Реєстрація дитини

DimaK1982 1 грудня 2021, 17:50
Відділення за адресою: Київ, вул. Саксаганського, 82
Трохи реклами еко Укргазбанк!
Супер еко та на 94,94% державний, тобто контрольний пакет акцій в якому належить державі Україна і який своїми діями сам змушує порушувати мене закони для реалізації прав моєї дитини на житло.
Так ось, у мене іпотечний кредит в Укргазбанк, отриманий ще у 2013 році за державною програмою Молодіжне житло, зменшення вартості іпотечного кредитування.
За 8 років жодного простроченого платежу!
Моїй дитині виповнилося два і постало питання необхідності реєстрації її в квартирі. Для цього реєстратори вимагають дозвіл від іпотекодержателя на реєстрацю, що в моєму випадку не досить законно, оскільки в договорі відсутня ця вимогаб, а кредит брався ще до цих нововведень.
Ну, думаю, не буду ломати систему, піду шляхом «як усі».
Звернувся до відділення Укргазбанку… Так кажуть, можемо надати такий дозвіл, але він коштує 250 гривень.
Здивовано подивився, кажу які 250 гривень, це що банківська послуга? При тому що реєстрація дитини за місцем проживааняя коштує гривень 40, не більше.
Ну ну, в нас такі правила.
Які правила, щоб зареєстровати свою дитину і ви написали якийсь папірець ви з менете берете кошти, що в принципіти, не маєте право робити. Добре, давате заплачу.
Ні, заплатити не можна! Ви повинні відкрити рахунок, покласти на нього 250 гривень, а потім ми з цього рахунку їх спишемо.
Видихаю, кажу гаразд, відкривайте.
Поклав кошти, поїхав додому.
Дзінок з Укргазбанк через два дні, вам потрібно укласти нові договори страхування іпотеки та життя. Незрозумів кажу, ви ж казали що вони ще діють. Ну ось, ось, сказали що дадуть дозвіл, коли укласте нові. Добре, приїхав уклав нові, заплатив ще.
Чекаю, бачу з картки списали 250 гривень в пятницю, о думаю добре, тепер точно дадуть дозвіл.
Дзвінок сьогодні з @УкргазбанкуУкргазбанк. Дмитро Володимировичу все готово, але вам ще потрубно принести нотаріально засвідчений дозвіл що в разі зверненн стягнення на предмет іпотки банком, це не порушуватиме права моєї дитини.
Для тих, хто не розуміє що ця прутня означає, пояснюю, в разі якщо банк вирішить відібрати в мене квартиру та продати її, вони зможуть зробити це без дозволу органу опіки і піклування, і права моєї дитини проживати у ції квартирі їм не заважатимуть.
Кажу добре, з якого дива я повинен це писати? Ну ну в нас такі правила,.
Кажу які правила, змушувати порушувати законні права своїх дітей?
Добре що я не маю прострочки, вчасно сплатив договри страхування та взагалі планую погасити достроково закрити цей кредит.
Але це не суть! Суть в тому що мене як батька обурює те, чим займається державний Укргазбанк.
Стягнувши з мене 250 гривень, за те, що в принципі повинно просто видаватись без будь-яких коштів в залежності від того чи добросовісно виконуєш свої зобовязання, з мене ше й вимагають порушити права своєї дитини в порушення в порушення вимог Закону.
ч. 3 ст. 17 Закону від 26 квітня 2001 року № 2402-III «Про охорону дитинства» — батьки або особи, які їх замінюють, не мають права без дозволу органів опіки і піклування, наданого відповідно до закону, укладати договори, які підлягають нотаріальному посвідченню та/або державній реєстрації, відмовлятися від належних дитині майнових прав, здійснювати поділ, обмін, відчуження житла, зобов’язуватися від імені дитини порукою, видавати письмові зобов’язання.
Я звичайно знайду шлях зареєструвати дитину, але висвітлити діяльність еко Укргазбанк буде не зайвим, можливо хтось подумає декілька разів, перед тим я мати з нимим справу
Укргазбанк
2 грудня 2021, 18:53
В першу чергу дякуємо за вибір АБ «УКРГАЗБАНК» як Вашого фінансового партнера. Банком проаналізовано описану Вами ситуацію. Встановлено, що 29.11.2021 дозвіл підготовлено Банком, за підготовку дозволу банком утримано 250 грн. (згідно тарифів за посиланням https://www.ukrgasbank.com/upload/file/tko_(1).pdf). Дозвіл Ви можете отримати у відділенні №34 (м. Київ, вул. Саксаганського, буд. 82), при собі необхідно мати нотаріально засвідчену заяву про те, що реєстрація дітей не порушує інтереси малолітніх/неповнолітніх дітей (форму заяви можна отримати у будь-якому відділенні банку).

odrig
odrig
2 грудня 2021, 12:30
Тут розумію позицію банку/банків. При іпотеці до виплату кредиту житло належить банку, а не вам чи дитині - тому ніяких прав дитини банк не порушує і не забов’язаний передавати майнові чи інші права на майно дитині. Квартира є залогом по кредиту. А ви фактично просити банк відмовитись від прав на залог по кредиту і тим змінити умови іпотечного договору.
2 грудня 2021, 13:26
Ви азагалі знаєте що таке іпотека? Це вид забезпечення в якому у нерухомість залишається у власності іпотекодаця! Тобто я не можу зареєструвати дитину у свою квартиру, а не в банківську, бо у банка ніякої квартири немає. Умови ніхто не змінює, є права моєї дитини, і це державний банк
2 грудня 2021, 13:28
Та ще і безпідставно взяв з мене 250 гривень, но да, є в нас люди які розуміють банк))

Курс валют в Укргазбанку

Курс валют в Укргазбанку