США запретили импорт российских нефти и газа из России. Об этом сообщил президент Джо Байден.
8 марта 2022, 18:30
Читати українською
США запретили импорт нефти и газа из России
► Подписывайтесь на телеграмм-канал «Минфина»: главные финансовые новости
По словам президента, данное решение поддержали все политические силы Сената. Байден также подчеркнул, что США могут позволить такие меры, но Европа более зависима от энергоресурсов РФ, поэтому там процесс отказа от российского импорта будет продолжаться дольше.
«Американский народ нанесет еще один мощный удар режиму Путина. Мы не будем участвовать в субсидировании войны», — добавил Байден.
По его словам, решение о запрете импорта российских нефти и газа ударит и по самим США, но в Вашингтоне считают, что должны сделать этот шаг.
Читайте также: Сенат США может заблокировать золотовалютные резервы РФ
Источник:
Минфин
Комментарии - 7
Національна збірна Росії з футболу не зможе виступити на чемпіонаті світу-2022, що пройде у Катарі.
Росіянам, які влаштували геноцид українському народу повномасштабною війною, зараховано технічну поразку у протистоянні з Польщею.
У фіналі стикового плей-оф поляки зіграють із переможцем пари Швеція — Чехія.
Впевненість у цьому висловив президент США Джо Байден.
«Україна ніколи не буде захоплена Путіним. Він може захопити одне місто, але він не зможе захопити всю країну», — заявив він.
При цьому Байден закликав Конгрес США ухвалити пакет на 12 мільярдів доларів на підтримку України.
Британія менше залежить від російського викопного палива, ніж багато європейських країн. Але російські постачання все ще становлять 8% від загального імпорту до Британії, а 18% британського дизельного палива надходить із Росії. Лондон вирішив оголосити про такий хід разом із США, які оголосили про повну заборону імпорту російської нафти, газу та вугілля.
Європейський Союз також зробив кроки, щоб зменшити залежність континенту від російського газу, заявивши, що прагне скоротити попит на дві третини до кінця року. Європейський Союз залежить від Росії приблизно на 40% щодо постачання природного газу. Росія також забезпечує близько 27% нафти блоку з 27 країн і 46% вугілля.