Zynq 16 апреля 2024, 16:47
Отделение по адресу: Одесса, ул. Базарная, 5/1
Являюсь клиентом банка недавно.Столкнулся с тех.сложностями в этом банке.
приложение работает в тестовом режиме, не все функции корректно отображаются.Благодаря управляющему Бензеруку Виталию Владимировичу все сложности были решены.В отделении порядок, как и должно быть в банке.
TSI 20 февраля 2024, 13:42
Заказали у АТ «БАНК АЛЬЯНС» банковскую гарантию для участия в процедуре закупки на площадке prozorro. Сотрудник, который оформлял доверенность, а именно Олена Дмитренко, оформила ее с нарушением формы банковской гарантии, утвержденной приказом Министерства развития экономики, торговли и сельского хозяйства Украины от 14.12.2020 № 2628. Эта форма является обязательной и не требует никаких изменений, кроме внесения данных банка и принципала. Этот горе сотрудник умудрилась внести изменения в текст. После этого она прислала текст на согласование, чтобы снять с себя ответственность. И теперь утверждает, что вина в неправильном оформлении, обоюдная. Из-за неправильного оформления банковской гарантии, нашу компанию дисквалифицировали в процедуре закупки. Обходите стороной этот банк. Ничего хорошего они предложить не могут, учитывая, что там работают такие нерадивые сотрудники.
And Rew 11 января 2024, 19:46
Отделение по адресу: Житомир, ул. Театральная, 9/5
Неодноразово оформлював депозити пiд купiвлю валюти i весь час виникали проблеми при отриманнi валюти в касi, повертали досить старими купюрами (проте в нормальному станi).

Але останнiй раз це було щось) Майже всю суму видали синiми доларами i дали декiлька старих i помiтно зношенних, одна була навiть надiрвата, попросив замiнити надiрвану, касир дала iншу купюру, але також надiрвану, сказала що iнших немає i можуть лише викупити цi купюри, бо за постановою Нацбанку їх мають приймати всюди. Варто було не брати цi купюри взагалi, але в касу я йшов с випискою (в моїй уявi маю забрати все що на паперах) за якою отримував кошти, тому взяв зi «скрипом»…

При наступному вiзитi знiмав залишок, за словами касира в наявностi були купюри по 50−100. В цей же день в iншому банку отримав 30 (10 + 20) доларiв, де 20-ка '93-го року. Саме 30 доларiв не вистачало щоб отримати суму кратну 50-ти (в касi ж iнших немає))
Касир вiдмовилась брати 20-ку i попросила замiнити на бiльш нову, тодi я нагадав її слова, що це також є платiжний засiб. Пiсля цього в касi «раптово» з’явилися дрiбнi купюри i нiчого докладати вже не треба було) Далi намагався обмiняти цi 20 доларiв на гривнi, але в касi не виявилось гривень) Звернення на гарячу лiнiю банку нiчого не дало…

Звернувся до банку в якому отримав цi 20-ть доларiв i там їх без проблем обмiняли на iншу купюру.

Так що постанови постановами, але в деяких банках намагаються позбуватися и не брати старi купюри (
Андрій Романов 25 декабря 2023, 21:34
Отделение по адресу: Полтава, ул. Соборности, 30/12
Великий позитив невеликих банків — якість обслуговування та клієнтоорієнтованість; практично маленька родина, яка тобі завжди рада допомогти.

Хотів зробити депозит.
Працівники банку порадили на 3 чи 6 місяців.

Я озвучив суму коштів, яку хотів би покласти.
Мені чемно порадили, що є акційний депозит із +2,5%, але для нього потрібно мінімум 25,0 тис.грн.

Мені не вистачало наявної у мене суми.
Порадили взяти кредит «Гроші на все». Детально розкалали по ставкам: віддам за 14 днів — нічого не платитиму; не встигну — 3,9% за місяць.
Згодився на взяття недоїмки кредитом.

За 7 хвилин було оформлено і кредит, і депозит.

Повернув кредитні кошти за 1 тиждень. Жодної гривні комісії чи відсотків банк не нарахував (хоча у повідомленні від банку йшлося, що до певного числа я маю заплатити тіло кредиту із вже нарахованими відсотками). Все чесно.

Завжди приємно бути у цьому відділенні! Тут всі свої та розуміють тебе із пів-слова.
vadc1 4 декабря 2023, 1:19
При покупке онлайн, банк дважды отказал в оплате (сообщение на экране), но в обоих случаях эта сумма, притом немалая, с баланса карты была вычтена. Через пару дней обратилась к бизнесу — говорят у них в системе не было таких операций. Он предложил подождать возврата денег банком.
Прошло более недели — не возвращаются. Поехала туда лично. Показали на компьютере все операции/оплаты в тот день — вообще нет моих сумм и заказов.

Обращалась в Службу Поддержки клиентов. Они всю информацию получили и сообщили «Ваше звернення зафіксовано та передано до фахівців відповідного підрозділу. Очікуйте будь ласка на зворотній зв’язок».

Однако ничего не произошло, деньги не возвращаются, ни привета, ни ответа.

Притом доступ к этим операциям онлайн стал невозможен. Указаны только самые недавние операции.

До того было 3 случая возврата товара. Магазин давал чек о возврате, но деньги на карту не возвращаются. Выдать наличными они никак не могут. С их счета деньги ушли, по их правилам деньги возвращаются туда откуда поступили, а также операции за границей были в иностранной валюте.

Обратилась с просьбой помочь в получении выписку о прежних операциях. Говорят онлайн это невозможно. Необходимо лично (!) явиться в отделение и там мне дадут выписку. Но я нахожусь за границей и зайти в свое отделение в Киеве никак не могу.

Они говорят, что в следующей версии их приложения на телефоне будет возможно получить выписку. Однако деньги исчезли в июле (а мелкие покупки и возвраты даже в мае), а сейчас уже декабрь.

Помогите, пожалуйста вернуть исчезнувшие деньги! Не знаю — ошибка это или действие злоумышленников в банке? Почему они игнорируют? Почему они не хотят предоставить информацию об прежних операциях?
UADon 30 ноября 2023, 15:08
Отделение по адресу: Хмельницкий, ул. Шевченко, 11
м.Хмельницький.
Зробив валютообмін в межах 50 т.грн. (долар) та оформив Антістрес. Сьогодні гроші впали на рахунок, зайшов у відділення забрати, операціоніст (Наталія, вона там одна) спитала ціль приходу, на що отримала мою відповідь «забрати валюту», й одразу сказала, що валюти немає, є тільки під тримісячний конверт депо. Подзвонив на гарячу лінію з питанням, чи можна купити 2 т. доларів, щоб сказали, чи є в наявності, й… він є. Одразу представився (дзвонив не з фінансового номеру), розповів все, й тії сторони слухавки трошки «здивувалися», обіцяли розібратися. Одразу знов в відділення й операціоніста для отримання грошей. Вже не сперечалася, але почала спор, що її не так зрозуміли, вона була зайнята, дивиться в очі й бреше, робить з мене дурака, й все це затягнулося на годину. При мені дзвонила касиру «Долар є? А, тільки 96», щоб видали старими, розумію, що видавати можуть усяким, але так нахабно робити, щоб видали старим… Касир (вона там тільки пару міс. робить) розумничка, вибрала краще з того, що було, навіть кілька 2003, 2006, сині все ж таки не дала, але не маю до неї претензій, ще раз — молодець, дякую їй.
Сьогодні не дзвонив би на гарячу лінію, але в тому місяці була така сама ситуація по евро, ходив, дзвонив біля двох тижнів, купував двома частинами, першу забрав все-таки через якийсь час (коли забирав, бачив, що евро у касі досить багато), іншу частину так і не зміг, трошки віддали евро, іншу частину грн. притому що курс на купівлю в них поганенький порівняно з іншими й, головне, тим, по якому вони самі мені його продали. Коли евро оформлював, то операціоніст говорила постійно, що в евро у них підкріплення немає, а коли вже через тиждень сказав, що через гарячу лінію можна замовлення зробити, то разом подзвонили й там Наталя вже їм говорила, що сума маленька, якщо хоча б 2000 було, то привезли би.
Ось і сьогодні зрозумів, що ходити тиждень два буду й вирішив подзонити.
Пані Наталія довго мені сьогодні розповідала, про якусь лояльність особисто до мене, про гарні відносини між нами, неслухаючи про минулий місяць, й постійно говорячи й все перекручуючи про сьогодні, а то що в тому місяці було, то зараз розмова не про це. Сьогодні вже нічого не хотілося робити, але все ж таки не витримав після години постійного «Я почула купити… Ми винні 50/50», й залишив на неї скаргу.
Лояльність… Це я був до неї лояльний, в тому місяці скаргу вирішив не залишати, коли оформлював купівлю й мене не влаштувала комісія, за яку я забув й вона теж, й дала платіжку на меншу суму, то мені було не вигідно воно вже, але доніс різницю, хоча мог сторно й як повертати мені гроші які вона почала вже проводити, то вже була б її справа.
Ну й на останок, кожен раз на протязі року (тільки як пару місяців перестала), дуже дуже настирно пропонувала страховку.
rivnyj 27 августа 2023, 12:08
Отделение по адресу: Одесса, ул. Базарная, 5/1
Розмістив депозит в банку, 16 днів очікував на картку, картку забрав. Але пін код мені не дали, сказали що прийде пізніше, якщо не прийде, то зателефонуйте.
Я зателефонував, оператор запитав секретне слово, я сказав що не знаю, сказали зателефонують що не можуть надати мені пін код без секретного слова, я пояснив що не пам’ятаю, сказали що мають ідентифікувати мене через секретне слово…на моє питання чому не через паспорт та код відповіли що в них саме такий регламент, але через 5хв полеміки зв’язали мене з відділенням банку у якому я розмістив депозит і вони в усній формі назвали мені секретне слово…
Далі більше, пін код з їх слів мені вони відправили, але він не приходив! Кожного разу різні причину називали оператори, то картка моя не активована, то СМС банкінг у мене не підключений, то телефон у мене не такий!
Уже пройшло дві неділі з моменту отримання картки, а користуватись нею, я так і не зміг, пін код так і не отримав
Yana2015 22 июня 2023, 11:11
21.06.2023 оформила кредит, позвонила консультант и сказала что кредит могут дать только на 6 месяцев, при том что я просила на 10. В магазине распечатали договор.Но… по факту Альянс банк оформил мне кредит на 14 месяцев!!! При этом не сообщив мне об этом. Не связывайтесь с этим банком!!!
paulball 1 июня 2023, 13:41
Отделение по адресу: Киев, пр-т Соборности, 10/1
Я другий місяць не можу в он лайн перерахувати кошти з карти банку. Раніше казали що вони змінили процессінговий центр та проводят якісь работи пл налаштуванню, але минув місяц і нічого не змінилось! Їхати у відділення це теж кошти та час. Що трапилось?
Getting 13 апреля 2023, 14:00
12.04.23 Была здійснена гривнева операція по перерахуванню коштів з картки Банку Альянс на іншу картку банку Альянс. При перерахуванні коштів на карту банк написав що комісія за операцію складає 0 грн. По факту комісію за перерахування не було знято, але з отримувача було знято за операцію 600 грн. При зверненні в контакт центр повідомили що комісію сплачує отримувач і я повинен дізнатися у отримувача чи є у нього комісія за зарахування коштів та кинули слухавку. Шановний шахрайський банк, майже у всіх банків України комісія по картковому переведенню в межах банку складає 0 грн, а є Банки які ставлять комісію 0 грн навіть за перерахунок на картки інших банків. Тобто якщо за логікою банку я замовив би піцу кур'єрською доставкою то ви би привезли мені не цілу піцу, а погризану і я повинен поцікавитись чи не голодний той кур'єр який мені її везе… Якщо ви здійснюйте грошові перекази то вказуйте будь-ласка комісію яку треба заплатити, чи суму яку отримає на рахунок клієнт до проведення платежу. Я по людськи попрохав відмінити платіжну операцію, але банк мені в цьому відмовив бо операція успішна!!! Прошу відмінити таку операцію по перерахунку, чи повернути списану комісію клієнта. В чому успіх операції в тому що клієнт не отримав тієї суму котру йому я перераховував??? Банк шахрай, довго працював і був клієнтом банку, тепер буду забирати кошти з ваших рахунків. Обманюйте самі себе, і отримуйте «погризану піцу» при замовленні послуг, а працівникам Нацбанку прошу звернути увагу на подібні операції.
fiuknh 15 февраля 2023, 10:34
неочікувано зручний онлайн-банкінг та низькі комісії. дуже зручно сплачувати комуналку через телефон, або поповнювати рахунок.
loxjic 20 января 2023, 15:35
Отделение по адресу: Киев, пр-т Соборности, 10/1
Вразила служба підтримки клієнтів. Дуже зручно комунікувати з персоналом, допомогли вирішити питання з кредитного договору швидко і професійно.
slex 14 января 2023, 19:42
Отделение по адресу: Днепр, ул. Воскресенская, 28
Подзвонив на гарячу лінію спитати чи можна знімати гроші за кордоном з банкомату в понеділок, якщо вже зняв у суботу. Сказали, що так, в нас ліміти 12500 з понеділка по неділю. Але, в наступний понеділок зняти гроші не зміг. Гаряча лінія спочатку підтвердила попередню інформацію щодо понеділка-неділі, але потім після вимоги« ну тоді давайте гроші», пішла радитись на півгодини, після чого відповіла, що в них тепер відсічка 7 календарних днів. Тобто ласкаво просимо в наступну суботу. Коли я їм зауважив, що двічі мені підтверджували іншу відсічку, а саме понеділок-неділя, відповіли, що я перший клієнт, який на цей факт їм розкрив очі, і до цього вони всім казали, що терміни рахуються з кожного понеділка. Це ще не кінець. Наступної суботи 14.01.23 не зміг спочатку зняти кошти з банкомату. Спускався з 280 до 240 євро, все марно. Гаряча лінія повідомила, що так і має бути і зніму я свої кошти в межах ліміту тільки в наступний понеділок, 16.01.23. Але це вже 9 днів!!! Прийшлося трохи розчарувати гарячу лінію, бо мені за допомогою деяких логічних маніпуляцій в додатку і п’ятихвилинного танця з бубном все ж таки вдалося зняти 280 євро, хоча гаряча лінія до цього моменту казала, що я забагато хочу і радила отримати 260−270 єврів. Подав заявку на розслідування, чому було заблоковано виплату і як все ж таки рахується тиждень в Альянс банку. Чекаю на відповідь.
ssts 30 декабря 2022, 16:04

UKR
30.12.22
15:48
Dostupno: 0.00 UAH

Сняли всё под ноль, крохоборы. Ни копейки нельзя доверить. Хорошо, что на валютном счету оставалось меньше $1, иначе попал бы на больше.

Каким образом сняли мои деньги с карты в отделении в Киеве без моего присутствия? Ещё и лимит на снятие предварительно увеличили (для безопасности всегда ставлю лимит 0), чтоб обокрасть.
sova1410 27 декабря 2022, 17:33
Открывал конвер. депозит сотрудники подсказали про акцию 1.5 процента.Не знал.Спасибо.
vesytre 21 декабря 2022, 10:28
Прозорі умови та якісне обслуговування. А головне — ввічливий персонал, доступна інформація, все просто і зрозуміло.
puwbu 15 ноября 2022, 15:18
відкрила у банку рахунок для торгівлі на ринку форекс, з виведенням грошей проблем не виникало.
AAAA2000 8 ноября 2022, 13:54
Отделение по адресу: Киев, пр-т Соборности, 10/1
Открыл депо на 3 месяца под 20 годовых. Обслуживание на уровне. Через три месяца получил все с проциками. На пролонгацию никто не уговаривает. Все четко и в рамках закона. Обслуживание на уровне (если не считать неудобства с тревогами и обстрелами)
poytr 24 октября 2022, 18:28
Отделение по адресу: Луцк, пр-т Воли, 11
У Альянсі можна обмінювати валюту по вигідному курсу, якщо не любите в обмінках і у бариг. Двічі вже була в плюсі завдяки їм, головне це моніторити коливання
Уже много лет коллектив нынешнего Альянс банка, находящегося в Коростене работает в банковской сфере. Так получилось, что названия банков меняются, а люди и помещение, в котором они располагаются остаются на месте. Коллектив банка очень приветлив, начиная от уборщицы и охранника и заканчивая заведующей отделением. Все вопросы решаются быстро, с вниманием и даже с элементами дружеского общения. Тёплая атмосфера общения располагает, меня лично, работать с этим коллективом и в конечном итоге банком Альянс. Всем коростенцам и жителям района рекомендую этот банк, где нет очередей, где вас внимательно выслушаю и быстро решат все ваши вопросы. А руководству банка пожелаю скорейшего обретения своего помещения в городе Коростень, с современным качественным ремонтом для улучшения работы, как персонала банка, так и удобства клиентов.

Курс валют в Альянс Банке на сегодня

Курс валют в Альянс Банке на сегодня

Главная / Банки Украины 🏦 / Альянс Банк 💰 / Отзывы о Альянс Банке 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о Альянс Банке, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.