SemperIdem
SemperIdem
Зареєстрований:
4 березня 2019

Останній раз був на сайті:
8 липня 2020 о 11:14
Перегляд профілю:
Сьогодні: 1
Всього: 338

SemperIdem

Місце роботи:
Freelancer
Блог
Коментарі
Валютний форум
Відгуки
Гаряча лінія
+12
10 квітня 2020, 11:22
# Пятница: чего ждать по курсу доллара
Так, біржові ви наші воротили, тут всі такі розумні давати пораду нещасному інвестору в українську нерухомість з муками вибору, при цьому самі нічим не ризикуючи, а хто з вас на днях накупив московських карбованців?? Ану зізнавайтесь! Вимагаю ще більшої слави для наших тутешніх геніїв!:))
+121
9 квітня 2020, 11:30
# Доллар в четверг: почему курс упадет
По сьогоднішньому міжбанку вже прозоро видно, що загальна мета діяльності нашого НБУ - давати комфортно заробляти клієнтам Сітібанку. Здається, це єдине, що хоч якось пояснює і виправдовує існування цієї квазідержаної установи.
+70
8 квітня 2020, 20:47
# Доллар опять пошел вверх: кому это выгодно и что происходит
Uberhoghskill, тут уже був один персонаж, який читав поради по курсах валют від тутешніх Великих Українських Фінансистів, які всі як один невтомно денно і ночно видають свої геніальні, глибоко прозорливі прогнози по курсу долара на цьому сайті. Той чувак думав заробити на такій аналітичній халяві і діяв як прописували мінфінівські світила. Через деякий час, після таких своїх валютних оборудок, у «розстроєних чюствах» сповістив нас про те, що прогорів на кілька тисяч гривень з такими прогнозистами. Так що, you're welcome.:)
+118
8 квітня 2020, 20:00
# Доллар опять пошел вверх: кому это выгодно и что происходит
Нещодавно на торгах курс долара за годину провалювався на 50 копійок і НБУ не дуже поспішав зі своїм славно(сумно)звісним «згладжуванням коливань». Проте сьогодні при рості долара на 10 копійок: «А давайте зіллємо майже 50 млн доларів, бо наших дорогих іноземних інвесторів не можна ж ображати!» А ще мені дуже смішно читати про нібито заробітки НБУ на цих валютних іграх. Шановні, єдина валюта, яка має значення для НБУ і яка дійсно є заробітком - це USD. А скільки емісійної «бумаги» з'являється при цьому - це лише уява і доцільність НБУ, яка не є комерційною установою. Оці ваші підрахунки, що НБУ ось продавав по 28+, а зараз, мовляв, відкуповується по 27 - сміхота. А як бути з тими 2 млрд доларів, які НБУ купував на ринку всю осінь 2018-го року по 28+. Він на них заробив, і як багато??? Може він саме ці недешеві 2 млрд доларів спустив три тижні тому по 25...26 грн??:) Серйозні прибутки, і не кажіть.
+6
6 квітня 2020, 12:26
# Валюта в понедельник: будет ли доллар по 27
«Атлант увімкнув станок».)
+57
6 квітня 2020, 11:23
# Валюта в понедельник: будет ли доллар по 27
Ну що ви пані та панове, нині сидите м'яким місцем на доларових матрацах??:) Тим часом поки ми перетворюємось на суто аграрну країну, а світ при цьому перестати жерти не може, то у нас всі шанси незабаром отримати долар по 20 з нашим то НБУ.:) Вітаю всіх нас агросаксів з таким курсовим прогресом за рахунок цивілізаційного регресу. Ура товаріщі!
+34
2 квітня 2020, 12:05
# Обвал доллара или все же девальвация гривны: что в реальности сейчас происходит с курсом
За півроку-рік у нас є всі шанси втратити майже весь промисловий експорт. Не знаю, як ця криза вплине на заробітки наших ІТ-кодерів, але, враховуючи певну часову інерційність, думаю, що не дуже добре. У найближчі роки цілком реальним розглядаю перетворення нашого експорту на 80% як суто олійно-зернового. Отоді коментарі під цими валютними сводками «мінфіну» нами перетворяться на обговорення прогнозів погоди і шаманські заклинання дощу. З українців село і поле таки неможливо витравити. Хай які перипетії і трагедії йдуть століттями: революції, сталінські індустріалізації, голодомори, «застої»; ми завжди йтимемо своєю дорогою примітивізації, здається прописаною в ДНК. Слава богу, що границя нашої деградації лише аграрний фізіократичний уклад, адже з такими етосами ми могли б продовжувати деградувати і далеко за межі неолітичної революції: до родинно-племінного укладу мисливців-збирачів.
+41
31 березня 2020, 12:13
# Доллар во вторник: почему курс обвалится
Для Алєксєя Козирєва. Типу бізнес не скуповував по 23..25?? Та імпортери восени просто намазували на бутерброди поверх червоної ікри чорну. На власні очі бачив ейфорію знайомих імпортерів і їхні обороти, що шалено зросли. Так само бачив знайомих експортерів, у яких витрати лишились по 28, а прибутки стали по 23..25. А щодо ваших слів: мене постійно вкурвлювали слова вашої редакції, коли у своєму письмі постійно подавали сезонну девальвацію, як вселенську зраду-«розкручування спіралі інфляції», і точно навпаки воспєвалі ревальвацію. Яка в країні економіка - такі і фінансисти-аналітики з фінансовими сайтами.
+92
31 березня 2020, 11:46
# Доллар во вторник: почему курс обвалится
Для Алєксєя. Вєдущій ви наш фінансіст всія України і сайтов мінфін і фінанс.юа в частності, ви серйозно вірите в те, що найубогіша кукурудзяно-ріпакова недоекономіка Європи заслуговує попри кризу, знову другий рік поспіль, заслужити лаври «найсильнішої валюти світу»??
+60
31 березня 2020, 11:33
# Доллар во вторник: почему курс обвалится
50 копійок зміцнення гривні за 1 годину торгів. Так недовго знову до долара по 22.:) Боюсь, що з цієї кризи Україна вийде з гіршими позиціями ніж інші країни a priori: суто з причин ідіотської монетарної політики, не дивлячись на кількість захворювань у майбутньому.
+146
27 березня 2020, 11:31
# Доллар опять неожиданно взлетел: что в реальности происходит с рынком
Очі витравлюються від читання статей «Мінфіну» українською. Я розумію, що в уявленнях вашої редакції всі так звані нормальні малоросійські «фінансисти-гражданє» розмовляють і читають креольським варіантом вєлікого і могучєго, але ж треба мати хоч якусь самоповагу, коли вже тримаєте опцію вибору укрверсії сайту. Просто, без редагування, нахабно переганяти оригінальні версії статтей через google-translate, щоб заспокоїти державні контрольні органи і купку навіжених україномовних місцевих індіанців — себе не поважати.
+20
20 березня 2020, 18:50
# Доллар неожиданно провалился на межбанке: что происходит с курсом
Налік трохи був рипнувся за міжбанком а потім передумав. Як був в околі 28, так і сидить.
+5
19 березня 2020, 15:27
# Будет ли доллар по 28 на межбанке: чего ждать в четверг от курса
Для оs2007. Я проти соціалістично-анархічної української держави, яку ви, малоросійський Шаріков, так плекаєте і молитесь на долар по 20. Якщо у вас світ лиш чорно-білий,і коли при найменшій згадці якогось корисного досвіду з мордору, ви здатні лиш на згадку про соловьйова... ну то мені вас шкода
0
19 березня 2020, 15:10
# Будет ли доллар по 28 на межбанке: чего ждать в четверг от курса
Ірино, так! Пишіть частіше.:) Не так багато тут людей, котрих приємно читати..
+19
19 березня 2020, 12:10
# Будет ли доллар по 28 на межбанке: чего ждать в четверг от курса
Вчорашня цитата дня з УП: «І президент, і Єрмак не розуміють, що хтось із нардепів може критикувати їх просто так. У них всесвітня змова, де світ ділиться на порохоботів та соросят. Тож і після цієї історії Зеленський відмахувався, що все це люди Сороса каламутять воду», – розповідає співрозмовник УП, знайомий із ситуацією."
Сторінки: 12345