0 підписників1 підписок

Заблокувати

Записи

11 червня 2015, 10:53

Укрсиббанк

# Кваліфікована консультація та приємне враження...

Нещодавно відвідав відділення банку в місті Чернівці вул. Головна 119, де мені потрібно було отримати ряд відповідей на мої питання щодо обслуговування в банку, тарифів, нюансів в роботі… Коли зайшов, то в той день у них проходила акція «Французький сніданок»… всіх клієнтів та відвідувачів за їх бажання пригощали чаєм, кавою та булочками, кексами… Кава — дійсно була смачна… спробував. Тепер щодо консультації по тарифах та нюансах в обслуговуванні… Відповідала на мої запитання консультант Людмила… На всі питання, які я мав — отримав професійну та докладну відповідь. Також мені додатково для зручності Людмила роздрукувала тарифи на обслуговування та надала банківську візитку.

9 січня 2015, 23:01

# Хороша робота касирів!(м.Чернівці;Проспект,78)
Є відповідь банку

Хочу подякувати за хорошу роботу касирів даного відділення! Завдяки їх оперативній роботі та вмінню спілкуватися з людьми черга у відділенні довго не затримується… що економить дуже багато часу клієнтам банку. Якщо є у людини якісь неточності у платежах, то касир одразу направляє до менеджера для вирішення… а наступна в черзі людина обслуговується, а не вислуховує «роздуми» над сумою оплати… Також у даному відділенні немає подвійних черг!!!.. прийшов-надав паспорт-провів карткою-отримав кошти-залишив відділення...., а не створюєш масовку в приміщенні банку. Подяка за хорошу та професійну роботу!

3 січня 2015, 20:34

# Дельта надійно оберігає наші кошти!
Є відповідь банку

Обмежено видачу коштів у розмірі — 300грн. в касі банку!!! Через дельта-платежі вже 3-й день не пропускає кошти на інший банк...(СБРосії, ПРИВАТ)… Всі платежі бракує!!! Надпис — червоним кольором! Часові терміни всі витримувалися!!! Можливо не пускає, бо обміняли візу на мастер????.. але ж мастер — активний....і це ж не має заважати перекидуванню коштів???? Які у кого думки-? Канторка реально вже починає зажимати!!!

25 грудня 2014, 20:29

# Знущання Дельти в онлайн!!! Вже 1250грн.!!!
Є відповідь банку

Можливо вже досить розповідати «казки» про покращення!!! В дельтаплатежах вже урізали ліміт на перекидання з карти на карту — 1250грн. Мастеркарт від дельти обслуговуються ТІЛЬКИ в касі банку!!! Досить терпіти знущання власника банку… він відкрито шантажує НБУ та фонд гарантування вкладів!!! — виторговуючи собі дивіденти… Дуже багато хороших працівників банку виявилися заручниками ситуації… деяких вже не застанеш у відділеннях — розбігаються!!! Хто ж терпітиме відкриту брехню керівництва та нервові зриви «щасливих» вкладників!!!

5 вересня 2014, 22:11

# Проблема з видачею гривневих вкладів!
Є відповідь банку

Сьогодні закінчився термін гривневого депозита… приходжу в касу....і тут мені оголошують — 5 тисяч грн. через касу та 5 тисяч грн. — через банкомат.Що вже нема можливості зібрати необхідну кількість гривні? І це рахунок не з двома нулями!!! Чернівецьке відділення №1 — проспект Незалежності, 78. Телефон для контактів є у заступника начальника відділення… Я маю витрачати свій час декілька днів через безглузді внутрішні розпорядження?

Головна/