Мобильный банк monobank 5 апреля выпустил новую версию приложения «Обормот». Об этом говорится в сообщении банка.
5 апреля 2019, 16:27
Читати українською
monobank выпустил новую версию приложения «Обормот»
Что нового
Настройка безопасности
- Банк добавил меню с настройками безопасности платежей, чтобы можно было тонко отрегулировать дополнительные меры защиты.
Получение денег из Европы через SEPA
- SEPA — это система платежей в евро, к которой подключены практически все банки и финансовые компании Европы. Начиная с этой версии у мобильного банка появились реквизиты для получения таких переводов.
Оформить депозит в monobank
Тарифы
- Тарифы банковских продуктов структурированные и надлежащим образом оформлены для удобства.
Другое
- Добавили поиск по номеру карты в переводах
- Добавили общее количество клиентов monobank среди контактов.
Напомним, ранее «Минфин» писал, что 29 марта monobank запустил новую версию для Android.
Заказать карту monobank с доставкой
Источник:
Минфин
Страницу просматривает
1 незарегистрированный посетитель.
Комментарии - 25
В результате украсть 150 000 000 000 грн, и написать «прошу это все национализировать».
Чтоб налогоплатильщики докапитализировали ограбленный банк.
А потом через свой канал «Г+Г» нассказывать, что «Приват отжали».
Надеюсь, «Универсал банк» не повторит его историю.
И он вообще не против вернуть докапитализированный «Приват» бывшему владельцу.
Наверно еще и компенсацию выплатить.
Из своего кармана)
Я многолетний фанат Приват24 и конечно Приватбанк у меня тоже на первом месте.
Но честное второе место Монобанка позволяет мне эксплуатировать его кредитную карту и функционал приложения по полной программе.
И сегодняшнее обновление «Обормота» дало наконец возможность отключить снятие наличных в банкомате, как это у меня настроено по всем приватовским картам (нулевой лимит на снятие наличных в банкомате), а также защитить карту Монобанка от скимминга…
Через мобільний Приват24 щомісяця здійснюється вдвічі більше операцій, ніж через каси банку – 15,8 млн проти 7,7 млн транзакцій.
Через термінали самообслуговування ПриватБанку українці здійснюють понад 29 млн фінансових операцій на місяць.
Приємно.
Обновил «Обормота» и решил настроить безопасность своих платежей.
Сразу же отключил:
— Оплата магнитной полосой
— Снятие наличных через банкомат
Однозначно оставил включенной функцию бесконтактной оплаты.
Опционально активировал отклонение платежей, если GPS координаты смартфона
не совпадают со страной, в которой проходит платёж.
Ну а тарифы и их структуру изучу на днях — не всё сразу…
«На відміну від Qwerty1999, я не є фанатом жодного банку»
Поэтому у нас и разные подходы к выбору банков.
Например, после аннексии украинского Крыма и оккупации большей части украинского Донбасса я принципиально не обслуживаюсь в банках с российским государственным капиталом, да и банки с российским частным капиталом тоже обхожу стороной.
Пока россияне убивают украинцев, я не должен поддерживать российский капитал в Украине ни копейкой своих денег.
У вас же другой подход, если российский капитал предлагают более лучшие условия обслуживания чем украинский или европейский, вы радостно побежите сотрудничать с ним, да хотя бы в тот же Альфа-банк…
Мусите свої 5 копійок вставити? Якщо ви на це попали, то не значить, що всі вас будуть наслідувати. Зрештою, ви знаєте з якими банками я спіпрацюю і якими продуктами користуюсь? Чи вам так, аби поговорити? Знаєте, мені сподобалось прислів`я, яке ви недавно навели у одному зі своїх коментарів: «якщо хочеш щось сказаати, подбай щоб твої слова були кращі за мовчання»…
Нічого людей не навчає таке ставлення рособанків до своїх вкладників… Це вже 10 коп вставлених:)…
Та я і не заперечую цього факту, було таке, ВТБ таке «вчудив». З цього випливає два висновки:
1. НБУ мав би активніше слідкувати за діяльністю банків і не допускати таких «фокусів».
2. Будучи клієнтом будь-якого банку потрібно слідкувати за його діяльністю, звітністю і звичайно тарифами. Такий чи якийсь подібний «номер» може викинути будь-який банк, незалежно від того, який у нього капітал — російський, український чи європейський. У мене на пам`яті скандальна істлрія кількарічної давності, яка сталась у європейському Кредобанку: шахрай зняв у банку депозит за підробленим дорученням, коли власник грошей це виявив — у банку йому сказали, що це його проблеми. Почитайте, якщо цікаво: https://dailylviv.com/news/kryminal/hromadyanyn-polshchi-podav-v-sud-na-kredobank-shchob-povernuty-svoyi-13-mln-hrn-40962. Так що тримаймо «руку на пульсі»!
Яка муха вас вкусила? Випішили зіграти на патріотизмі і первести дискусію в політичну площину? Як моє ставлення до Привата пов`zзане з моїми суспільними чи політичними поглядами? Якщо я не фанат Привата, то значить зрадник? Вже від кого, а від вас я таких «аргументів» не чекав! Як ви прекрасно знаєте, в Україні крім Привата є ще кілька десятків українських банків, без російського капіталу. До речі, лержавним Приват є всього два роки, до того йог власниками були Коломойський і Боголюбов, які є хоч і громадянами України, але далеко не її патріотами, а група Приват володіла активами у Росії. Роками вони викачували українські гроші і виводили їх з України, наносячи удар по економіці країни, вас це тоді не бентежило? Чи ваша фанатична відданість Привату не дозволяла вам звертати на це увагу? Щодо рос.капіталу в Україні.Взагалі, про це повинні думати уряд і НБУ- чому ж не заборонять діяльність банків з рос.капіталом в країні? Щодо мене.Так, я користуюсь деякими продуктами Альфа-банку Україна.Його послугами користуються сотні тисяч (а може і мільйони) українців.Напевне всі вони зрадники, продажні шкури і т.д. А тисячі людей, які там працюють-це точно агенти ФСБ і адепти «русского мира».
А подивіться на це з іншого боку — а чому б мені не використати той же рос.капітал на свою користь-наприклад, скористатись кредитними коштами у пільговий період і не заплатити за це жодних відсотків? Не думали зрештою, що податки цей банк платить в український бюджет?
Щодо європейських банків — так це окрема тема.Називатись «європейським» мало, треба ще відповідати цій назві.Я нещодавно стикався з такими «європейськими» банками, як Укрсиббанк та Ідея. Так в Укрсибі, щоб звичайну скриньку орендувати, треба у них мати депозит (немаленький) або відкрити картковий пакет класу DeLuxe — інакше ні, навіть при тому, що вартість оренди немала.А Ідея-банк — це взагалі окрема історія, навіть мобільний додаток не спромоглись зробити, почитайте мій відгук: https://minfin.com.ua/company/ideabank/review/123517/
«Яка муха вас вкусила? Випішили зіграти на патріотизмі і первести дискусію в політичну площину?»
А я и есть настоящий патриот, поэтому я не играю, я просто с этим ежедневно живу.
Почему-то многие считают, что политика и экономика не должны никак пересекаться,
а в реальности они очень тесно взаимосвязаны.
Конечно можно по разному относиться к моим личным предпочтениям, но это мои предпочтения и я в праве озвучивать их публично, как так же публично другие участники этого форума озвучивают свою ненависть к действующему Президенту и из-за этого даже отказываются покупать шоколадные конфеты торговой марки Рошен.
Я не пользуюсь банками с российским капиталом, кто-то не покупает конфет торговой марки Рошен.
Вы же начинаете интерпретировать высказанные мною мысли на свой лад, расширять и углублять, и вот уже в ход пошли фразы «зрадники, продажні шкури і т.д.»
Ну и возникает вопрос — кого эта муха сильнее покусала…
Ну а на счёт миллионов украинцев, обслуживающихся в Альфа-банке, то статистика говорит, что на январь 2019 активных карт 2 074 660 штук.
Кстати, в Привате в десять раз больше...
В черговий раз не маючи що сказати по суті, ви говорите загальними фразами і перекручуєте мої слова.На жоден з моїх аргументів ви не відповіли по суті.Не розумію, чому вас так зачепили мої слова, про те, що я не є фанатом жодного банку — може побачили у них якийсь випад у сторону Привату чи у свою особисто — так це зовсім не так.У своєму коментарі я давав оцінку новій версії Монобанку і мої слова про відсутність фанатизму по відношенню до якогось конкретного банку сказані лише для того, щоб підкреслити неупередженість моєї думки. Не буду розвивати тему, підняту вами — її можна продовжувати до безконечності, та і не місце тут для цього. Якщо все-таки наполягаєте — давайте поспілкуємось приватно.А поки що лише скажу, що я теж живу у цій країні і не хочу, щоб сюди прийшла путінська кліка і жодним чином не підтримую агресора. Щодо Альфи і подібних банків — повторю, що якщо держава на чолі з президентом (прихильником якого ви є, наскільки я розумію) допускає існування в країні цих банків, то напевне вони їй потрібні і не варто звинувачувати працівників і клієнтів цих банків у безпринциповості, непатріотизмі чи взагалі у підтримці держави-агресора.І давайте повернемось краще до основної теми — обговоренню нових «фішок» додатку Монобанку. Ви дали новій версії Моно свою оцінку, я свою, тут наші думки у більшості співпали, якщо є що додати чи відповісти іншим дописувачам — давайте на цьому зосередимось.