gsv
Зарегистрирован:
1 октября 2009
Последний раз был на сайте:
21 июня 2026 в 13:24
1 октября 2009
Последний раз был на сайте:
21 июня 2026 в 13:24
Просмотров профиля:
Сегодня: 6
Всего: 78802
Сегодня: 6
Всего: 78802
Подписчики (54):

-
Козак ЮА
56 лет

-
SlavkoLv
56 лет

-
Wladwest UA
56 лет

-
Патріот України
50 лет, Львів

-
Kозак UA
46 лет, Львів

-
ZoranaHil
56 лет

-
BogdanW
46 лет

-
2020 GL
26 лет
gsv
- Город:
- Киев
- Блог
- Комментарии
- Валютный форум
- Отзывы
- Горячая линия
- 0
- 4 декабря 2018, 10:19
- # Обговорення валютного ринка 04 _month_ 2018|декабря
А пенсійна система яка? І чим вона відрізняється від нашої? Озвучте! :)
- +51
- 4 декабря 2018, 10:04
- # Обговорення валютного ринка 04 _month_ 2018|декабря
Роскосмос оголосить про припинення свого існування
- +15
- 4 декабря 2018, 9:58
- # Обговорення валютного ринка 04 _month_ 2018|декабря
Проблема в тому, що 70-ти річні дідусі не відчувають необхідності відпочинку і вважають, що в них сил, як у 30 річних. Ну а макітра працює краще ніж у керівника. Важче всього провести на пенсію членів клубу за 70.
- 0
- 3 декабря 2018, 12:46
- # Обговорення валютного ринка 03 _month_ 2018|декабря
Зі сварливими я не розмовляю. Як бачу сварливу, от одразу ставлю її в куток і розмовляю з керівництвом. Але керівництво теж неадекватне. 5 років використовували фіктивні данні для видачі кредитів і кожен раз неповернення.
- +24
- 3 декабря 2018, 12:04
- # Обговорення валютного ринка 03 _month_ 2018|декабря
Це неадекватний банк. П'ять років спілкувався з його менеджерами. Тільки за посередництва з НБУ примусив їх вибачитись
- 0
- 3 декабря 2018, 12:02
- # Обговорення валютного ринка 03 _month_ 2018|декабря
Небіжчик на штучному диханні
- 0
- 3 декабря 2018, 12:01
- # Обговорення валютного ринка 03 _month_ 2018|декабря
Є поняття тестування нижнього порогу опору. Зараз якраз цей процес. Ну а далі 70 залишиться далеко позаду.
- 0
- 3 декабря 2018, 11:58
- # Обговорення валютного ринка 03 _month_ 2018|декабря
Мабуть тільки «Минфин» не бачить наступних жертв виліту, бо Альфу досі рекламує в акціях
- 0
- 1 декабря 2018, 20:59
- # Обговорення валютного ринка 1–2 _month_ 2018|декабря
А джерело звідки? Якщо це не Ху-радіо.
- 0
- 1 декабря 2018, 16:56
- # Обговорення валютного ринка 1–2 _month_ 2018|декабря
Коли наша банківська система буде схожа на швейцарську, у нас буде ще менше готівки. А поки, наші банки працюють по правилам трастів 90-х
- 0
- 1 декабря 2018, 14:09
- # Обговорення валютного ринка 1–2 _month_ 2018|декабря
Спекулянт! Як так можна? :) :)
- 0
- 30 ноября 2018, 11:20
- # Обговорення валютного ринка 30 _month_ 2018|ноября
Невиконання! http://www.ac-rada.gov.ua/control/main/uk/publish/article/16757726
- +15
- 30 ноября 2018, 11:01
- # Обговорення валютного ринка 30 _month_ 2018|ноября
Дякую!
- 0
- 30 ноября 2018, 11:01
- # Обговорення валютного ринка 30 _month_ 2018|ноября
1. https://news.finance.ua/ua/news/-/438554/rahunkovij-palati-zayavyly-pro-ryzyk-nevykonannya-derzhbyudzhetu
2. не 100, а 15 (!) з 1 млн. :) Держава отримала 890 тисяч грн за розмитнення перших 15 «євроблях» https://ukr.media/auto/380022/
Більшість з них не буде розмитенно https://ubr.ua/market/transport/ukraintsy-nachali-izbavljatsja-ot-svoikh-evrobljakh-3878403
2. не 100, а 15 (!) з 1 млн. :) Держава отримала 890 тисяч грн за розмитнення перших 15 «євроблях» https://ukr.media/auto/380022/
Більшість з них не буде розмитенно https://ubr.ua/market/transport/ukraintsy-nachali-izbavljatsja-ot-svoikh-evrobljakh-3878403
- 0
- 30 ноября 2018, 10:26
- # Обговорення валютного ринка 30 _month_ 2018|ноября
Вчора з тобою обговорювали причини девальвації.
На мою думку зараз є кілька ризиків девальвації до Нового року.
По-перше це невиконання бюджету. Можуть покрити за рахунок емісії.
По-друге військовий стан буде вимагати додаткових коштів
По-третє вони частково розраховували на 1 млрд дол. від євробляхерів, але схоже, що в цьому році надходжень не буде.
Оскільки курс в бюджеті 30,1 грн то не виключаю, що вони зроблять емісію.
Але! В разі емісії суттєвим стримуючим фактором буде інфляція, тому ймовірність девальвації до 30,1 грн — не велика. Швидше за все біля 29.
На мою думку зараз є кілька ризиків девальвації до Нового року.
По-перше це невиконання бюджету. Можуть покрити за рахунок емісії.
По-друге військовий стан буде вимагати додаткових коштів
По-третє вони частково розраховували на 1 млрд дол. від євробляхерів, але схоже, що в цьому році надходжень не буде.
Оскільки курс в бюджеті 30,1 грн то не виключаю, що вони зроблять емісію.
Але! В разі емісії суттєвим стримуючим фактором буде інфляція, тому ймовірність девальвації до 30,1 грн — не велика. Швидше за все біля 29.
- 09:29 Валютный дефицит давит на гривну: каким будет курс доллара и евро
- 08:26 Продажи алкоголя выросли до 72,7 млрд грн: Гетманцев требует проверок
- 08:01 Новые нормы площади жилья: правительство меняет программу єОселя
- 21.06.2026
- 17:12 Японский пенсионный фонд начинает инвестировать в криптовалюту
- 11:56 Иллинойс хочет брать 0,2% за каждый крипто-перевод, даже между собственными кошельками.
- 20.06.2026
- 13:22 Bybit вошла в список Fortune Crypto 100 на фоне развития концепции новой финансовой платформы
- 11:40 Объемы торгов на криптобиржах упали до минимума с сентября 2024 года, но RWA бьют рекорды
- 19.06.2026
- 19:37 Криптобиржа WhiteBIT получила лицензию MiCA в Австрии и запустит отдельную платформу для ЕС
- 19:14 Выплата 3 000 евро: кто в Украине сможет получить репарации
- 17:48 Долар на межбанке подешевел на 9 копеек

