- 5 октября 2016, 10:45
приймання платежів ощадним банком України
Сумська область Тростянецьке відділення по вул. Татаренка, раніше було по вул. Горького, переїхали. Ощадбанком приймаються платежі батьківської плати, та перераховуються на рахунок відділу освіти Тростянецької міської ради 31555201130205, у виписках які ми отрумуємо не зазначається за кого платиться, зазначається тільки що це батьківська плата і сума, і що платіж пройшов через ощадбанк. Вони зобов’язалися надавити реєстри, де зазначено за кого платіж (ПІБ), на який садочок, і яка група, коли (дата). Але ж реєстри повині бути оформлені належним чином… Наприклад якщо 25.09.2016 року банком прийнята сума 2000,00 грн. То повинно бути зазначено з чого вона складається (скільки чоловік платило за кого, і відповідно сума повинна збігатися в реєстрі з прийнятою сумою банка) А вони в жахливому стані, ні рахунка, ні від кого, ні кому, ні суми не вказано, і головне відмовилися підписувати, цей реєстр перерахованих платежів. Прийнято банком 2000,00 а реєстр на одного чоловікаі той на 19 тис. 584.Скільки зверталася в усній формі, ніякого результату,«ми нічого не знаємо», уявіть що це 192,00 грн. і все. Ми бюджетна організація, багато кому є перевіряти, у мене питання: Якщо я контрольно ревізійному управлінню буду пояснювати, що 19584,00 — це192,00 грн., і що я це уявила, вони мене зрозуміють???? І реєстр нікім не підписаний, може я сама цю маячню написала???? Частково зараховувала по квитанціям (квитанція на оплату, друга частина залишається в касира, як правило), які мені були надані ощадним банком, і були надані не всі, на даний час 3730,20 грн. не визначено на кого зараховувати, тобто люди заплатили, за відвідування в садочку, а хто невідомо. Є такі випадки, що квитанції передають, в травні за лютий, чи за квітень, ось у вересні передали за липень, тобто люди платили, але їм цей платіж не був врахований, і знову виписаний борг. Я спитала, чому так пізно передаєте, відповідь: ми нічого не знаємо, філії в тростянці коли хочуть тоді і передають. Як би ви заплатили за садочок чи комунальні послуги, а вам знову виписали борг, ви б пішли знову в той банк????? У 2015 році через ощадбанк проходило до 24 тисяч платежів зараз до 5 тисяч, бо проводимо роботу з батьками, щоб не ходили до ощадного банку, про що банк повідомили, правда в усній формі, на що була відповідь: ми вас зрозуміли, нічого зробити не можемо… таких придурків ще світ не бачив.
|
|
0
|
- 11:44 АРМА впервые получила в управление арестованную криптовалюту на 372 миллиона гривен
- 09:01 НБУ третью неделю подряд продает на межбанке более $1 млрд
- 26.06.2026
- 17:34 Доллар на межбанке подешевел, евро — подорожал
- 17:06 Маск запускает X Money: покупать криптовалюту и акции можно будет прямо в ленте
- 15:52 Евро подорожал на 21 копейку: НБУ установил курсы валют на понедельник
- 14:31 В Украине вводят реформу денежного довольствия военных: как изменятся тыловые и боевые выплаты
- 12:43 В Украине готовятся к запуску открытого банкинга: когда ждать и как защитят данные клиентов
- 11:58 Binance проигрывает борьбу за европейский рынок из-за отсутствия лицензии MiCA
- 10:25 Курс валют 26 июня: доллар в банках подешевел на 12 копеек
- 25.06.2026
- 19:29 Более 70% украинок в крипте называют себя новичками — Binance





Комментарии - 1