0 підписників0 підписок

10 травня 2021, 20:32

monobank

# Благодарность.
Є відповідь банку

Хочу поблагодарить банк за оказанную поддержку и доверие ко мне как к клиенту, афишировать не буду, но я к вам обращался в лс и по телефону. Просто хочу что бы вы знали что я вам безмерно благодарен за оказанную помощь и доверие (их не может быть много или мало, они либо есть либо их нет), хотя честно говоря я думал… Спасибо. P. S. Просто не знал где это написать и как выразить благодарность, но и не написать не мог, а выразить благодарность в моём случае я просто обязан, это выражение уважения к вам в первую очередь.

29 квітня 2021, 15:21

Абанк

# Звернення
Є відповідь банку

Шановний представник, А Банку дуже велике прохання не надо мені постійно телефонувати бо я ваш номер зазначу як спам і в подальшому ви не зможете дозвонитися до людей яким це дійсно потрібно, гугл внисе вас в свою базу як це з номером телефону за яким здійснюється підтвердження операції, поповнення в касі банку тощо. Я сьогодні зазначив вашому співробітнику після 2 дзвінка (ще було три) що не швидка готівка не інші послуги які може оказувати банк клієнту мені не потрібні, швидка готівка яку ви мені дали 25 квітня 2021 року на 1 рік під 75% а реальних 109% замість коштів в оплату частинами якими би я міг скористатися взявши наприклад товар в ельдорадо без % я поверну протягом травень-червень максимум, тобто я свої обов’язки виконаю в повному обсязі, та картка буде закрита. Не треба мені телефонувати та не треба бути занадто мудрими, велике дякую за порозуміння, чи багато банк заробить на мені за ці 2 місяця? чи варті ці гроші добропорядного клієнта? На підтвердження цього відгуку я можу надати скріншот (бо він в pdf) договору про кредит, договір при відкритті картки банк не дає, підкреслюю не дає.

22 лютого 2021, 20:07

Абанк

# Відгук.
Є відповідь модератора

Залишу відгук, а то потім забуду :). Дуже гарний банк, починаючи від безвідсоткової оплати до кредітного ліміту та кешбеку до служби підтримки, гарного додатку та безвідсоткового поповнення карти Зелена. Хоча наявність відділень та підтримка клієнтів це вище чим кешбек та кредитний ліміт, звертався 4 рази, два рази (один на мінфін та один по телефону) до відкриття карти та два після відкриття (один на мінфін один зателефонували самі після відгуку в плей маркеті), всі рази допомогли, доречі мені аж невдобно стало… навіть не очікував. Від щірого сердця дякую вам. Нехотілось би порівнювати але саме про підтримку, А Банк треба казати «Людяня підтримка».

Головна/