Скорый приезд футбольных фанатов вдохновил столичных квартировладельцев. В период проведения в Киеве финала Лиги чемпионов аренда однокомнатных квартир подорожала в 18 раз, двухкомнатных — в 24 раза.
22 мая 2018, 18:12
Читати українською
Лига чемпионов. Как изменились цены на аренду квартир в Киеве
Таковы данные исследования, предоставленного «Минфину» аналитиками международного поисковика недвижимости Flatfy.com. Они проанализировали медианные цены на аренду жилья в столице и сравнили нынешние расценки со стандартными.
Оказалось, что больше всего подорожала аренда двухкомнатных квартир — в 24 раза. С 25 по 27 мая за них придется выложить в среднем $916 в сутки. Аренда однокомнатной квартиры на те же даты в 2,3 раза дешевле — $395 в сутки. Подорожание — в 18 раз.
Таблица составлена на базе анализа 276 предложений аренды квартир в Киеве в период проведения финала Лиги чемпионов. Цена указана за сутки.
Источник:
Минфин
Комментарии - 66
Так и запишите: пока будут жить подобные жлобы в вонючих хрущёвках (где им влом сделать хоть какой-нибудь ремонт), у нас хоть Ли Куан Ю будет президентом — развитой страной мы не станем.
Почему все удивляются, что у нас президенты — то зэк, то барыга?
Это просто отдельные представители общества!
Возьми рандомного украинца — он же с высокой вероятностью окажется не лучше, что есть печально.
Навариваться, так по-полной!
— якщо спробуєте пошукати першоджерело представників Лівера з «офіційним вибаченням», то зрозумієте що Ви сліпо довіряєте пропагандистським ЗМІ :)
Вот первоисточник.
А де ж про «непомерную дороговизну страны»?
І де про відмову вболівальників відвідати Київ?
Крупным же шрифтом написано: «The decision to hold the final at a location which is so difficult and so extraordinarily expensive to get to is one that needs explaining by those who made it.»
Или вам и этого недостаточно, чтобы поверить, что таки да, даже британцы посчитали Украину непомерно дорогой страной?
— це ж про логістику, а не про ціни всередині країни.
Чи у Вас з англійською туго? Тоді ось Вам переклад.
І покажіть ще, де на Вашу думку про відмову вболівальників відвідати Київ.
Однако посмотрите ниже моё личное сравнение цен на жилье в Киеве и другими городами (отнюдь недешёвыми!) в дни проведения важного спортивного события.
Всё-таки киевляне в основной массе оказались жлобами, это нельзя отрицать.
«посмотрите ниже моё личное сравнение цен на жилье в Киеве»
— а Ви порівняйте ціни на Аirbnb на ці та наступні вихідні — різниця всього в 2.3 рази, а не в 24 рази, як заявлено в статті.
Милан, следующие выходные — $154.
Не только лишь все могут позволить себе отдыхать аж в Киеве, более экономичным вариантом будет остановиться в провинциальном Милане.
Вы продолжайте, мне аж забавно становится с вами общаться :)
До чого тут фінал ЛЧ?
Или это сайт плохой, на честных и добрых украинцев наговаривает? Могу опровергнуть — опять же, в прошлом году снимал малометражку во Львове почти по цене квартиры в пригороде Милана.
Наверное, не нужно упоминать об уровне зарплат, и тд. Или нужно?
Якщо в порівнянні з Міланом в Києві квартири коштують дешевше, а здати їх можна дороже, то логічно буде зробити висновок, що інвестувати вигідніше в київську нерухомість, а не в італійську. :)
Но это отход от темы, жлобские жлобы из Киева оказались жлобее не только Милана, но ещё и Монреаля, Сингапура и Будапешта.
При желании можно найти инфу и по другим городам.
И не надо чушь про рынок пороть (как в сообщении ниже) — выберите любые даты (а не только курортные) и убедитесь ещё раз в неадекватности наших жлобов.
Учитывая цены, зарплаты и уровень жизни, жилье в Киеве должно быть в 3-4 раза дешевле, чем в Европе.
Якщо знімати в Києві дорожче, ніж в Мілані, а купити навпаки — дешевше, то логіка тут проста і однозначна — в Києві вигідніше треба купувати, а в Мілані — орендувати.
Пояснення цьому теж є — в Європі дешева іпотека.
На вільному ринку нема такого поняття як «жлобство». Точніше якщо хтось буде жлобитися, то ринок його відправить на узбіччя. Якщо не вірите, то спробуйте в «пожлобитися» і виставити ціну вдвічі вищу ринку — може так до Вас дійте :)
В противовес — рынок, где квартиры куплены от 300000 до нескольких миллионов евро и сдаются по 100 евро в сутки.
— тобто якщо здавати «через добу», то доходність 73% річних.
На такому високомаржинальному ринку навіть тільки ледачий і тупий жлоб буде тримати ціну. А розумний жлоб зробить висновок, що вигідніше вкластися в квартири, «демпінгувати» і здавати частіше.
А українці не дурні і не ледачі, це точно. Особливо в порівнянні з південними народами типу італійців.
Тоді сенсу в дискусії нема, вірте пропагандистам та віруйте в жлобів :)
Це ж Ви продовжуєте сліпо вірити пропагандистам навіть після того, як я Вам викрив їхню брехню. Але Ви не хочете паритися — постійно включати мозок, щоб думати і аналізувати.
Поделитесь, как у вас так получается?
— Ви чомусь хибно вирішили, що заперечую, що на Airbnb статистика показує вищі ціни.
Маніпуляції та пропаганда в іншому, а саме:
1) в 24-кратному зростанні ціни, як написано в цій статті.
Хоча на тому ж Airbnb різниця цін всього в 2.3 рази
2) «2000 болельщиков Реала уже сдали билеты».
Хоча доказів нема як і вільних квитків у продажу.
3) "представители Ливерпуля официально извинились «за непомерную дороговизну страны»".
У цю брехню Ви повірили, і навіть коли я Вам порадив почитати першоджерело, Ви все одно бачили брехню, хоча ні про яку «непомерную дороговизну страны» там не йшлося. Оце і є зациклення.
https://sport.unian.net/football/10133714-final-ligi-chempionov-vpervye-s-1980-goda-ne-sobral-anshlag.html
1000 — це місця вболівальників Лівера, літаки яких не зміг прийняти Бориспіль.
Залишається всього 439 місця, які можна пояснити індивідуальними форсмажорами.
І якщо поглянути статистику інших фіналів ЛЧ, то стадіони не бувають 100% заповненими:
— 2017 в Кардіффі, Реал — Ювентус (було 65 842 глядача, місткість 74 500)
— 2016 в Мілані, Реал — Атлетіко (було 71 942 глядача, місткість 80 018)
— 2015 в Берліні, Барселона — Ювентус (було 70 442 глядача, місткість 74 064)
Висновок — «італійський журналіст» однозначно збрехав про 1000 повернутих іспанських квитків, особливо якщо врахувати його заяви про «It’s the first non-sold-out Champions final since 1980» і той факт, що першими його заяву розповсюдили кремлівські ЗМІ.
— який сенс від такої анал ітики, якщо реально можна орендувати квартири по $40 та $20 на час Ліги Чемпіонів?
1) позвонить и попробовать арендовать
2) убедитесь, что это не очередной развод (вот те новость, разводы на ОЛХ?). Знаю о чем говорю, самого пытались кинуть с арендой жилья на ОЛХ, при чем даже без каких либо событий. А тут просто грех не попытаться.
3) в идеале снять это жилье и прожить в нем именно по такой цене.
Насладитесь краватью из этой же «Киевской» квартирки за 40$, но теперь уже в Воронеже) и я думаю дальше гуглить можно не продолжать. Так что не все так сладко.
http://dom.bvf.ru/objects/317648/
Якби мені було потрібно, то я впевнений, що без проблем знайшов би реальне житло за адекватні гроші.
Суть в тому, що тисячі пропозицій з завищеною ціною нічого не означають, бо конкуренція завжди робить свою благую справу.
І дуже шкода, що редакція шанованого порталу розміщує такі маніпуляційні та пропогандистські дані.
Лично не полениолся, зашел на букинг, и в выборочном порядке полистал апартаменты. К примеру те, которые на 25-27 стоят 40к, уже на последующих выходных стоят 1500, за те же 2 ночи. И так в большинстве случаев.
Власне факт зростання цін на оренду житла, то нормальне явище. Бо хіба у Європі ціни перед фестивалями, чи багатолюдними спортивними подіями не зростають?
Щоб стверджувати про ступінь хоч більш-менш реального зростання по Києву треба аналізувати не менш як кілька тисяч пропозицій, а не пару сотень.
До речі, щодо цих квартир за 50 тис. за добу також немає впевненості в їхній достовірності. Бо ніхто не заважає пропагандистам, яким цікаво зумисно розіграти тему «жлобства українців», розмістити кілька сотень фейкових об`яв із непомірно завищеними цінами. А потім саме такі об`яви потрапляють ось в такі маломірні вибірки та на підставі їх робляться гучні, але маніпуляційні висновки.
Те що спекулянтів та бажаючих нагріти євротуристів в нас вистачає, з цим не сперечаюсь. Але то окремі випадки, вони завжди були, і нажаль, будуть. Та загальної тенденції до зростання цін у 20 разів по Києву немає. То брехня та маніпуляції суспільною думкою.
Так что имеет место быть так называемое «жлобство», так же как и осветление этого момента с тем или иным привувеличением.
Почему только в Украине поведение домовладельцев напоминает победителей в шоу Форт Баярд, где в клетку насыпали золото, у них было всего 30 секунд, и они хватали как можно больше?
А вы продолжайте веровать в нежлобов с хрущевками и злые средства пропаганды, очерняющие прекрасных соотечественников.
А Ви продовжуйте слухали анал ітиків, що малюють 24-кратне зростання цін.
Милан, крупное спортивное мероприятие: $317
Желаете подискутировать об этом?
Мне не надо слушать аналитиков — я уже нашёл милую квартирку в пригороде Милана на нужные даты за $43 доллара в сутки — это лишь чуть дороже маленькой 23-квадратной студии, которую я в прошлом году снимал во Львове во время отпуска.
Милан, крупное спортивное мероприятие: $317"
— візьміть будь-яку дату в Airbnb — ціни в Києві чомусь вищі, ніж в Мілані.
Тобто «крупное спортивное мероприятие» тут не грає ніякої ролі.
А чому в Києві в Airbnb ціни вищі ніж в Мілані — це окреме питання, йому може бути пояснення і не обов'язково це «жлобство» киян.
Як аналогію можна навести курортні ціни в Криму.
До анексії українці традиційно їздили в Крим і створювали надвисокий попит, що дозволяло кримчанам задирати ціни вище ніж в турції при гіршій якості. Після анексії українці патріотично перестали їздити до окупантів і ціни у кримчан логічно впали.
А европейцы-бедолаги сейчас каждую копейку считают. Где это видано, чтобы на финал Лиги Чемпионов оставались свободные билеты???
— таке трапляється тільки в уяві кремлівських пропагандистів, яка не має нічого спільного з реальністю.
Ни в одном городе за всю историю финалов Лиги Чемпионов не было такого.
Могли в полтора — 2 раза поднять цену. Но когда за однокомнатную конуру хотят 25-50 тыс грн за сутки, это за гранью разумного. И эти люди хотят в Европу…
Щоб обгрунтовано стверджувати «Ни в одном городе за всю историю финалов Лиги Чемпионов не было такого» треба було б проаналізувати пропозиції з оренди житла по всіх містах, що колись проводили фінали ЛЧ, але ж то нереально. Та й навіщо, легше ж написати зрадофільну дурню.
Почему только в Украине поведение домовладельцев напоминает победителей в шоу Форт Баярд, где в клетку насыпали золото, у них было всего 30 секунд, и они хватали как можно больше?
Милан (ср. цена $317 за ночь, в 2 раза дешевле, чем в Киеве): https://goo.gl/G1Dgdh
Монреаль ($402, в 1.5 раза дешевле, чем в Киеве): https://goo.gl/aiB2Y2
Будапешт ($129, в 5 раз дешевле Киева): https://goo.gl/ps8phe
Сингапур (104 доллара!): https://goo.gl/W9xcu3
После такого я бы на вашем месте просто признал поражение в споре и даже не отвечал за ненадобностью.
И риторический вопрос напоследок: почему они могут, а мы — нет?
Украина, страна возможностей не только для богатых!
Тут же какой-то ад и содомия! Как бы теперь европейцы не научились у нас цены взвинчивать…
А я подскажу — это от 500 000 евро за 50-квадратную однушку.
Нормальная крупная квартира — расчёт идёт на миллионы евро.
80$ нормальный сетевой отель. Зайдите на букинг.ком.
И не сравнивайте с США, смешно же…