Читати українською

Компанія WOG підтримує введення акцизних податкових накладних

"Ми вважаємо, що українська держава повинна продовжити рішучий наступ на ринок контрафактного пального. Компанія WOG повністю підтримує якнайшвидше введення акцизних податкових накладних, встановлення рівнемірів на заправках та нафтобазах, а також посилення контролю за продажами нафтопродуктів без видачі касового чеку в окремих недобросовісних мережах АЗК.

У ціні кожного літра пального 6 грн. 33 коп. складають податки. І ці витрати лягають на кінцевого споживача. Якби податки на пальне залишалися на рівні 2014 року (приблизно 2 грн. 10 коп.), то ціна літру пального для кінцевого споживача знизилася би на 4 гривні!

Нагадаю, що раніше, в експертному середовищі розпочалася дискусія щодо дати введення в дію акцизних податкових накладних, та ставки податку на окремі види бензинів, зокрема альтернативні бензини. 

Одна частина фахівців вважають, що такі накладні потрібно вводити з 1 квітня, як передбачено новою редакцією податкового кодексу. Інші експерти нагадують, що за законом, будь-які нові правила оподаткування, звітності, тощо мають вступати в силу не раніше ніж через 6 місяців з моменту прийняття. Тому, оскільки акцизні накладні та нові ставки податків були оголошені лише наприкінці грудня, та з метою запобігання можливості для непрозорих компаній оскаржити такі важливі рішення у суді, виглядає цілком логічною пропозиція — запровадити їх з 1 липня поточного року,” — зазначив Сергій Корецький, генеральний директор компанії ВОГ-Рітейл.

Комментарии - 4

+
+8
1On
1On
19 февраля 2016, 22:47
Давно пора уже «черные кассы» искоренить. Ведь если захотеть, очень сильно захотеть, то через неделю-две будет идеальный порядок. Но кто ж захочет добровольно отказываться от такого счастья :)
+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
20 февраля 2016, 16:32
На каждом «левом» литре можно наварить минимум 6,33 грн.

Прям таки безналоговый рай или клондайк…
+
0
1On
1On
21 февраля 2016, 0:49
А почему именно от 6,33? Мне казалось, что разница между «белой» и «черной» кассами в пределах 4 грн/л и с этого еще раздать «своим».
+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
21 февраля 2016, 10:36
«У ціні кожного літра пального 6 грн. 33 коп. складають податки.»
Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться