комісія

ltgjpbn1 16 січня 2015, 15:20
При оформлені депозиту в центральному відділенні в договорі комісія з прибуткових відсотків була вказана 15%, а оператор по телефону повідомив, що з 1.01.2015 комісія зросла до 20%.Чому мене не повідомили коли я відкривав депозит 15.01.2015
Київська Русь
BankKyivskaRus 19 січня 2015, 11:17
Шановний, ltgjpbn1.
З 01 січня 2015 року набув чинності Закон ВР України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 року № 71-VIIІ, відповідно до якого починаючи з 01.01.2015 року ставка податку з доходів фізичних осіб становить 20% від суми нарахованих доходів у вигляді процентів.
Крім того, було розширено базу оподаткування військовим збором (1,5% від суми загального місячного (річного) оподаткування доходу). Так, якщо раніше до бази оподаткування включалися доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри, то з 01.01.2015 до такої бази включаються всі доходи передбачені статтею 163 Податкового кодексу, тобто база оподаткування військовим збором співпадає з базою оподаткування податком на доходи фізичних осіб.

balxash100
balxash100
17 січня 2015, 9:44
С тебя ещё 1.5% налога на войну возьмут.
23 березня 2015, 11:42
Так само відкривав у лютому депозит — менеджер нічого не сказала про ці податки.
і на сайті банку нічого про це не знайшов. є лише красиві статті про рейтинги та активи, які постійно ростуть (((