1 сентября 2017, 10:35 Читати українською

Кредобанк розширює дистанційні сервіси погашення кредитів та поповнення карткових рахунків

Клієнти Кредобанку отримали змогу здійснювати платежі за кредитами та поповнювати свої карткові рахунки у більш як 7000 терміналах самообслуговування, які цілодобово працюють у більш як 2000 населених пунктах України.

Це стало можливим завдяки співпраці банку з однією з найбільших в Україні мереж кіосків самообслуговування City24.

Для здійснення платежу за кредитом клієнту необхідно вказати номер телефону, прізвище та ім’я платника, індивідуальний податковий номер, а також номер рахунку та кредитної угоди і її дату. Зарахування прийнятих коштів здійснюється протягом 3-5 банківських днів. Максимальна сума операцій за одними реквізитами протягом дня не може перевищувати 14999 грн.

Для поповнення карткового рахунку достатньо вказати в терміналі номер платіжної карти одержувача. Зарахування коштів на рахунок відбувається миттєво. Максимальна сума однієї такої операції не може перевищувати 3500 грн.

«Надання дистанційних послуг, розширення функціональності та їх якості є стратегічним пріоритетом Кредобанку. Нові можливості дозволяють нашим клієнтам здійснювати все більше банківських операцій без необхідності їхати до відділення банку», – говорить директор департаменту електронного бізнесу Кредобанку Олександр Овчарук.

Клієнти Кредобанку також мають змогу поповнювати свої рахунки та вносити платежі за кредитами у власних терміналах самообслуговування, розташованих у відділеннях та цілодобових зонах самообслуговування банку. Операції у власних терміналах Кредобанку здійснюються без комісій.

Комментарии - 1

+
0
AleksandrBank
AleksandrBank
1 сентября 2017, 12:34
#
«Зарахування прийнятих коштів здійснюється протягом 3-5 банківських днів.» — о таком лучше не говорить *(
Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться
 
Реклама