0 підписників0 підписок

Заблокувати

Записи

1 травня 2021, 14:15

sportbank

# Приховані комісії, неадекватне обслуговування, жахливий додаток
Є відповідь банку

В середині квітня здійснив переказ на картку іншого банку через сторонній сервіс. На сьогоднішній день в додатку в розділі умови обслуговування-тарифи-тарифи картки-переказ коштів не зазначено про додаткову комісію за використання сторонніх сервісів. Побачивши це я і здійснив переказ. Потім через 5 днів бачу від\'ємний баланс, чому виник мінус незрозуміло, на сторінці самої операції вказано «без комісії». Запитав у чаті, відповідь отримав на наступний день (яка швидкість обслуговування!) що списалася ця прихована комісія, яка чомусь навіть не відображається в додатку! На прохання повернути кошти відповіли що начебто вони надсилали пуш де я міг ознайомитися зі змінами. В виписці він не відображається, я його не отримував. Тарифи змінили лише на сайті, в самому додатку 2 тижні без зміни (скріншоти є). Написав скаргу до НБУ, так це залишати не можна. Нікому не раджу цей нечесний банк, раніше було добре, зараз просто ловлять клієнтів на приховані комісії розраховуючи що ті не звернуть увагу на невеликі списання пост-фактум.

15 березня 2019, 22:40

# Неправильное начисление кешбека
Є відповідь банку

27.02 я рассчитался картой Альфы на АЗС Окко используя сервис Okko pay (Mastercard Masterpass). Альфа отказалась начислять кешбек, мотивируя тем что якобы был возврат покупки. На самом деле механика транзакции другая — АЗС блокирует определенную сумму на карте (например стоимость 60 литров бензина), потом списывает сумму фактически заправленного бензина в бак (например 58,5 литра), а с лишней суммы снимает блокировку. Альфа считает это возвратом операции и ссылаясь на свои правила не начисляет ни копейки кешбека. Хотя например Таскомбанк или Монобанк начисляют кешбек правильно, на сумму фактического списания. В самом чеке pos-терминала на АЗС никакого возврата не отображается, только сумма списания по факту. По оставленной заявке 1-26105155578 никакого внятного ответа не последовало, сотрудники даже не пытались вникнуть в суть операции, вечно твердят про возврат. Вывод: будьте внимательны с кешбеком от Альфы, мало того что все округляют в меньшую сумму (как суму чека, так и начисленный по этой сумме кешбек) так и не начисляют по казалось обычным операциям. У других банках система кешбека работает намного лучше

Головна/