Чтобы оставить комментарий, нужно
войти или
зарегистрироваться
- 5.11.2024
- 20:00 Рекордные привлечения от ОВГЗ, падение евро: главное за вторник
- 18:36 НБУ в октябре направил из спецсчета более 563 миллионов гривен на нужды обороны
- 18:10 Кабмин одобрил АРМА покупку военных облигаций на 2 миллиарда гривен
- 17:28 Курс валют на вечер 5 ноября: гривна на межбанке подешевела
- 16:11 Курс доллара на межбанке улетел вверх
- 16:06 В НБУ оценили ситуацию на валютном рынке
- 15:41 75 гривен за десяток: Цены на яйца выросли на 60%
- 15:22 Трейдеры увеличили ставки на падение евро до паритета с долларом
- 14:28 В каких банках украинцы хранят деньги и в какой валюте
- 13:52 Китай обратился в ВТО из-за «необоснованных» тарифов на электромобили
Комментарии - 178
Близько 87% наших співвітчизників підтримала б вступ України до Європейського Союзу в разі проведення відповідного референдуму.
Про це свідчать результати загальнонаціонального опитування, проведеного 18−19 червня соціологічною групою «Рейтинг».
Тим часом проти проголосували б 4% респондентів, не брали б участі у голосуванні 8% українців.
Що стосується термінів, то 69% опитаних вірять у вступ до ЄС у перспективі 5 років (40% — протягом 1−2 років, 29% — протягом 5 років). Ще 14% вірять, що Україна стане членом ЄС у наступні 5−10 років, 3% — через 10−20 років.
Tether
В оприлюдненій Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України перехопленій розмові «двоє рашистів обговорюють поточне становище на лінії фронту».
При цьому один з окупантів намагається з’ясувати, чи збираються їх міняти на передовій. Він зазначає, що боїться можливого оточення з боку ЗСУ.
«За відчуттями — скоро в кільце нас візьмуть. З усіх фронтів обходять. Ми рухаємось вперед, а нас збоку обходять. І схід, і захід. Всі в одному місці зібралися», — сказав він.
На запитання співрозмовника, хто прикриває тили окупантів, той відповів, що «силовики, алкаші». «Хорошого нічого немає», — додав окупант.
Через те, що супротивник продовжує тримати гарнізон на Зміїному і наражає його на небезпеку, острів може перетворитися на нову Чорнобаївку, розповів військовий експерт Олег Жданов в інтерв'ю одному з YouTube-каналів.
Співрозмовник зазначив, що зараз українська сторона вогневими засобами контролює підходи до Зміїного.
«Ми з отриманням ракетного комплексу „Гарпун“ остаточно взяли острів під свій вогневий контроль. Ми знищили буксир, який віз продовольство і боєприпаси, особовий склад на ротацію і техніку, установку „Тор“…», — зазначив експерт.
Жданов додав, що тепер ворожий гарнізон острова сидить води, їжі та боєприпасів.
«..Росіяни намагатимуться туди прорватися, щоб підживити свій гарнізон. Але їхня завзятість — тримати там гарнізон і піддавати його ось такій небезпеці - може дійсно перетворити острів Зміїний на нову Чорнобаївку», — вважає експерт.
Про це розповіла голова прес-центру сил охорони і оборони Півдня Наталія Гуменюк 24 каналу.
«Дії наших військ на південному напрямку, в бік Херсона, досить успішні. Окупантам дуже важко. Вже витрачені сили на облаштування другого і третього рубежів оборони, доводиться користуватися запасними, тому що навіть з них ми вже витісняємо ворога. Ми просуваємося», — заявила вона.
Гуменюк закликала українців чекати офіційних повідомлень військових і не повідомляти деталі контрнаступу ЗСУ в мережі:
«Коли йде військова операція, закликаю всіх зберігати спокій і чекати на офіційні повідомлення. Тільки військові знають, де вони, куди просуваються і які успіхи мають».
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Дякуємо за підписку на наш канал: https://www.youtube.com/channel/UCEW1QlFX_ito4gd3QXxyt5Q
Такі заяви зробив міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау під час зустрічі послів держави. Слова МЗС цитує місцеве видання PAP.
«Польща сприймає участь Сполучених Штатів у європейській безпеці як фундаментальну умову миру в Європі», — заявив Рау.
Міністр закордонних справ назвав лідерство США в НАТО ключем до «швидкої і ефективної адаптації до російської загрози в 2016 році». Коли Р Ф анексувала Крим і почала підтримувати прокремлівських сепаратистів на Донбасі, Альянс збільшив присутність свого контингенту на східному фланзі.
Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, США перекинули до Польщі додаткові сили і почали використовувати країну, як перевалочний пункт для транспортування озброєння ЗСУ. Рау подякував Вашингтону, а також сказав, що Штати не повинні брати на себе «всю відповідальність». Вона також лежить на плечах європейських союзників.
«Нинішня криза ясно показує, що без США Європа не може захистити себе», — підсумував Рау.
https://www.rbc.ua/ukr/news/germaniya-vydelit-grant-1-mlrd-evro-kabmin-1655825061.html
Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час сьогоднішнього засідання уряду.
«Офіційно зареєстровані безробітні, які протягом 30 днів не працевлаштовані, будуть залучатись до суспільно-корисних робіт. Це може бути розбір завалів, будівництво захисних споруд, благоустрій, ремонтні та сільськогосподарські роботи», — сказав він.
За його словами, що саме потрібно робити в кожному окремому регіоні, визначатиме місцева влада.
При цьому така праця буде оплачуватись, держава сплачуватиме кожному залученому до суспільно-корисних робіт мінімальну зарплату.
«Ми фактично усуваємо можливість, коли люди могли отримувати кошти від держави та відмовлятись від запропонованої роботи. В умовах воєнного часу у держави немає для цього ресурсів. Всі мають або воювати і захищати батьківщину, або працювати на перемогу і для фронту», — пояснив прем'єр.
23−24 червня на саміті Європейського Союзу вирішуватиметься питання надання Україні статусу кандидата на членство у ЄС.
За інформацією закордонних ЗМІ, усі 27 країн ЄС проголосують за те, щоб Україна та Молдова набули цього статусу.
Якщо це станеться, Україна отримає довгий список завдань (реформи), які потрібно буде виконати до початку переговорів про членство в ЄС.
На попередньому етапі Україна та Молдова отримали позитивний висновок Єврокомісії, яка рекомендувала ЄС надати двом країнам статус кандидата.
Голосування відбудеться 24 червня.
Один хлопчина так зрадів в обід, зі штанів випригував, але щось опять пішло не так… як завжди.
Я не радію, це показує ситуацію, туго все поки що.
Литва слідом за залізничними перевезеннями товарів, які потрапили під санкції, також заборонила Росії перевозити своєю територією та автомобільні вантажі. В результаті РФ може доставляти до Калінінграда заборонені вантажі лише морем. Сухопутний шлях через Литву виявився заблокованим.
https://news.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/litva-pislya-zagroz-rosii-rozshirila-zaboronu-na-perevezennya-vantazhiv-do-kaliningrada.htm
Молодці...