В сегодняшнем выпуске «Прямо по курсу» финансовый аналитик Алексей Козырев расскажет, что будет осенью с ценами, коммуналкой, недвижимостью и будут ли существенные скачки курса в ближайшее время.
2 сентября 2021, 10:00
Читати українською
Что нас ждет осенью: коммуналка, цены на недвижимость и продукты. Прогноз курса доллара на осень (видео)
Главные вопросы
- Что будет осенью с ценами, коммуналкой, недвижимостью и будут ли существенные скачки курса в ближайшее время.
- Что такое необанки, в чем их преимущества и недостатки, есть ли угрозы работы с ними для вкладчиков и других клиентов.
- Украинцы за первые дни августа начали скупать гораздо больше валюты. Это звоночек рынку или просто ситуативный перекос.
- Традиционный прогноз по курсу доллара, евро, паре евро/доллар и ценам на драгметаллы на период со 2 по 8 сентября.
Источник:
Минфин
Комментарии - 28
Переуступку 1-комнатной в 40 м² в стройке которая продлится еще года полтора продают за 60 тыс $ и выше. Новострой с правом собственности в панельке тех же 40 м² ушел за 70тыс $
Тоже и по аренде, раньше за 10 тыс гривен было много хороших предложений (новострои с нормальным ремонтом и нормальным наполение), сейчас 12 тыс гривен и ниже нет.
Теж про владу і народ, тарифи і ціни:)
«Що роблять Зеленський зі Шмигалем? Кажуть, що це місцеві органи влади за тарифи відповідають. Почекайте. А хто тариф на газ затверджує? Центральна влада. А як місцевій владі качати тепло, коли газ коштує 15 тисяч гривень? Для того, щоб покрити різницю у наступний опалювальний сезон, з бюджету Києва потрібно виділити 3,5 млрд грн. І сьогодні Зеленський каже: «Дивіться, кияни, ви доплату вчителям, лікарям не робіть, ви метро на Троєщину не будуйте, не треба вам метро. А ви покрийте мій піар як президента України, щоб я і далі розказував, що тарифи не піднімаю», — наголосив міністр соціальної політики 2014−2016 років.
Він зазначив, що півроку тому влада відмовилась закачувати газ у сховища за ціною від 7грн/куб, а тепер він коштує вдвічі дорожче.
«Останні два місяці «Нафтогаз» закачує у сховища газ з ринку за ціною 14−15 тисяч гривень за тисячу кубометрів газу. І вони завтра будуть продавати цей газ уже не по 7, а по 15 тисяч гривень. Вони півроку тому говорили: «Ні, ми газ по 7−8-10 закупати не будемо, це дуже дорого». І дочекалися ці професіонали з «Нафтогазу», коли газ по 15. От і все. Хто буде покривати різницю між 7 і 15 гривень за куб газу? Кияни», — підсумував Розенко.
Про це повідомляється на сайті держкомпанії «Укртрансгаз» з посиланням на дані Державної компанії «Оператор ГТС України».
Станом на 1 вересня українські газові сховища заповнені на 59%.
Якщо газу буде катастрофічно не вистачати, його дефіцит може позначитися на цінах, які в можуть лягти на плечі споживачів.
http://www.socargas.ge/ru/natural_gas_price
Ну и почему в Литве (для справки страна входит и в ЕС и «Шенгенскую» зону) цена на природный газ по тарифу «оптимальный» потребление до 20 т м куб в год, аж!!! (с НДС) 0.28 евро цента за м куб (8.96 гривны)
https://erece.org/2020/12/02/v-litve-ustanovili-tseny-na-gaz-na-2021-god/
Ну и в какой стране ЕС или СНГ авто топливо подорожало за год на 25% - 30%?
https://www.ah.nl/producten/product/wi458910/coppelia-sunflower-oil
Вот какой кремль хитрый!
В Бельгії і Голандії - менші відсоткові ставки. І, відповідно, менші торгові націнки. Тому не дивно що наша ж олія буде коштувати дешевше за кордоном ніж у нас…
Так что, еще раз -читайте вопрос!