Обман клиентов

AndriyKravchenk 13 липня 2015, 22:21
Відділення за адресою: Хмельницький, ул. Щорса, 5/1
Знову відвідав відділення ФІДОБАНКу в м.Хмельницький.Ситуація не змінилась. Води немає, туалети закриті.Працівники відділення пояснили, що власником приміщення є ФІДОБАНК.А проблему відсутності води і перекриту каналізацію вони пояснюють небажанням і неспроможністю ФІДОбанку оплачувати свої борги.З слів працівників, Банк продає приміщення відділень.Як можна оформлювати депозит, якщо не впевнений, що цей банк буде існувати в твоєму місті.
Фідобанк
Fidobank 14 липня 2015, 14:59
Шановні наші клієнти та дописувачі, на жаль, проблеми з відділенням у Хмельницькому за адресою вул. Гагаріна,5, таки є. Але вони локальні та полягають не в несплаті комунальних послуг, а в тривалих складних стосунках з власником приміщення. Попри всі наші спроби нам так і не вдалося дійти до згоди, тому тепер ми традиційно отримуємо погрози і спроби скомпрометувати нас в очах наших клієнтів та партнерів. Попри це ми продовжуємо переговори та розглядаємо варіант пошуку нового приміщення.

На відповідальність Фідобанку перед клієнтами та проведення програми з компенсації комунальних платежів це не впливає. Просимо не хвилюватися.

Банк не має боргу перед комунальними службами у жодному місті своєїх присутності.

sergunya73
sergunya73
14 липня 2015, 8:28
Фідобанк справно сплачує комуналку за своїх вкладників. На власні потреби коштів, на жаль, не залишилось. 8)