение по адресу: Одесса, ул. Бунина, 29
Гарне обслуговування, доброзичливі співробітники, професійні фахівці відділення. Дуже позитивне враження після відвідування відділення м. Одеси. Буду рекомендувати своїм знайомим.

Курс валют в Юнекс Банке

EUR 41.5 43