bonv
Зарегистрирован:
12 марта 2015
Последний раз был на сайте:
5 апреля 2026 в 14:34
12 марта 2015
Последний раз был на сайте:
5 апреля 2026 в 14:34
Просмотров профиля:
Сегодня: 24
Всего: 208079
Сегодня: 24
Всего: 208079
Подписчики (239):

-
Патріот України
50 лет, Львів

-
Wladwest UA
56 лет

-
ZoranaHil
56 лет

-
Gallik
20 лет, Стрий

-
ST ST
56 лет

-
2020 GL
26 лет

-
Boyko23
46 лет, Калуш
bonv
- Пол:
- мужской
- Город:
- Калуш
- Место работы:
- не бідую:)
Жить не могу без сладкого…:))
- Блог
- Комментарии
- Валютный форум
- Отзывы
- Горячая линия
- 0
- 6 апреля 2015, 23:32
- # Обсуждение валютного рынка 6 апреля 2015
Ще б росія відчепилася…
- 0
- 6 апреля 2015, 23:29
- # Обсуждение валютного рынка 6 апреля 2015
Ви знаєте, можливо я Вас здивую… але я як працював — так і працюю. І розвал союзу пережив, і купони… Попри це я задоволена/забезпечена людина.
- 0
- 6 апреля 2015, 23:26
- # Обсуждение валютного рынка 6 апреля 2015
Тому я і написав, що дефолт ми УЖЕ пережили.
- 0
- 6 апреля 2015, 23:23
- # Обсуждение валютного рынка 6 апреля 2015
Не все одразу..:) І путіна переживемо… Та і оптимісти краще себе почувають… Бо на ціни ми і так впливу великого не маємо…
- 0
- 6 апреля 2015, 23:19
- # Обсуждение валютного рынка 6 апреля 2015
Я і слово таке «лозунг» не використовую...:) Вам напевне більш знайоме..?:) І кредит дали, і ЗВР поповнили, і зиму пережили, і газ є… без паніки.
- 0
- 6 апреля 2015, 23:15
- # Обсуждение валютного рынка 6 апреля 2015
Будем посмотреть.:)
- 0
- 6 апреля 2015, 23:12
- # Обсуждение валютного рынка 6 апреля 2015
Коли ЗВР були мінімальні 5 млрд з хвостиком то панікери/провокатори кричали, що все дефолт бо треба Росії 3 млрд віддавати а залишуться неліквідні цінні папери… а ще ж за газ треба платити — ой, все біда… Тепер коли ЗВР збільшився, зосереджують нашу увагу на те чи є там ці кошти в тій кількості яку заявляють… Все буде добре — не переживайте ви так… Або переживайте..:) Все так не буде…
- 0
- 6 апреля 2015, 23:01
- # Обсуждение валютного рынка 6 апреля 2015
А моє імхо, що бакс ще просяде…
- 0
- 6 апреля 2015, 22:57
- # Обсуждение валютного рынка 6 апреля 2015
Дефолт ми уже пережили… Без оголошення війни..:)
- 0
- 6 апреля 2015, 22:29
- # Обсуждение валютного рынка 6 апреля 2015
При этом по отношению к декабрю 2014 года инфляция составила 20,3%, а за последний год (к марту прошлого года) цены выросли на 45,8%. А от за рік,, від березня 2014 року до березня 2015 року, ціни на продукти виросли набагато більше… імхо.
- +5
- 6 апреля 2015, 22:20
- # Обсуждение валютного рынка 6 апреля 2015
Подвійна від суми субсидії.
- 0
- 6 апреля 2015, 22:16
- # Обсуждение валютного рынка 6 апреля 2015
С начала года инфляция составила 20%. Только в марте цены выросли почти на 11%… https://news.mail.ru/inworld/ukraine/economics/21633955/?frommail=1 Продукти на опті в березні не дорожали…
- 0
- 6 апреля 2015, 19:07
- # Обсуждение валютного рынка 6 апреля 2015
Головне, що нікуди не поділись… Добре що є…
- 0
- 6 апреля 2015, 18:50
- # Обсуждение валютного рынка 6 апреля 2015
Не нагнітайте… Ніхто зараз не палить ЗВР. А наповнення — це дуже добре. І по імпорту не нагнітайте…
- 0
- 6 апреля 2015, 18:36
- # Обсуждение валютного рынка 6 апреля 2015
Кошти ще не використовували а Ви вже говорите про результат…
- 15:47 Не больше 10 тысяч евро: как в Европе ограничивают наличные расчеты
- 13:44 Продукты будут дорожать даже летом: что будет с ценами
- 13:21 Где $1000 зарабатывают за 16 часов, а где за 86: рейтинг стран
- 12:29 Доллар на межбанке приближается к отметке 45 грн
- 11:16 Цены на землю резко выросли: сколько теперь стоит гектар
- 10:56 Гривна немного укрепилась: сколько стоят доллар и евро 22 июня
- 09:29 Валютный дефицит давит на гривну: каким будет курс доллара и евро
- 08:26 Продажи алкоголя выросли до 72,7 млрд грн: Гетманцев требует проверок
- 08:01 Новые нормы площади жилья: правительство меняет программу єОселя
- 21.06.2026
- 17:12 Японский пенсионный фонд начинает инвестировать в криптовалюту

