Исполнительный комитет Международного валютного фонда утвердил немедленное облегчение долговой нагрузки для 25 стран в рамках Фонда по сдерживанию и ликвидации последствий катастроф (CCRT). Об этом заявила директор-распорядитель МВФ Кристалина Георгиева, пишет ЭП со ссылкой на пресслужбу учреждения.
МВФ облегчит долговое бремя 25 беднейшим странам мира. Список
Что это значит для стран
«Это предоставляет гранты беднейшим и наиболее уязвимым членам для покрытия их долговых обязательств перед МВФ на начальной фазе в течение следующих 6 месяцев и поможет им направить больше своих ограниченных финансовых ресурсов на жизненно важные неотложные медицинские и другие мероприятия по оказанию помощи», — подчеркнула Георгиева.
Читайте также: Украина рассчитывает на $4 миллиарда кредита от МВФ. Когда обещают перечислить деньги
По ее словам, в CCRT есть ресурсы в размере около $500 млн на выплату пособия.
Список стран
- Афганистан
- Бенин
- Буркино-Фасо
- ЦАРЬ
- Чад
- Коморские острова
- Конго
- Гамбия
- Гвинея
- Гвинея-Биссау
- Гаити
- Либерия
- Мадагаскар
- Малави
- Мали
- Мозамбик
- Непал
- Нигер
- Руанда
- Сан-Томе и Принсипи
- Сьерра-Леоне
- Соломоновы острова
- Таджикистан
- Того
- Йемен
Читайте также: Два условия. МВФ может увеличить размер помощи Украине до $8 миллиардов
Помощь МВФ
Международный валютный фонд готов задействовать весь свой резервный фонд в размере $1 триллиона для помощи странам преодолеть кризис, вызванный пандемией коронавируса.
Аналитики международного рейтингового агентства Fitch ожидают в 2020 году падение мирового ВВП на 1,9%, в то же время глубокая рецессия является базовым сценарием.
Директор-распорядитель МВФ Кристалина Георгиева объявила, что мир вошел в новую рецессию.
Комментарии - 47
От вам і допомога Україні від бені олігарха.
https://nv.ua/ukr/biz/economics/kolomoyskiy-ta-zelenskiy-oligarh-vidpoviv-na-zaklik-prezidenta-dopomogti-novini-ukrajini-50077308.html?fbclid=IwAR3Yw1cS29W4HiIqqNFJLLr5D1XukCai_HjNDzD0avKdan20d5GF2uF7rsI
Теперь у нас — Порошенко олигарх. Должность прошлая была побогаче.
У СБ чи МВФ є питання по рижому? Озвучуй.. Може суди по ньому в Англії та США?
«Україна істотно покращила фінансове становище, продовжила складні реформи, зміцнила свій імідж в очах іноземних інвесторів та заклала підґрунтя для стрімкого зростання. Україна вперше з часів незалежності 1991 року почала випереджати глобальні ринки», - наголошує Волкер.
За його словами, 2020-й став роком важкого виклику. І не лише через коронавірус, а й через початок економічної кризи в Україні, спровокованої ще до епідемії.
«Фінансове становище України суттєво погіршилося. Заміна молодої відданої команди реформаторів новими обличчями - деякі з яких виявилися пов'язаними з антиреформаторськими олігархами - шокувала ринки. Заміна генерального прокурора, який заслужив на високу повагу за боротьбу з корупцією, лише посилила наявні занепокоєння. У результаті значно зросли витрати на запозичення, а над економікою країни почали збиратися темні хмари. І коли раптом глобальні ринки почали падіння через коронавірус, українська економіка падала ще швидше», - аналізує Волкер.
Він звертає увагу на те, що міжнародні фінансові інститути - МВФ, Світовий банк та Європейський Союз - готові допомогти Україні подолати кризу.
«МВФ збільшив свій пакет допомоги з 5 до 8 млрд доларів США, Світовий банк пропонує 1 млрд доларів США, а Євросоюз - ще 500 млн євро. Щонайменше 2 млрд доларів США МВФ готовий виділити майже невідкладно, щоб допомогти у боротьбі з коронавірусом. Без цієї фінансової підтримки і »знаку якості« реформ від МВФ фінансове становище України погіршуватиметься швидше, ніж зараз», - застерігає Волкер.
Саме для цього Верховна Рада має ухвалити банківське законодавство, яке унеможливило б повернення націоналізованих банків (у тому числі Приватбанку) колишнім власникам або виплату будь-яких компенсацій цим колишнім власникам.
Він наголошує, що ухвалення земельної реформи та банківського законодавства стане маркером, чи рухається Україна шляхом євроінтеграції, реформ та верховенства права.
«Україні все ще потрібне незалежне та кваліфіковане судочинство, кваліфіковані та неупереджені Офіс генерального прокурора та Державне бюро розслідувань, антитрастове законодавство та впровадження механізмів для врегулювання ролі олігархів, а також відкриття економічних секторів для конкуренції та зовнішніх інвестицій. Відкритість України світу та зміцнення верховенства права можуть прискорити економічне зростання. Натомість Україна, яка продовжує потерпати від упередженого правосуддя та захисту окремих олігархів, ніколи не розкриє свого потенціалу», - застерігає Курт Волкер.
Это все словесные рюшечки от американского дипломата.
Мы что-то начали производить на экспорт что приносит нам много дохода?
Главный экспортые единицы Украины не меняются десятилетиям
Предлагай условия и поставим.
на 01.06 курс будет ниже 26.3, идет?
_______________________________
Скільки ставиш грошей?
_______________________________
100$
_______________________________
Як я зможу забрати їх 1 червня? - Чекаю на відповідь.