Читати українською

У 2016 році «Кредобанк» видав понад 1,17 мільярда гривень кредитів на придбання автомобілів

«Кредобанк» нарощує обсяги автокредитування. У 2016 році банк видав майже 3000 кредитів на придбання автотранспорту на загальну суму 1,173 мільярда гривень, що майже на 90% більше порівняно з 2015 роком. Нині клієнтом банку є практично кожен другий українець, що купує автомобіль у кредит.

Сьогодні «Кредобанк» пропонує повний спектр послуг з автокредитування для фізичних осіб, серед яких – придбання автомобілів на первинному та вторинному ринку, кредити на поточні потреби під заставу транспортних засобів, а також фінансовий лізинг автомобілів як для громадян, так і для юридичних осіб. Банк має спеціальні кредитні програми для популярних на українському ринку моделей автомобілів спільно з провідними вітчизняними дилерами, серед яких – корпорації «Укравто», «АІС», «Богдан-Авто Холдинг», «Єврокар», «Peugeot Citroen Ukraine» та інших. Найуспішнішими подіями для напрямку в 2016 році стали акція зі спеціальними умовами придбання автомобілів КІА, за якою було видано кредитів більш як на 100 млн. гривень, та спеціальна програма кредитування купівлі електричних та гібридних автомобілів «Кредо Електро», яка дозволяє отримати кредит на купівлю екологічного автотранспорту за ставкою від 0,001% річних.

«Кредобанк» — один з небагатьох українських банків, який реально видає кредити на купівлю автомобілів, – говорить директор департаменту автокредитування ПАТ «Кредобанк» Олександр Кушлик.– Сьогодні ми допомагаємо українцям здійснити мрію про власне авто, пропонуючи привабливі умови кредитування, просте оформлення та додаткові переваги завдяки програмам співпраці з провідними автодилерами».

Автокредитування є одним з пріоритетів «Кредобанку» та існує в структурі банку як окремий напрямок вже 5 років. За цей час банком було видано більш як 14 тисяч авто кредитів на загальну суму 2,9 млрд. гривень. Банк співпрацює більш як з 500 автосалонами та найбільшими страховими компаніями України.

Детальніше з умовами кредитування купівлі автомобілів можна ознайомитись тут.

Довідка:

ПАТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A., чия частка у структурі акціонерного капіталу банку складає 99,6%. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 23-х областях України та Києві. У 2016 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою — на найвищому рівні uaAAзі стабільним прогнозом. У лютому 2016 року банк посів друге місце у рейтингу надійності найбільших та великих українських банків від журналу «Гроші», а в квітні – друге місце в рейтингу наднадійних банків за версією журналу «Власний рахунок». У травні та серпні банк отримав друге місце в рейтингу надійності банків України за версією порталу «ФорІншурер».

Комментарии - 3

+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
8 февраля 2017, 17:13
Перша ластівка. :)
+
0
nixdorf
nixdorf
8 февраля 2017, 18:45
«Перша ластівка» в куда?
+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
8 февраля 2017, 21:12
Перша новина на сайті Мінфіну на державній мові!
Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться