Крупные американские банки предупредили, что клиенты с низкими доходами показывают признаки денежного стресса. Об этом сообщает Financial Times.
Крупные американские банки предупреждают о финансовом стрессе среди потребителей с низкими доходами
► Читайте страницу «Минфина» в фейсбуке: главные финансовые новости
В итогах второго квартала 2024 года JPMorgan Chase, Citigroup, Wells Fargo и BNY предупредили о потребителях, борющихся с низкими сбережениями и высокими ценами.
Отмечается, что правительственные программы стимулирования во время пандемии COVID-19 помогли оградить американцев от инфляции в последние годы, но поскольку домохозяйства потратили деньги, финансовое состояние потребителей может сыграть решающую роль в результатах президентских выборов в ноябре.
Согласно последнему опросу Мичиганского университета, настроения потребителей остаются «упорно подавленными» и упали до минимума за последние восемь месяцев.
Прибыль американского бизнеса потребительского кредитования банка Citi, включающего кредитные карты, упала на 74% по сравнению с прошлым годом. Главный финансовый директор банка Марк Мэйсон сказал, что потребительские расходы в целом замедляются, а остатки на счетах клиентов банка ниже, чем были до пандемии.
Потребители в США были осторожнее, чем раньше, добавил он.
«Мы не наблюдаем такого роста потребительских расходов, как в предыдущие кварталы. На торговых площадках, с которыми мы сотрудничаем, было меньше трафика», — сказал Мэйсон.
Финансовый директор JPMorgan Джереми Барнум сказал, что банк «в общем-то считает, что потребители в порядке», но указал на слабость среди менее состоятельных клиентов.
«В сегменте с низким уровнем дохода вы начинаете замечать некоторые доказательства определенной ротации расходов с дискреционных на недискреционные», — отметил он.
Исполнительный директор BNY (ранее Bank of New York Mellon) Робин Винс предупредил, что «инфляция очень болезненна для многих людей», особенно тех, кто не имеет сбережений.
«Вы можете увидеть первые признаки того, что часть населения (не имеющая активов для инвестирования на фондовом рынке) исчерпала резервы, которые они накопили во время пандемии, и сталкивается с тем фактом, что общий уровень цен просто выше», — сказал Винс.
Беспокойство банкиров относительно малообеспеченных американцев повторило предупреждение компании Pepsi о том, что ее объемы продаж в Северной Америке пострадали от влияния многолетней инфляции на потребителей с низким уровнем дохода.
Комментарии - 14
А по факту: бідний у якого немає власної квартири, платить за оренду багатому у якого декілька квартир…
Може більше детально розкажете як зі статусу «бідний «перейти в статус «тому що вже став дуже багатим»?
У нас реалії такі, що більшість населення як би не старалися не можуть вилізти зі статусу «бідний» все життя. А якщо ще немає свого власного житла і треба знімати, то статус «бідний» тільки усугубляється. 10 років життя знадобиться віддати тільки для того щоб забрати на своє житло і жити в халупі, але вже не зйомній, а своїй.
от воно що… Ви про американців…
«Минимальная установленная законом зарплата в США выросла с 75 центов в час (в 1950 году) до 7,25 доллара (в 2009 году).»
Зараз так і є по 7,25 в час мінімалка в США.
ВВП — це не показник. Це як «середня температура по палаті». В тому ж США 14 років мінімалку не піднімають…
Я ще в дитинстві їздив копати картоплю, білше цим не буду займатись ніколи.
Хочете живіть у бульбашці що жити не стає краще, і ігноруйте факти і графіки зростання добробуту.
Мабуть народжуваність впала також через зниження якості життя, хоча в бідних країнах по типу Індії вона досі висока. Хмм чому ж так?)
658 до 4533дол.
Ладно ви мені вже набридли)
Kharakternyk
14 липня 2024, 11:24
Багаті будуть ще багатшими, бідні - ще біднішими.
Smerch747
14 липня 2024, 14:43
#
Брехня. Бідні стають багатшими
Ви не розумієте елементарних речей. Сучасна грошова система побудована таким чином що бідні стають ще бідніші, а багаті ще багатші.
Цей механізм детально описаний в книзі «Деньги без процентов и инфляции.» Початок книги. Де описується 4 заблуждения про гроші. Всю книгу не треба читати. Тільки почитайте 4 заблужденія. Тому що у вас теж аналогічні заблужденія.
Роберт Кіосакі називає це «крисині біга», коли людина з шкури вилазить, працює багато, і не може вилізти з бідності. А також описує в своїх книгах багато цікавого. Його книги є бестселлерами не просто так. Як мінімум для фінансової грамотності почитайте…
«факти і графіки зростання добробуту.» - статистика річ дуже сумнівна. Один їсть мясо, другий капусту, третій рис. А статистика говорить що всі їдять голубці.
«Мабуть народжуваність впала…» А у Вас особисто є діти? А Ви живете окремо чи з батьками?
60 тисяч доларів — така в середньому сума в Україні витрачається щоб виростити дитину до 18річного віку. Я цю цифру прочитав в одній статті приблизно 10 років тому. І я спочатку думав що це сильно завищена цифра. А тепер бачу що не вкладаюся в цю суму…
От і порахуйте скільки дітей Ви можете завести виходячи з того скільки дозволяють Ваші фінансові спроможності…
В минулому році мій батько отримав травму руки. Тому останній раз я копав картоплю минулого року. І це не тяжка робота…
Ви можете копати картоплю лопатою як проклятий, але мільярдером не станете. Бо треба працювати головою, а не руками.
Ви можете виростити дитину за 6тис, можете за 60тис, а можете за 600тис. Просто люди тепер хочуть дати своїм дітям краще життя, а не використовують їх як рабів. А ще хочуть більше вільного часу для себе.
Якщо ви типовий офісний працівник, то чисто фізично не зможете працювати лопатою під сонцем по 8годин. Навіть 1 день, не кажучи про більше.
Як я вже казав, ви мені огидні.
Працювати головою — це точно не твоє. Берися краще за лопату.