NEDI
NEDI
Зареєстрований:
21 березня 2014

Останній раз був на сайті:
29 грудня 2020 о 10:38
Перегляд профілю:
Сьогодні: 0
Всього: 4536
Підписчики (1):
55956947
Tisha ™
Kiev, Ukraine

NEDI

Стать:
женский
Місто:
Львов
Місце роботи:
Маленький украинец
E-mail:
buh.budservice.nov@gmail.com
Блог
Коментарі
Валютний форум
Відгуки
Гаряча лінія
0
14 грудня 2020, 21:39
# Гірші за фашистів
+++++
+15
3 листопада 2020, 12:55
# Схема с евробляхами закрыта: как теперь сэкономить на ввозе авто
Образливо, що ряд українців, які є на форумі, готові горло перегризти інщому рядовому українцю через «несправедливість» - я заплатив більше. А може вони висунуть претензії Пінчуку, Ахметову, Коломойскому, Порошенко, Медведчуку - чому вони володіють майже всіма ресурсами України - ділили ж приватизаційні сертифікати порівну. Але тут кишка тонка. А справедливість буде тоді, коли податки будуть платити багаті. І авто у нас будуть доступні і навіть дешеві моделі будуть хорошої якості.  Величезний Китай провів зміни в оподаткуванні і розподілу бюджету приблизно за 8 років.  А в нас деруть з бідного, а рядом такий же бідний радий, що в сусіда біда. А з авто все вирішується просто. Ввози - дешево, по простих правилах, які нейтралізують вимагання митників. А потім плати податок в залежності від класу авто, його віку, сертифікату на шкідливі речовини. Авто для сім'ї в наш час - це необхідність. 

+15
29 жовтня 2020, 14:52
# Пенсии не будет. Как готовиться к старости
Звичайно не буде - все піде на зарплати міністрам
+15
1 липня 2020, 10:31
# Швидкість реформ
Цікаво про які реформи Порошенка Ви пишете? Все що було зроблено ним проводилось під гаслом "покращимо життя дуже багатої частини населення України та знищимо патріотизм«. Єдина його заслуга -ТОМОС. Тільки він настільки переборщив у самопіарі (виставляв себе головнішим в церковній ієрархії від Єпифанія), що визивав неприйняття навіть тих громадян, що розуміли значення цієї події. Саме через це програв вибори. Як і Тимошенко через свій вислів »а вона працює".
0
13 листопада 2019, 16:50
# Официально от НАБУ: Задержаны бывшие и действующие должностные лица НБУ и VAB Банка
Всі в країні знають хто крав і краде мільярдами. Чого всі розвели тут такі «мудрі» полеміки. Ось вони і є кінцевими бенефіціарами всіх банків. Крали, крадуть і будуть красти. Тому що є можливість красти, коли за це не карають і коли самі крадії приймають закони про боротьбу із собою, а на ключових посадах в державі «їхні люди». Це було класичне — ділись накраденим. А Зеленському потрібна податкова реформа. Не земля, не Донбас, а потрібно від всіх, хто має квартиру (чи квартири), чи будинки загальною площею більшою 300кв.м /або 3 машини на сім'ю, земельні ділянки більщі від площі 35соток, кошти готівкові та безготівкові в сумі більше від 30000доларів США, витребувати декларації про майно, дійсно нульову декларацію. В декларації має бути розділ — джерела поступлень доходів. За кожну недостовірну інформацію — штраф, як за трансферні операції — 500000грн., або 2000000грн. і виправні роботи, які можна замінити штрафом у великій фіксованій сумі. На майно, яке не має пояснень джерел придбання, накласти податок 18+18. Потрібні не касові апарати, а пластик в кожному магазині. Вивести готівку з обігу. Це вже давно роблять в цілому світі. І питання «де взяв?» задають кожному. Банківська таємниця як така, в світі стає не актуальна.
+30
5 вересня 2019, 15:05
# Незалежність НБУ
Ага, залежною від Порошенка
+44
16 серпня 2019, 12:11
# Семь налоговых изменений от «Слуги народа» (список)
Податки потрібно сплачувати. Питання в їх розмірі. Просто багаті повинні сплачувати дуже багато, а дрібні - ні. ІТ фахівці заробляють, а не крадуть із бюджету, тому вважаю, що не потрібно починати боротьбу за наповнення бюджету із них. Чому ніхто не пише, що мільярдер Ахметов не одівається у виготовлені на Україні шмотки, не їсть наші продукти, вся сім'я його живе за кордоном - тобто всі зароблені кошти, причому в дуже великих розмірах, «крутяться» далеко, а наші ІТ-ішники наповнюють тут економіку заробленими коштами, і  самий великий гріх для бюджету - купують петрушку у бабусі, яка не платить в бюджет України податків.
0
14 серпня 2019, 15:03
# Нацбанк ответил на заявление о недостоверных данных в декларации Смолия
В нас судять тільки «простого» Йвана за вкрадений мішок гнилої картоплі. А Смолія через пару років дадуть медаль, або взагалі Героя України. 
0
18 жовтня 2018, 12:44
# С начала года НБУ «нашел» 55 нелегальных обменников. Фото
Смішно, напевне, в НБУ короткозорість.
0
26 вересня 2018, 10:21
# Названы лидеры в вымогательстве взяток — опрос
Саме дієве це покарання грішми, взяв хабар — штраф 500000 грн. і повний аудит джерел походження майна хабарника і всіх родичів, кумів, обслуги. І тоді вилізуть 10 приватизованих квартир, 20 подарованих земельних ділянок, дорогі курорти, і т.д. Всі «нетрудові» доходи додатково конфіскувати у всієї дорогої родини. Крім того ввести в дію закон, що при нотаріальному посвідченні зміни власника будь-якого майна, переєстрації акцій господарських товариств, де набувачем є колишній або теперішний держслужбовець також проводити повний аудит джерел походження майна всіх родичів, кумів, обслуги. Виконувати аудит доручити працівникам ДФС, в штаті якого мають бути оцінщик майна. І все просто: додаємо майно і наявні грошові кошти, віднімаємо зареєстровані щорічні доходи, віднімаємо щорічні витрати на життя (чітко визначені законодавством на кожен рік почиаючи з 90р.) отримуємо чистий дохід, який розкладаємо по роках. Знімаємо штрафи в потроєному розмірі. Що б не було корупції — дані збирають інспектори на місцях, загальний аналіз — на рівні Києва. Всі дані передаються по електронній пошті. Прописати алгоритм оцінки доходів і витрат. Причому, цей алгоритм має бути доступний для розуміння кожному громадянину України. Дозволити будь-якому громадянину надавати ДФС дані про майно для проходження аудиту добровільно, якщо виявлено перевищення вартості майна — (якщо добровільно), сплатити 19,5% (можлива інша сума) податку від суми перевищення. Більше ця людина не може бути люстрована законодавч<
0
10 серпня 2018, 13:21
# Номера в подарок: как будут легализировать евробляхи
Як тут багато тих, хто стягнув би із євробляхерів останні кошти. Невже звичайна людина в 21 ст не може мати гідну машину, яка хоч має вік 20 років, але краща від новенької «Калини». А бюджет нехай заплатять ті, що приватизували за копійки весь промисловий потенціал України. Чому з мене хочуть стягнути ПДВ? Що воно повернеться мені як бюджетні асигнування в школи, лікарні, дороги? Ні, піде знову щоблі, що вже 25 років при владі, та як таракани повзають із однієї партії в другу, із одного крісла в інше, та вже почали пристроювати у владу своїх таких же тараканят. Починати потрібно з голови.

+46
3 серпня 2018, 11:31
# За что украинцев будут лишать субсидий. Список
Цікаво, а коли почнуть платити податки нормальні багаті?.. Це ж все тільки придумано для «маленького українця». А багаті свої Мальдіви ховають за семінарами і відрядженнями, їздять на авто, які по документах записані на фірму, прислуга в них також в штатних працівниках, часто в державних органах. Близькі родичі не працюють, а тільки по докуменах отримують високі зарплати — потім буде відповідна пенсія. Висновок: ніхто чесно платити не буде, якщо бачить що суддя, прокурор, мер і т.д. крадуть і живуть не по рівню офіційних доходів. Але, головне питання в тому, що вже з школи, інституту іде повальне навчання корупції, де наші діти на життєвих прикладах бачать, що добре живе тільки хам, злодій, вимагач і злочинець. Бачать, що якщо батьки були чесними, то не добилися в житті нічого. Тому більшість дітей піде по заповітах Володі Улянова (мы пойдем другим путем). Шкода, що під гарячу руку попадуть і ті «винятки», що заробили кошти і майно чесно, своїми руками та головою.
Сторінки: 1234