Roman1990
Roman1990
Зареєстрований:
14 жовтня 2018

Останній раз був на сайті:
16 січня 2021 о 22:56
Перегляд профілю:
Сьогодні: 0
Всього: 13

Roman1990

Стать:
мужской
День народження:
27 червня 1990
Місто:
Нежин
Блог
Коментарі
Валютний форум
Відгуки
Гаряча лінія
+25
23 грудня 2020, 9:42
# Международные резервы НБУ превысили $28 миллиардов — Данилишин
Україна це вже робить успішно з 90-х. Після розпаду СРСР нам дісталась 4 економіка Європи (Україна давала 40% промислової продукції СРСР). Ось літом 2021 продамо земельку і будемо жити на ядерних відходах всього світу.
+1
23 грудня 2020, 9:05
# НБУ понизил курс гривны на 21 копейку
А до сьогодні роль НБУ наступна: беремо за основу типовий постсовдеповський бойовик, де на пустирі проходить «стрєлка» декількох банд (народ, банки, обмінники, фінустанови) а НБУ, із за рогу найближчої вулиці спостерігає за розборками і вже, як правило в кінці включається. Висновок: справжній регулятор повинен відразу заспокоїти ввесь двіж. А поки що у нас 90-і на фінансовому ринку. А ви все мрієте про стабільність)))
0
23 грудня 2020, 8:58
# НБУ понизил курс гривны на 21 копейку
Тільки за умов, коли на даному сайті (посилання внизу тексту) окрім сухих цифр з повітря поруч буде графа із конкретним роз'ясненням: причина росту та/або падіння курсу, от тільки тоді НБУ хоч якось буде виконувати свої обов'язки регулятора https://bank.gov.ua/ua/markets/currency-market
+14
19 грудня 2020, 14:54
# На межбанке валюту опять лихорадит: как отреагируют обменки
Озвучу свої власні спостереження за часовий проміжок 2018-2020 рр.: Майже завжди в період росту btc, курс $ знижувався по відношенню до гривні. На сьогодні btc становить 23к $, і по суті у світовому масштабі це також (окрім інших факторів) вплинуло на певне знецінення $, така ж тенденція спостерігалась і в Україні, але локальні проблеми України не дають впасти $, от вам і вся аналітика. Тому на майбутнє (тиждень/два) прогнозую валютні ралі по аналогії до попередніх тижнів. А якщо почне падати bts то ріст $ ускориться вдвічі.
+149
18 грудня 2020, 8:44
# Курс в 2021 году: три сценария для гривны
Вывод к статье: учитывая все позитивные и негативные внешние и внутренние факторы, которые влияют на курс в Украине на протяжении 2021 года ожидается что на различных отрезках времени (месяц/квартал) будет преобладать тот или иной сценарий!
0
1 грудня 2020, 21:22
# Минфин сократил размещение ОВГЗ до 2,7 миллиарда
Моя власна думка, що вони таким чином хочуть прискорити ріст зеленого. Сам ринок значить не розігнав курс до потрібної їм позначки, афішування потенційної дати локдауну не призвело до стрибка $ на гривню за день ні вчора ні в п'ятницю (пригадайте такі стрибки минулого року) от Мілованов як радник або інший спєц мабуть і порадили такий інструмент для штучного зростання бакса.
0
22 листопада 2020, 17:11
# Доллар может упасть на 20% из-за появления вакцины и восстановления мировой экономики — прогноз
Відповім так: з дитинства вам нав'язали, що байки, казки, перекази, легенди тощо, це лише спосіб розвити вашу уяву та здібності в читанні. Для батьків - це змога отримати вільну хвилинку, доки дитина читає казочку. А тепер запитання: ви хоч раз здійснювали аналіз технологічних/наукових процесів, про які розповідається у казочці?)) Нехай це буде описання таких процесів та явищ людьми, які не розуміли що це і описували все виходячи із свого словникового запасу. Ви зараз проявили стереотипи, нав'язані вам соціумом, мовляв це науково не доказано! Про це нам не показують на 1+1))) А те що виходить за грані вашої уяви ви називаєте фантастикою. Різниця між нами лише в тому, що я не знаю і 1% правди того що було та того що відбувається зараз і намагаюсь формувати свої власні думки. Ви ж читаючи новини, научні статті, дивлячись виступи експертів, вважаєте що розумієте достатньо щоб про вас думали, що ви людина вчена, ви самі в це вірите і намагаєтесь критикувати того, хто пробує мислити самостійно. Ми будемо розвиватись лише тоді, коли замість критики ви допоможете автору своїми конструктивними доповненнями, аналізом, порадами... А так ми всього лиш поступово регресуємо, вважаючи за прогрес те що кожен рік смартфон має все менші рамки)))
0
22 листопада 2020, 16:45
# Доллар может упасть на 20% из-за появления вакцины и восстановления мировой экономики — прогноз
От чим мені подобаються місцеві коментатори-експерди)), так це тим, що вони все знають про особу, чий пост коментують. Відповім великому магу та провидцю Qwerty1999: сам Roman1990 як раз таки копається в землі і тому розуміє що говорить. Живу та працюю в місті, але їжджу допомагати збирати урожай рідним в селах. Частину зібраного урожаю вони реалізують місцевим перекурами, які відвозять продавати скуплене, як правило до столиці. Тому технічно один мегаполіс я все ж таки підкормлюю))) хоча і не працюю в с/г. Раніше (ручаюсь за період 2005-2015 роки) селяни продавали більше огородини, оскільки мали від реалізованого більший прибуток ніж за останні роки. Тому багато з тих, хто вирощував урожай на продаж (овочі з борщового набору), окрім власних потреб, зараз цього не роблять тому що не вигідно)))
0
21 листопада 2020, 17:53
# Доллар может упасть на 20% из-за появления вакцины и восстановления мировой экономики — прогноз
Сучасному соціуму необхідна перебудова. От корона і стала цим трампліном (ебола в свій час не зайшла а от корона зайшла). Поясню: всі сьогодні хочуть бути ІТшниками, менеджерами, комірками, блогерами, реперами... І їсти при цьому не ГМО, а правильно харчуватись. А хто накормить бетонні мегалоліси? Села вимерли, бізнес орієнтується на тренди сучасності от ми і закрутились в спіралі, в кінці якої регрес/повернення устрою де є достатня кількість малоосвічених сильних людей, які будуть працювати на землі і кормити соціум. Такий процес в майбутньому повториться знову і нам придумають нову причину регресу...
+15
21 листопада 2020, 17:29
# Как отреагируют обменники на угрозу нового локдауна
Дякую СРСР за мого терапевта Їй років десь в діапазоні 55-60. Думаю що освіту вона здобувала 35-40 років тому, як раз в часи СРСР, якому я вже подякував . Можливо різниця між СРСР та сучасними часами в тому що раніше лікар йшов на роботу щоб лікувати а зараз щоб заробляти гроші, і чим більше, тим краще? Нам просто монетизували життя. Зараз йдеш в ліс по гриби і береш з собою пару сотень, раптом що… Батько в молодості (за часів СРСР) йшов в ліс і не думав, що йому треба з собою гроші.
+15
21 листопада 2020, 16:43
# Как отреагируют обменники на угрозу нового локдауна
Дякую) та навзаєм.
+38
21 листопада 2020, 14:55
# Как отреагируют обменники на угрозу нового локдауна
… Санітарно епідеміологічна служба, МОЗ, всі мені заявляють що такого механізму в Україні немає, тобто в результаті помилкового тестування я назавжди залишусь у списках ковідних . Ось так і формується статистика любі мої земляки. Слідкуйте за постами сильних світу цього: Кріштіану Роналду та Ілон Маск заявили на ввесь світ що ПЛР це ***. Мені в лабораторії також заявили що дають гарантію лише 60% точності результатів. Тому сьогоднішні показники майже 15000 виявлених інфікованих осіб в день по суті відповідають реальній цифрі рівній 7000-9000 тис осіб.
+49
21 листопада 2020, 14:48
# Как отреагируют обменники на угрозу нового локдауна
Пояснюю Вам на власному прикладі чому я не буду більше ніколи звертатись до лікарів при симптомах застуди: 1) 21.10.20 я звернувся до свого терапевта з наступними ознаками: біль в грудній та спині при диханні, сухість слизових, субфібрильна температура. Мені ще по телефону поставили діагноз COVID-19, веліли не виходити з дому і виписали курс лікування. У лабораторії Діла (в моєму місті відсутні інші) підтвердили діагноз. Рентген (на якому я сам настояв) показав легенький бронхіт. За три тижні я вжив 80 пігулок противірусних, 10 ампул сильних антибіотиків + *** купу вітамінів, пробіотиків та добавок. Мене внесли у всі реєстри та статистичні звіти відповідно. Але від цього симптоматика не спадала . Через три тижні після звернення та лікування здав ІФА тест. Результати негативні (вірусу в крові не було взагалі). А виявляється в мене було запалення остеохондрозу грудного відділу (симптоми схожі із ковідом) і це виявила моя дружина під час масажу спини (під час натиску неймовірно болять декілька міжхребцевих зон). Зараз лікую справжню причину запалення. Результати: температура зникла, сухість слизистих відсутня, біль ще є але вже йде на спад. Висновок: лікар навіть не дивився історію хвороби, у 2010 в мене вже було таке запалення, от тільки тоді мені інший лікар лікував серце, бо не було ще корони. А мені так система забила голову з короною що я сам в це повірив . Телефонував у всі інстанції з приводу зняття мене з реєстрів ковідних, терапевт…