Чтобы оставить комментарий, нужно
войти или
зарегистрироваться
- 4.07.2026
- 09:01 НБУ презентовал лимитированную монету со Статуей Свободы и «Родиной-матерью»
- 3.07.2026
- 19:35 Наследство или подарок от резидента нерезиденту: какие правила налогообложения действуют в Украине
- 17:37 Доллар и евро стремительно подешевели на межбанке
- 15:48 НБУ установил курсы валют на понедельник: доллар подешевел на 24 копейки
- 15:02 Доллар приближается к самому большому недельному падению с апреля по отношению к корзине основных валют
- 12:06 Хакеры похитили из Hinkal Protocol более $820 тысяч, Standard Chartered открыл доступ к выпуску USDC: что нового
- 10:29 Курсы валют 3 июля: евро подорожал на 7 копеек
- 2.07.2026
- 19:12 В Киеве разоблачили мошеннический колл-центр, который обманул граждан США более чем на $500 тысяч
- 17:44 Доллар подешевел на межбанке на 20 копеек
- 17:35 Украинские криптобиржи и эмитенты е-денег теперь обязаны отчитываться по стандартам CRS
Комментарии - 2
податку на електронні послуги, відомого як «податок на Google».
Кількість зареєстрованих платників зросла на 13, а сума податкових
зобов’язань — на 2,5 млрд грн порівняно з минулим роком.
Серед найбільших платників:
Apple, Google, Valve, Meta, Sony, Etsy, Netflix, Wargaming, Bolt, OpenAI та Ebay.
Як зменшити вплив паніки на інвестиційні рішення?
Крипторинком прокотилася хвиля масових ліквідацій: як приборкати емоції у трейдингу
https://minfin.com.ua/ua/crypto/articles/kriptorinkom-prokotilasya-masova-hvilya-likvidaciy-yak-yak-priborkati-emociyi-u-treydingu/
Шановні форумчани, залишайте коментарі під статтею — ваша думка важлива.
Курси від банків: 48.2571 / 48.2793 грн за євро.
Торги по євро завершено.
Курси від банків: 41.68 / 41.71 грн за долар.
Торги по долару завершено.
…форум ригоче… (с)
а как же …все разворуют… и …коррупция зашкаливает???
Читайте в блоге!
Курси від банків: 41.68 / 41.71 грн за долар.
Курси від банків: 48.2362 / 48.2584 грн за євро.
Курси від банків: 48.1964 / 48.2186 грн за євро.
Торги по євро завершено.
Курси від банків: 41.66 / 41.69 грн за долар.
Торги з долара ближче до 16 години практично завершено. Ринок готується до закриття.
Курси від банків: 41.62 / 41.65 грн за долар.
Половину премії отримав Мокір «за те, що він ідентифікував передумови для стійкого зростання через технологічний прогрес».
Іншу половину поділили між Ажйоном і Гові «за теорію стійкого зростання через творче руйнування (creative destruction)».
Їхні дослідження пояснюють, як інновації та технологічні зміни стають рушійною силою економічного розвитку: нові продукти й способи виробництва витісняють старі, сприяючи зростанню добробуту, і показують, що зростання — це не автоматичний процес, а потребує належних інституцій і середовища.
До конференції «Жити на відсотки» менше місяця. Запрошуйте колег та друзів, які цікавляться інвестиціями, і приєднуйтесь до події офлайн.
У фокусі будуть такі теми:
☑️ Аналітика ринку житлової нерухомості
☑️ Борговий ринок України: як заробляти з помірним ризиком
☑️ Яка стратегія дає більше прибутку — нерухомість чи земля?
☑️ Інвестиційні настрої українців: як змінились потреби, цінності та підходи до вибору активів
☑️ Прогноз дохідності найбільш доступних українському інвесторові активів.
📆 Коли: 8 листопада, Київ.
🎫 Квитки тут: https://surl.li/qsxflj
Курси від банків: 48.1543 / 48.1723 грн за євро.
В очередной раз, «эксперт» с вывеской «патриот» занес очередное ИПСО, и тут же «радуется» от этого читаем —
AFTERBURNER 11 октября 2025, 19:28
На правах «Іпсо». 50мільйонів доларів щомісячних надходжень на один із рахунків президента…
Ніхто дєнєг не рахує йому, але це мінімум 50 ракет і відповідно знищених ТЕЦ в рошені… за такої інтенсивності за чотири з лишнім роки болото повинно було б стати болотом і жаби з комарами…а там і шашлички…
А по факту —
Російські пропагандистські ЗМІ, телеграм-канали та боти у соцмережі Х поширюють уривок інтерв'ю американської конгресвумен Анни Пауліни Луни подкастеру Денні Джонсу. На відео політик заявила, що Президент України Володимир Зеленський буцімто щомісяця «здійснює переказ» на суму $50 мільйонів до банку в Саудівській Аравії.
https://www.ukrinform.ua/rubric-factcheck/4046007-rosprop-posiriv-fejk-so-zelenskij-somisaca-pererahovue-50-miljoniv-do-saudivskogo-banku.html
…вот такие, уважаемые читатели, тут «эксперты»… И это не самый «убогий» вариант, так что подумайте, прежде чем прислушаться к «советам» этих финансовых «гуру».
Курси від банків: 48.1196 / 48.1376 грн за євро.
Курси від банків: 41.6 / 41.63 грн за долар.