89787454
Петро Петрович
Зареєстрований:
31 серпня 2017

Останній раз був на сайті:
19 лютого 2018 о 22:55
Перегляд профілю:
Сьогодні: 0
Всього: 302

Петро Петрович

RSS блога
Стать:
женский
Місто:
Мукачево
Блог
Коментарі
Валютний форум
Відгуки
Гаряча лінія
+15
12 лютого 2018, 15:36
# Обвал на фондовых рынках. Что ждать Украине
Ну приблизно така ж думка у інших 2499 переглядантів.
+15
12 лютого 2018, 15:35
# Обвал на фондовых рынках. Что ждать Украине
Нам жаль що вам жаль, але ні — йдіть у прірву самі. Ми вже якось без вас.
+15
12 лютого 2018, 15:34
# Обвал на фондовых рынках. Что ждать Украине
Якщо мені не зраджує пам'ять той сами обвал який «попереду і не за горами» нам пророчать вже напевно років 50, а його все немає.
Дуже нагадує ситуацію із «загниваючим заходом» який ніяк не загниє, а загнивають чомусь в основному лише ті хто йому, Заходу, так настійливо це прогнозує.
0
6 лютого 2018, 14:57
# Украина без МВФ: дефолт, обвал гривны и откат реформ
Хто про що, а боти про ГТС. В ютубчику он теж відео на відео як ГТС капут. Ну що ж, коли силою намагаються навязати якусь думку одразу розумієш що щось тут не чисто.
0
6 лютого 2018, 14:55
# Украина без МВФ: дефолт, обвал гривны и откат реформ
Вони в Ольгіно працюють, їм так куратор сказав.
0
29 січня 2018, 13:47
# Курс Ethereum приближается к историческому рекорду
А вкладчикам МММ все выплатят с процентами…
0
27 січня 2018, 0:08
# В сети биткоин состоялся новый хардфорк Bitcoin Atom
Щось не бачу я різниці. Актив який не має фізичного підтвердження завжди тримається лише на нових членах які несуть реальні гроші в систему в надії заробити на рості. Причому він потребує грошей в геометричній прогресії (як і будь-яка піраміда). Як тільки таких простачків стане не вистачати і ріст призупиниться відбудеться обвал — всі побіжать фіксувати прибутки — класична поведінка піраміди.
Різниця тільки в масштабах. МММ був в мвсштабах совка. Коїни в масштабах всього світу тому кількість лохів ще достатня, але геометрична прогресія поглине всіх їх дуже швидко. Подібне відбувалося наприклад в США перед великою депресією коли перед самим обвалом навіть двірники роздумували які акції купувати.
0
26 січня 2018, 23:54
# Глава Совета НБУ успокоил: никакой угрозы для гривны нет
Троль то будь-хто хто ткне тебе у твої ж ляпи?
+27
26 січня 2018, 23:36
# Сорос назвал криптовалюты финансовым «пузырем»
Ви мрійник якому затьмарили розум. Розказали про плюси і промовчали про мінуси. І ви думаєте тепер що мінусів нема, а вони є і величезні. Та сама фінінсова свобода має і другий бік, а саме неможливість проконтролювати процесс переходу грошей. І може для вас це звучить фантастично але можливість контролю потрібна більше простим людям ніж владним структурам. Декілька прикладів
1) У вас шахраї вкрали гроші з рахунку і ви не зможете їх повернути ніяк. Бо ніяких доказів нема, все анонімно.
2) Ви оплатили товар, а вам підсунули щось не те що ви купували. Зараз ви через суд (або просто через ваш банк) можете повернути свої гроші. З біткоїнами так не вийде, ніхто не контролює перекази і ніхто не може їх відкотити.
І ще купа подібних прикладів де відсутність контролю над рухом грошей веде до втрат.
+30
19 січня 2018, 16:38
# Расследование Kroll. Что дальше
Смішно себе НБУ веде. Ми і так знаємо що Коломойський з друзями там крутили схеми. Але суд в Лондоні розглядяє не це, а правомірність дій НБУ по націоналізації ПриватБанку. Згідно канонів права злочин коломойського не може бути виправданням злочину для НБУ. Коломойський буде відповідати за свої злочини, а НБУ за свої і суд в Лондоні розглядає саме злочин НБУ.
Якщо говорити простою мовою на прикладі це ніби мене пограбували, а я взяв і пограбував сусіда і виправдовуюся тим, що мене теж пограбували. Але мій злочин — пограбування не може виправдовуватися тим що мене теж пограбували. Кожен відповідає за свої дії.
0
19 січня 2018, 16:28
# Валютный рынок: гривна на пороге новой девальвации
Які 2 млрд, ти менше московитські говнозмі слухай.
То всього навсього хотілки Газпрома, від яких нам ні холодно ні жарко. А от що реально відбувається це арешт активів Газпрома в Україні на майже 20 млрд гривень за рішенням антимонопольного комітету. Справа зараз у верховному суді і очікувано Газпром її програє.
Ще один фантазер про добрива тут меле. Добрива виготовляються у нас в Україні. Ніхто їх під посівну не завозить.
Довг януковича теж поки що під питанням. Навіть якщо у Лондоні буде прийнято таке рішення ніхто їм нічого не виплатить. Він піде в зарахунок по позову про анексію криму і війну на донбасі. Так що знову в прольоті.
0
17 січня 2018, 16:59
# Межбанк в среду: чего ждать от курса и все ли так плохо
Знову ці псевдо-економісти зі своїм «отложенным спросом». Ніякого поняття «отложенного спроса» не існує в економіці.
Є попит за певної ціни. Якщо ціна не влаштовує то ПОПИТА НЕМА. Тобто якщо агент хоче купити валюту за нижчою ціною а ціна зараз вища то ПОПИТА з боку цього агента НЕМА при даній ціні. Так він можливо з'явиться при меншій ціні, але це не відкладений попит, це попит при вказаному меншому рівні цін.
+34
17 січня 2018, 16:51
# Международные кредиторы Украины требуют наказать владельцев банков-банкротов
Єдиний метод це перестати вибирати злодіїв у владу. Інших методів нема і не буде. І не важливо старий злодій чи новий. Злодій завжди буде красти. От доки будете їх вибирати доти таке і буде продовжуватися.
+27
2 січня 2018, 18:20
# Порошенко разрешил ввозить электромобили без уплаты НДС и акциза
Звичайно, що революція це нестабільність, але це і можливість змінити все на краще. Тому революцію завжди роблять молоді, бо їм ще жити в цій країні і ростити тут дітей. А «старі і бідні» завжди будуть голосувати за гречку і лизати зад чиновникам. Всі європейські країни пройшли через революцію у свій час (буржуазна революція у Франції і т.д.) і як бачите живуть зараз дуже добре на відміну від «стабільного болота». Так, це призвело до тимчасового падіння рівня життя, але перспектива виявилася набагато краща ніж була до цього.
+30
2 січня 2018, 18:10
# Порошенко разрешил ввозить электромобили без уплаты НДС и акциза
Ціна дуже висока лише за те що ми стільки років довіряли неврівноваженому сусіду з манією величі. А безвіз — це досягнення народу який показав що може боротися і може будувати сучасну країну європецського зразка, а не чергову реінкарнацію золотої орди.
Сторінки: 123