NEDI
NEDI
Зареєстрований:
21 березня 2014

Останній раз був на сайті:
23 жовтня 2019 о 14:27
Перегляд профілю:
Сьогодні: 6
Всього: 4107
Підписчики (1):
55956947
Tisha ™
Kiev, Ukraine

NEDI

Стать:
женский
Місто:
Львов
Місце роботи:
Маленький украинец
E-mail:
buh.budservice.nov@gmail.com
Блог
Коментарі
Валютний форум
Відгуки
Гаряча лінія
+30
5 вересня 2019, 15:05
# Незалежність НБУ
Ага, залежною від Порошенка
+44
16 серпня 2019, 12:11
# Семь налоговых изменений от «Слуги народа» (список)
Податки потрібно сплачувати. Питання в їх розмірі. Просто багаті повинні сплачувати дуже багато, а дрібні - ні. ІТ фахівці заробляють, а не крадуть із бюджету, тому вважаю, що не потрібно починати боротьбу за наповнення бюджету із них. Чому ніхто не пише, що мільярдер Ахметов не одівається у виготовлені на Україні шмотки, не їсть наші продукти, вся сім'я його живе за кордоном - тобто всі зароблені кошти, причому в дуже великих розмірах, «крутяться» далеко, а наші ІТ-ішники наповнюють тут економіку заробленими коштами, і  самий великий гріх для бюджету - купують петрушку у бабусі, яка не платить в бюджет України податків.
0
14 серпня 2019, 15:03
# Нацбанк ответил на заявление о недостоверных данных в декларации Смолия
В нас судять тільки «простого» Йвана за вкрадений мішок гнилої картоплі. А Смолія через пару років дадуть медаль, або взагалі Героя України. 
0
18 жовтня 2018, 12:44
# С начала года НБУ «нашел» 55 нелегальных обменников. Фото
Смішно, напевне, в НБУ короткозорість.
0
26 вересня 2018, 10:21
# Названы лидеры в вымогательстве взяток — опрос
Саме дієве це покарання грішми, взяв хабар — штраф 500000 грн. і повний аудит джерел походження майна хабарника і всіх родичів, кумів, обслуги. І тоді вилізуть 10 приватизованих квартир, 20 подарованих земельних ділянок, дорогі курорти, і т.д. Всі «нетрудові» доходи додатково конфіскувати у всієї дорогої родини. Крім того ввести в дію закон, що при нотаріальному посвідченні зміни власника будь-якого майна, переєстрації акцій господарських товариств, де набувачем є колишній або теперішний держслужбовець також проводити повний аудит джерел походження майна всіх родичів, кумів, обслуги. Виконувати аудит доручити працівникам ДФС, в штаті якого мають бути оцінщик майна. І все просто: додаємо майно і наявні грошові кошти, віднімаємо зареєстровані щорічні доходи, віднімаємо щорічні витрати на життя (чітко визначені законодавством на кожен рік почиаючи з 90р.) отримуємо чистий дохід, який розкладаємо по роках. Знімаємо штрафи в потроєному розмірі. Що б не було корупції — дані збирають інспектори на місцях, загальний аналіз — на рівні Києва. Всі дані передаються по електронній пошті. Прописати алгоритм оцінки доходів і витрат. Причому, цей алгоритм має бути доступний для розуміння кожному громадянину України. Дозволити будь-якому громадянину надавати ДФС дані про майно для проходження аудиту добровільно, якщо виявлено перевищення вартості майна — (якщо добровільно), сплатити 19,5% (можлива інша сума) податку від суми перевищення. Більше ця людина не може бути люстрована законодавч<
0
10 серпня 2018, 13:21
# Номера в подарок: как будут легализировать евробляхи
Як тут багато тих, хто стягнув би із євробляхерів останні кошти. Невже звичайна людина в 21 ст не може мати гідну машину, яка хоч має вік 20 років, але краща від новенької «Калини». А бюджет нехай заплатять ті, що приватизували за копійки весь промисловий потенціал України. Чому з мене хочуть стягнути ПДВ? Що воно повернеться мені як бюджетні асигнування в школи, лікарні, дороги? Ні, піде знову щоблі, що вже 25 років при владі, та як таракани повзають із однієї партії в другу, із одного крісла в інше, та вже почали пристроювати у владу своїх таких же тараканят. Починати потрібно з голови.

+46
3 серпня 2018, 11:31
# За что украинцев будут лишать субсидий. Список
Цікаво, а коли почнуть платити податки нормальні багаті?.. Це ж все тільки придумано для «маленького українця». А багаті свої Мальдіви ховають за семінарами і відрядженнями, їздять на авто, які по документах записані на фірму, прислуга в них також в штатних працівниках, часто в державних органах. Близькі родичі не працюють, а тільки по докуменах отримують високі зарплати — потім буде відповідна пенсія. Висновок: ніхто чесно платити не буде, якщо бачить що суддя, прокурор, мер і т.д. крадуть і живуть не по рівню офіційних доходів. Але, головне питання в тому, що вже з школи, інституту іде повальне навчання корупції, де наші діти на життєвих прикладах бачать, що добре живе тільки хам, злодій, вимагач і злочинець. Бачать, що якщо батьки були чесними, то не добилися в житті нічого. Тому більшість дітей піде по заповітах Володі Улянова (мы пойдем другим путем). Шкода, що під гарячу руку попадуть і ті «винятки», що заробили кошти і майно чесно, своїми руками та головою.
+15
20 вересня 2017, 22:59
# Нужно ли штрафовать «евробляхеров» — опрос
Вы забыли сопоставить среднюю зарплату. Пример, в Германии Опель-Вектру новую может купить пенсионерка, которая имеет стаж 15 лет. К сожалению, моя мама, имея стаж 40 лет не может позволить купить себе металическую тачку.
0
20 вересня 2017, 15:41
# Нужно ли штрафовать «евробляхеров» — опрос
На сайті багато ботів, яким платять. На мою думку проблема не тільки в євробляхах. Проблема в тому, що «прості» українці бачать як живуть, ті, що повинні за зловживання і злочини (кримінальні і економічні, тобто зроблені руками, чи головою, бо руки нічого не крали) сидіти в тюрмі, а все прихватизоване повинне бути конфісковане. Крім того, кожен день злодії і політичні проститутки, не вилазять з телевізора і вчать інших жити чесно… І, звичайно, «простий» ураїнець хоче їздити на більш менш пристойній машині (а не «калині»), яка хоч має 10 років, все ж безпечніша і, хоче придбати цю машину по такій ціні, як вона коштує в цивілізованому світі. Тобто хоче жити у 21 столітті, а не 20. Дуже б хотілося, що б ці всі «принципові» юристи і економісти відрізняли недоплати податків окремої людини в сумі 10000грн. раз в житті і 10000000грн. кожного кварталу кожного року. Пишу це як людина, яка бачила фінансову і бухгалтерську звітність багатьох великих підприємств на Україні. Крім того, цікавлюсь оподаткуванням у різних країнах. І наш «простий» українець сплачує ретельно всі податки, в тому числі воєнний збір і в кожному товарі 20% ПДВ, а багаті не платять нічого (всі їхні покупки, навіть туалетний папір, оплачують підприємства, якими вони володіють).
+41
19 вересня 2017, 21:12
# Нужно ли штрафовать «евробляхеров» — опрос
Сначала пусть Порошенко вернет все, что получил, вводя льготы для отечественного производителя, и выжав, как лимон ЗАЗ, погубив Львовский автобусный. И не только Порошенко, но и все олигархи. Вспомним цены на Криворожсталь для Ахметова и Пинчука и ее реальную стоимость. Вот пусть сначала штрафы за использование награбленного заплатят олигархи, а уже потом, по справедливости, начнем с народа. Кстати стоимость и налоги с авто Ахметова входят в цену електроенергии, т.е. оплачивает народ. Они почти все приобретены на предприятия, также как яхты, самолеты и т.д. По-моему это тоже не чесно. Рыбу чистят с головы.
+15
14 серпня 2017, 17:50
# 3 млн «биометрических» украинцев. Головная боль для работодателя
Наша злодійська еліта мріє про часи коли більшість пасіонарних українців виїде, або вимре. В 90 роки ця еліта сформувалась на криміналах і економічних злочинах. Їхні діти — білоручки. Тому для майбутнього цих дітей потрібно зачистити протесне поле громадян України. Крім того, до їх заводів добавиться найбільша цінність — земля України. А для роботи вони завезуть негрів і китайців. Немає злочинів, на які б не пішла наша «еліта». Або вони нас, або ми їх.
0
10 липня 2017, 11:29
# Порошенко задекларировал еще 1,2 млн грн дохода от вкладов в МИБе
Цікаво, під який відсоток вклади?
Сторінки: 1234