Читати українською

В Украине завтра последний день подачи налоговой декларации об имущественном состоянии и доходах

В Украине завтра последний день подачи налоговой декларации об имущественном состоянии и доходах. Такие сроки определены в подпункте 49.18.5 Налогового кодекса Украины, отмечает Государственная налоговая служба Украины (ГНСУ), пишет РБК-Украина.

«В соответствии с пп. 177.5.3 п. 177.5 ст. 177 кодекса окончательный расчет налога на доходы физических лиц за отчетный налоговый год осуществляется налогоплательщиком самостоятельно в соответствии с данными, указанными в годовой налоговой декларации, с учетом уплаченного им в течение года налога на доходы физических лиц и суммы платы за торговый патент на основании документального подтверждения факта их уплаты», — говорится в сообщении.

Форма налоговой декларации об имущественном состоянии и доходах и инструкция по заполнению налоговой декларации об имущественном состоянии и доходах утверждена приказом Министерства финансов Украины от 7 ноября 2011 г. №1395.

Комментарии - 3

+
0
pivasik
pivasik
8 февраля 2012, 19:29
Не понял. А что тогда до 1.05.2012 надо подавать?
+
0
PowerB
PowerB
8 февраля 2012, 20:32
Наверное анализ мозга…
+
0
Xotabuch
Xotabuch
8 февраля 2012, 23:25
19 сiчня 2012 | Департамент взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю за матеріалами Департаменту оподаткування фізичних осіб ДПС України

Подавати декларацію про майновий стан і доходи потрібно

за місцем своєї реєстрації!

Кампанія із декларування доходів, отриманих протягом 2011 року, триває. Термін подання податкової декларації про майновий стан і доходи для платників податку на доходи фізичних осіб встановлено до 1 травня 2012 року.

У разі потреби громадянин, звернувшись до податкової інспекції, може з'ясувати усі незрозумілі питання щодо порядку заповнення та подання такої декларації. Адже діяльність податкових органів, насамперед, спрямована на створення сприятливих умов для подання декларацій громадянами та відповідної сплати податків.

Метою декларування є не тільки сплата податку до бюджету, а й повернення платникам певної суми податку, сплаченої із їх заробітної плати протягом попереднього року.

При цьому, перелік витрат, які платник податку має право включити у податкову декларацію, поступово розширюється. Наприклад, платники податку можуть зменшити свій загальний річний оподатковуваний дохід, якщо упродовж звітного податкового року вони сплачували кошти за навчання, повертали фінансовим установам проценти за іпотечний кредит тощо.

Суттєвою відмінністю цьогорічної кампанії декларування доходів є обов’язок фізичних осіб, які протягом 2011 року отримували дохід у вигляді заробітної плати та суми винагород за цивільно-правовими договорами від декількох податкових агентів, подавати декларацію про майновий стан і доходи за своїм місцем реєстрації. За умови, що загальна сума такого доходу за будь-який календарний місяць перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2011 році – 9 410 грн.).
Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться