0xFF
0xFF
Зареєстрований:
18 серпня 2015

Останній раз був на сайті:
23 жовтня 2019 о 10:10
Перегляд профілю:
Сьогодні: 6
Всього: 1864

0xFF

Блог
Коментарі
Валютний форум
Відгуки
Гаряча лінія
+126
23 жовтня 2019, 10:07
# Пасем задних: Украина на последнем месте по покупательной способности населения
Тобто, Ви вважаєте, що Європа, куди заїхало купа мігрантів, які коять безчинства, менш цивілізована аніж схід, звідки саме ці мігранти й приїхали? Краще жити в будинку, куди залітають оси, аніж в сараї, де оси зробили гніздо
0
22 жовтня 2019, 22:06
# В Киеве отложили запуск э-билета. Жетоны и талоны останутся
Ідеї Семена (нині Григорія) дають сходи в головах любителів халяви :)
0
21 жовтня 2019, 17:39
# Автомобилисты будут оформлять номера самостоятельно
Якщо дадуть дозвіл лише одній «своїй» компанії - то дуже навіть очевидно. Якщо буде чесна конкуренція - то ні. Як гадаєте, який шлях оберуть наші «слуги»?
+18
16 жовтня 2019, 22:30
# ФОПы требуют ветировать законопроекты об РРО
Кожен підприємець веде свій бух. облік. Кожен продавець на ринку знає, що він продав, на яку суму, і що потрібно за ці гроші купити. Єдине, що вимагає цей закон - відкрити всі ці дані для податкової. А ось тут вже починаються проблеми, бо у когось оборот перевищує допустимі норми, у когось ФОПи - це засіб уникнення оподаткування, а комусь просто «одна бабка сказала», що це погано. 
Це все з того ж розряду «хочу жити як в Німеччині, а платити 200 грн податку в місяць»
0
15 жовтня 2019, 11:42
# Спасение банков: НБУ откажется от графика повышения уставного капитала
От і відповідь, чому керівництво НБУ залишилось на місці. Такий сценарій з урахуванням інфляція - прямий шлях до нових банків-пилососів
0
7 жовтня 2019, 12:02
# В Раде создали объединение для защиты ФОПов
По-вашому, можна посадити в ВР 5 чоловік, але кожному з них дати певну вагу голосу, і повинно вийти те ж саме. Адже одна людина повинна відстоювати інтереси, які прописані в програмі партії? :)
0
3 жовтня 2019, 23:45
# Нацбанк начал печатать «тысячу»
В одних країнах вилучають банкноти високого номіналу і намагаються перевести все в безготівкову форму, а у нас: «для полегшення розрахунку». Не зручно, видно, з валізами в кабінети заходити
+15
3 жовтня 2019, 23:39
# Догнать и перегнать Кению. Удастся ли мобильным операторам заменить банки
Але текст Олексія прочитати набагато легше, аніж Ваш коментар :)
+15
3 жовтня 2019, 23:37
# Догнать и перегнать Кению. Удастся ли мобильным операторам заменить банки
Оператори мобільного зв'язку в Україні набули досить сумнівної слави завдяки своїм прихованим платежам, нав'язливій рекламі та дурнуватим тарифам, де платиш за те, чим не користуєшся. Останній цвях в довіру до себе оператори забили зміною тарифікації на 4-тижневий термін. В таких умовах мало хто погодиться тримати на мобільному рахунку більше грошей, аніж потрібно для оплати саме тарифного пакету.
0
30 вересня 2019, 10:54
# Объем уплаченных IT‑индустрией налогов вырос почти на треть
Соціальна справедливість - це теж заздрість. Ви переплутали IT-шників з Робін-Гудами. Не бачу жодної соціально справедливості в тому, що ІТшник заплатить комуналку (у вигляді субсидії) за свого сусіда, якому просто лінь піднятися з дивану і знайти собі кращу роботу. Навіть тим же ІТшником.
В ІТ, не дивлячись на ЗП та податки, не вистачає людей, які можуть писати код. В ІТ приходять люди і з інших професій: вчителі, будівельники і т.д. Є попит на робочу силу, але робоча сила звикла до свого життя і не хоче заробляти більше. Ось це і є Ваша «Соціальна справедливість». 
0
30 вересня 2019, 10:39
# Объем уплаченных IT‑индустрией налогов вырос почти на треть
Якщо на експорт ідуть меблі, чи хлібо-бублочні вироби - це ок. Тут продається праця людини, яка здебільшого коштує дорожче, ніж сировина. Якщо ж експортують ліс кругляк - то тут просто йде продаж ресурсів, і це далеко не те ж саме, що й в IT. В ІТ продається праця людини.
Це дві великі різниці!
+47
28 вересня 2019, 11:24
# Объем уплаченных IT‑индустрией налогов вырос почти на треть
Якщо ця галузь не вивозить з України ресурси (зерно, метали, янтар, дерево і т.д.), якщо вона продає сервіс за кордон, якщо цей сервіс користується попитом у світі і цей попит зростає на 30% щороку - то так!
+49
28 вересня 2019, 11:21
# Объем уплаченных IT‑индустрией налогов вырос почти на треть
В такому випадку IT-шник кладе ноут в рюкзак і перебирається на час ремонту в найближчий ресторанчик, де є світло. Якщо таке продовжується частіше, у нього з'являється сонячна панель та дизельний генератор. Якщо стає взагалі скрутно, він перебирається в іншу державу, де таких проблем немає. 
ІТ індустрія завозить в Україну гроші саме через те, що тут нормальне оподаткування. Якщо це зміниться в гіршу сторону, ІТшні контори переберуться в сусідні держави і потягнуть за собою багатьох людей звідси, як це було в 14му році. 
Звичайно, економіка тримається не на одному IT, але це одна з галузей, яка дуже непогано допомагає нам триматись на плаву. На одних заздрощах далеко не поїдеш
0
20 вересня 2019, 20:39
# Украина теряет рынок транзитных перевозок из-за госполитики — новый руководитель МАУ Дыхне
Для транзитних перевезень потрібні, по-перше, аеропорти, яких немає. Жуляни не приймають боїнги через коротку злітну смугу. Термінали Борисполя вже забиті під зав'язку після збільшення пасажиропотоку. Тим більше після того, як туди перебрались деякі перевізники з Жулян. 
У МАУ проблема, що ніхто не хоче літати з їхніми цінами і сервісом, вони вирішили пошукати лохів на сході. 
Короче, КолоМАУ дорвалось до влади
0
13 вересня 2019, 9:30
# Госстат назвал, что больше всего подорожало с начала года (список)
Без Вашої участі жодна реформа - не реформа :))
Сторінки: 123456