Чтобы оставить комментарий, нужно
войти или
зарегистрироваться
- 12.04.2026
- 16:03 Экспансия продолжается: 55% европейцев рассматривают покупку китайских автомобилей
- 12:14 «Вам поступила выплата»: украинцев предупредили о новой мошеннической схеме в Viber
- 11.04.2026
- 10:42 Пасхальная корзина-2026: как изменились цены за год
- 09:34 В Ощадбанке анонсировали ночную паузу в работе сервисов: что будет недоступно
- 09:01 Нацбанк сократил продажу валюты на межбанке более чем на $120 миллионов
- 10.04.2026
- 17:33 Курс валют: банки, обменные пункты, НБУ
- 17:12 Вместо принуждения — добровольность: Минсоцполитики готовит новую концепцию пенсионной реформы
- 15:36 НБУ установил курсы валют на понедельник
- 14:21 Япония официально признала криптовалюты финансовыми инструментами
- 13:31 Bitget запускает новый продукт Pre-IPO с SpaceX в качестве первого листинга
Комментарии - 102
https://hromadske.ua/posts/zsu-vzhe-likviduvali-77-zekiv-vid-vagnera-podolyak
Слава ЗСУ!
Все буде Україна!
«Якщо в майбутньому наші друзі вирішать почати мирні переговори, то ми хочемо, щоб вони були в максимально сильній позиції для досягнення міцного врегулювання», — заявив Клеверлі.
Глава британської дипломатії зазначив, що зараз бойовий дух росіян впав до межі, тому Захід повинен прискоритися в питанні поставок зброї Україні.
«Своєю мужністю і завзятістю наші українські друзі точно довели одне. Якщо у них є інструменти, вони закінчать роботу. Наше завдання — працювати з Америкою та іншими союзниками, щоб дати їм необхідні інструменти», — заявив він.
За словами міністра, затяжна війна не потрібна нікому, крім Володимира Путіна.
«Тільки Путін виграє, якщо кровопролиття і руйнування затягнуться», — підкреслив Клеверлі.
https://glavcom.ua/world/world-economy/rosijski-miljarderi-nebazhani-hosti-na-ekonomichnomu-forumi-v-davosi-bloomberg-902190.html
А всяке бидловатне рашистів розганяє зраду!
Спеціалісти кажуть, що причиною таких низьких зборів є не лише війна, а й закладені законотворцями можливості ухилятись від податків.
https://www.unian.ua/economics/finance/zamist-7−5-mlrd-53−6-mln-igroviy-biznes-u-2022-mu-provaliv-plan-opodatkuvannya-12109404.html
Здохнете всі в українській землі!
Респект ЗСУ!
Щур бункерний розуміє тільки силу! Повне знищення рашистів і ватних холуїв.
«Українець — це гордість і сила, рашист — ганьба і приниження».
Після приходу до влади Володимира Зеленського та його команди до української армії значно зменшилось або взагалі припинилось прийняття на озброєння й постачання до Збройних сил України низки зразків сучасної вітчизняної зброї та військової техніки, які були розроблені за президентства Петра Порошенка.
Попри те, що мова може йти про майже всю номенклатуру боєприпасів та військової техніки, зупинимось на найбільш сучасному та «дефіцитному» озброєнні українського виробництва — протикорабельній крилатій ракеті «Нептун», ракетних комплекси «Вільха» та «Вільха-М», протитанкових ракетних комплексах «Стугна» та «Корсар.
https://prm.ua/ekvator-prezydentstva-zelenskoho-naybilshi-problemy-u-sferi-bezpeky-ta-oboronky/
Доброго 326 Різдвяного дня!