ФІДОБАНК: статус по платежах

Юлія Кіндра 19 березня 2014, 14:20
Шановні клієнти!

Дякуємо вам, що в цей важкий час ви як і раніше залишаєтеся з ФІДОБАНКом. Приносимо свої вибачення за незручності, спричинені деякими затримками платежів.
Ми раді повідомити вам, що ситуація з проходженням платежів у ФІДОБАНКу стабілізувалася. Платежі проводяться в режимі «день платежу + 1 робочий день». На даний момент ліквідність банку підтримується на високому рівні (106%). Крім того, в структурі активів банку близько 50% займають високоліквідні активи (зокрема, облігації внутрішньої державної позики). Крім того, ФІДОБАНК має якісний ліквідний кредитний портфель.
Забезпечення стабільної та безперебійної роботи бізнесів наших корпоративних клієнтів та клієнтів малого та середнього бізнесу було, є і буде для ФІДОБАНКу одним з пріоритетних завдань.
Дякуємо вам за терпіння та розуміння. Сподіваємося на продовження плідної співпраці.

З повагою,
ПУАТ «ФІДОБАНК»

Сергей Михайлович Срибный
Сергей Михайлович Срибный
24 квітня 2014, 16:18
Вчера позвонил в банк по тел.0 800 30 76 76 на счет пенсии в меркурии, мне пообещали что сегодня 24,04, мне перезвонят с филиала в харькове, маршала жукова 3, и назначат когда приехать за пенсией но что то ни ответа ни привета, что ДЕЛАТЬ?
Юлія Кіндра
Юлія Кіндра
25 квітня 2014, 12:59
Сергій Михайлович, добрий день!
Прошу повідомити свій контактний номер телефону на адресу yuliia.kindra@fidobank.ua
З`ясуємо інформацію. Дякую!