Минфин - Курсы валют Украины

Установить
31 января 2018, 13:18 Читати українською

Кабмин уволил Насирова

Кабинет министров принял решение об увольнении отстраненного от своих обязанностей главу Государственной фискальной службы Романа Насирова.

Кабинет министров принял решение об увольнении отстраненного от своих обязанностей главу Государственной фискальной службы Романа Насирова.
Фото: antikor.com.ua

Соответствующее решение было принято на заседании правительства, сообщает ЭП.

«Мы направили в госкомисию представление об увольнении Насирова. Госкомиссия дала свое заключения. Сегодня принимаем это решение», — сказал премьер-министр Владимир Гройсман.

Ранее «Минфин» сообщал, что Кабмин решил получить заключение Комиссии по вопросам высшего корпуса государственной службы по освобождению отстраненного главы ГФС Романа Насирова.

Комментарии - 23

+
0
Dani Njasha
Dani Njasha
31 января 2018, 13:22
#
Вродили
+
0
AleksandrBank
AleksandrBank
31 января 2018, 13:23
#
Лучше посадите лет на 20+.
В т.ч. других коррупционеров.
+
0
SergS7
SergS7
31 января 2018, 14:49
#
Садить нельзя, обидится и крышу сдаст
+
0
Mit Mitke
Mit Mitke
31 января 2018, 13:27
#
Не прошло и полгода… С другой стороны, никакие «проблемы с законом» его в дальнейшем не ожидают. Преспокойно уйдёт на покой а может, возможно, спустя какое-то время всплывёт в роли «начальника» где-нибудь ещё.
+
0
Dani Njasha
Dani Njasha
31 января 2018, 13:32
#
І тебе це влаштовує?
+
0
Mit Mitke
Mit Mitke
31 января 2018, 13:53
#
Я лишь констатировал факты. Устраивает меня или нет эта ситуация с Насировым — тем кто принимает по нему решения, моё или ваше мнение — фиолетово.
+
0
Dani Njasha
Dani Njasha
31 января 2018, 14:17
#
І для чого нам ця констатація факту, якщо вона нічого не змінює?
+
+36
heretic
heretic
31 января 2018, 15:21
#
Для того что бы составить картину действительности. Даже если нет возможности изменить что-то, можно развлечь себя делая ставки.
+
0
Dani Njasha
Dani Njasha
31 января 2018, 18:19
#
Якщо зрозуміти, що коли протестує міліон людей, ці зміни настають. Потрібно кожного тижня виходити на мирні акції протести, це дуже давить на владу і врезультаті все змінюється. А якщо розважатися дивлячись як тоне твій корабель, замість того, щоб латати його, підеш на дно.
+
0
Mit Mitke
Mit Mitke
1 февраля 2018, 1:36
#
А для чего ваши вопросы по поводу того, устраивает что-то меня или нет?
Если вас не устраивают мои слова, то выходите на улицу под АП или ВРУ и там рискните кому-то что-то доказывать, но я уверен, что вы так рисковать не будете, ведь проще призывать «миллионы» к восстанию, чем самому рисковать головой.
+
0
Dani Njasha
Dani Njasha
1 февраля 2018, 9:53
#
Я приїжав в Київ був на марші, в чому ризик? Якщо б я жив у Києві то виходив без вагань, їздити кожен тиждень напряг. Коли будуть у регіонах марші, також виходитиму. Саакашвілі не просить штурмувати щось, а простий вихід людей, мирний, спокійний на 1 годину. Якщо в зімбабве люди знесли диктатора, так чому в такий спосіб Україна не може?
+
0
Andrey DNK
Andrey DNK
1 февраля 2018, 10:26
#
«Якщо в зімбабве люди знесли диктатора» люди это Силы обороны Зимбабве (в составе сухопутных войск, военно-воздушных сил и республиканской полиции) и при наличии конфликта между Муга́бе и Дамбудзо Мнангагва. Да и это всего лишь борьба за власть, кто то стал сильнее чем Муга́бе и просто убрал его… хотя вполне себе значительный промежуток времени работал с ним)
+
0
Dani Njasha
Dani Njasha
1 февраля 2018, 11:06
#
Якщо б люди не підтримали, ніякі військові ненаважилися на це. Спочатку вийшли люди, була підтримка, а тоді вже вмикаються інші інструменти. Якщо в Україні буде виходити по сотні тис. а ще краще міліони людей на протести, влада посипеться. Люди мають право вимагати дотримуватися закону, а режим порошенка пішов на повне його ігнорування, навіть видимості не створює. Янукович ангел впорівнянні з ними. Єдина різниця, що тоді були сили готові вбивати і розганяти мітинги, а зараз ні. Одне що тримає їх при владі це страх громадян. Але якщо залишити цю владу і чекати на вибори, то країні каюк, вони підтасують все так, що в 2 тур вийде порошенко і якийсь ляшко чи рабіновіч, і далі грабуватимуть країну. Люди мають виходити на мирні демонстрації, щоб показати своє незадоволення і побачити свою силу.
А констатувати на дивані факти тільки погіршує ситуацію так як породжує безнадію, це ще гірше чим взагалі нічого не робити. Тому якщо ти не готовий до дій, то вже краще мовчи.
+
0
Andrey DNK
Andrey DNK
1 февраля 2018, 11:22
#
Такое ощущение, что вы не знакомы с технологиями, формирования мнения людей и организацией протестов. В Зимбабве тот кто пришел к власти, чем занимался и за что отвечал при Муга́бе? Вас ожидает сюрприз:)
«режим порошенка пішов на повне його ігнорування» и «Янукович ангел впорівнянні з ними» имея такой контраст, мы даже и самом дальнем приближении не имеем аналога Майдана, чего люди стали бояться ?:)
По поводу мирных демонстраций — вспомните Майдан и пока все тихо мирно проходило, более двух месяцев… но как то так на руку появились снайперы, стрельба, погибшие… но это лирика. Просто на подумать, рассмотрите такие революционные прецеденты и схему, не все так случайно.
+
0
Dani Njasha
Dani Njasha
1 февраля 2018, 12:09
#
Мене не чекає сюрприз. Практично завжди до влади приходять ті, хто був колись колишнім чи діючим. Формування думки людей неможливе, якщо вони вміють аналізувати.
« вспомните Майдан и пока все тихо мирно проходило, более двух месяцев… но как то так на руку появились снайперы, стрельба, погибшие… »
І якось на руку є кадри як снайпера беркута стріляють, і з калашів і з помпових рушниць. А ще раніше стріляли в камери журналістів. А вас не дивує, як це так, 3 дні снайпер відстрілює людей і ніхто не може його засікти? Всі ці розмови що це опозиція сама відстрілювала виглядають безглуздими.
Коли було 1 млн. на майдані, навіть янукович ненаважився розганяти. Тільки там залишилося пару сотень, вони вирішили залякати людей. Потім почали з автоматів стріляти, потім снайпер. Коли не вийшло, пішла пропаганда що вийявляється мітингуючі самі в себе стріляли, а кадри із стріляючими снайперами беркута це єрунда, а от міфічний снапер від опозиції чи Саакашвілі, ось це правда. Ну скільки можна вірити в цю маячню.
Тому важливо кожен тиждень сотнями тисяч виходити, нічого вони не зможуть зробити.
+
0
Andrey DNK
Andrey DNK
1 февраля 2018, 12:22
#
«Мене не чекає сюрприз. Практично завжди до влади приходять ті, хто був колись колишнім чи діючим. Формування думки людей неможливе, якщо вони вміють аналізувати. » расскажите, что для людей Зимбабве так сильно изменилось или вообще изменилось? Пришел к власти более молодой аналог Муга́бе, который отличается жесткостью:) Да именно этого люди и хотели…
«Коли було 1 млн. на майдані,» а когда было? для сравнения Камп Ноу в 8 раз меньше. Хотя хорошую картинку создать на раз.
Так чего сейчас так люди боятся? расскажите, а то может не все в курсе.
+
0
Dani Njasha
Dani Njasha
1 февраля 2018, 12:44
#
Побачимо що буде у зімбабве. Але мова про те, щоб без підтрики народу, нічого не зміниться. Це факт.

«а когда было?»
перед тим як побили людей, що залишилися. Виходило дуже багато людей. Це визнали навіть провладні канали.

«Так чего сейчас так люди боятся? расскажите, а то может не все в курсе.»
Багато думають що вони скажуть «не буду читати новини, влазити в політику і так їм всім покажу де раки зимують», «куплю в кондуктора квиток і піду пішки». Вони думали, що раз вийдуть на майдан і цього досить. Ні, не досить, кожен тиждень, а потім і день, якщо не почують, виходити на вулицю. Не потрібно нічого бити, захоплювати, таку кількість людей не може зупинити ніхто, крім армії.
+
+28
Andrey DNK
Andrey DNK
1 февраля 2018, 14:14
#
Вы настолько наивны?:) «Але мова про те, щоб без підтрики народу, нічого не зміниться. Це факт.». Жили себе люди… с Муга́бе и тут как только начали смещать Дамбудзо Мнангагва раз и начался переворот:) Совпадение… или наверное воля народа:) Кстати, можете оценить в каких он отношениях с «олигархами» был. В данном случае, народ просто был не против… и всё.
Бояться и не лезть это очень разные вещи… или вы так не считаете? А что касается собираться — вы ничего не бьете, не захватываете, не блокируете и по сути не наносите никакого ущерба. То те кто у власти как будут на это все реагировать? никак. Потому что они достигли своей цели и вы и не мешаете.
И чисто такой вопрос на подумать — те кто руководил Майданом уже у власти, кто будет руководить, возглавлять и координировать акции?
+
0
Dani Njasha
Dani Njasha
1 февраля 2018, 18:03
#
Я реаліст, політикам потрібна підтримка народних мас, без цього нічого зробити неможливо, навіть у зімбабве це розуміють. Ось про що я говорю.

«вы ничего не бьете, не захватываете, не блокируете и по сути не наносите никакого ущерба.»
Така велика маса людей однозначно блокує життя країни. Фактично це страйк. Мирний спосіб показати своє незадоволення становищем це блокування роботи. Але навіть і до цього може не дійти, бо зараз люди дуже злі і є группи людей, що готові їх роздерти голими руками, і страх змусить їх прийняти певні умови. Я думаю це буде повернути крадене і йти під три чорти як пропонує Саакашвілі. А незахочуть, тоді може бути будь-який сценарій. Основне щоб народ побачив що їх реально багато.
+
0
Andrey DNK
Andrey DNK
2 февраля 2018, 10:29
#
«Я реаліст» и «Я думаю це буде повернути крадене і йти під три чорти як пропонує Саакашвілі» это вообще никак не совпадает:) Приведите пример у нас хоть раз кто то что то сам возвращал? Или из политиков хоть один сказал «Я не оправдал ваши ожидания и ухожу в отставку… а попутно верну все то что украл».
P.S. Саакашвили тот еще п… л (человек который много говорит и ничего не делает). Сколько он дел инициировал, сколько доказательств предоставил для фактических расследований? О деятельность в Одессе я промолчу… кроме пиара там ничего не случилось («мне не дали, а я так хотел» это сильнейший аргумент).
+
0
Dany Najsha
Dany Najsha
2 февраля 2018, 11:41
#
«Приведите пример у нас хоть раз кто то что то сам возвращал?»
в нас так ні, а в Грузії Саакашвілі так і зробив.

«Сколько он дел инициировал, сколько доказательств предоставил для фактических расследований?»
Він не слідчий. Всі докази і розслідування лежать тисячами.

««мне не дали, а я так хотел» это сильнейший аргумент»
тобто ти хочеш сказати, що будь-який губернатор має можливості приймати закони, саджати, звинувачувати? Коли Саакашвілі був в Одесі, він запустив процес будівництва дороги на Рені, відкрив єдиний центр обслуговування громадян(який закрили), ініціював зміни на одеській митниці які не підтримала влада, так як закривалися всі корупційні потоки, здавав корупціонерів в міліцію, але суди їх відпускали. Тепер скажи, як Саакашвілі не маючи виконавчої влади, міг змінити ці речі, якщо ті хто має цю владу, протидіють цьому процесу?
+
0
Маргарита Горбунова
Маргарита Горбунова
31 января 2018, 16:14
#
А на какую должность и в какую компанию/предприятие его уволили?:)
+
0
Andrey DNK
Andrey DNK
2 февраля 2018, 14:55
#
Пока в федерации дзюдо посидит, повозглавляет:)
Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться