Релиз по выплатам 2 очереди, сайт ССБ

klient67 5 березня 2015, 21:30
05.03.2015

Оголошення про початок виплат вкладникам ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився по 23 лютого 2015 року включно.

З 6 березня 2015 року ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» (далі — ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК») розпочинає виплати коштів вкладникам за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився до 23 лютого 2015 року включно.

Виплати коштів вкладникам здійснюватимуться через відділення п’яти банків.

Вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу з ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Волинська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Київська область, Рівненська, Сумська, Хмельницька або м. Київ, а також вкладникам – нерезидентам за отриманням коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення АТ «ОЩАДБАНК».

Вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу з ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Автономна республіка Крим, Донецька, Луганська, Миколаївська, Херсонська область або м. Севастополь, за отриманням коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення ПАТ «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК».

Вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу з ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Вінницька, Дніпропетровська, Закарпатська, Харківська або Черкаська, за отриманням коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення АТ «ОТП БАНК».

Вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу з ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Житомирська, Запорізька, Львівська, Полтавська, Тернопільська, Чернівецька або Чернігівська, за отриманням коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення АБ «УКРГАЗБАНК».

klient67
klient67
5 березня 2015, 21:36
Короче, выплаты в тех же банках, что и 1 очереди
5 березня 2015, 23:10
Этой информации на сайте фонда на 23.09 по времени 05.03.15 года НЕТУ
6 березня 2015, 7:17
Информация есть на сайте сити банка. На горячей линии ОТП сказали, что реестр будет после обеда.
6 березня 2015, 11:11
В Ощадбанке не выдают… позвонили, сказали денег нет… и вообще у них «пенсионные дни»
6 березня 2015, 13:44
Для выдачи по Фонду в ощадбанках отдельное окно и получение пенсий это отмазка
6 березня 2015, 13:43
В Киеве пришла сегодня 06.03.15 в ощадбанк — проверили по спискам — записали НА ВЫДАЧУ на удобное для меня число — перед этим склоняли, что положите хоть чуточку нам на депо, а лучше вообще ВСЕ, что должны получить.
6 березня 2015, 14:01
Ничего себе, сколько Ощадбанк будет пользоваться нашими деньгами, — записали на 30 марта!!!
6 березня 2015, 14:29
Мне предложили деньги получить 10-го — сумма большая и ее нужно заказывать — я выбрала другую дату когда мне удобно, а не когда мне скажут. Совет — обратитесь еще в соседние отделения Ощадбанка их много. На нашем Центральном мне вообще сегодня сказали, что лимит выдачи 150 тыс в день, а остальное на карточку — я перезвонила в другое отделение — попросили придти меня чтоб они смогли проверить по спискам — я пришла — все 4 человека мои были по спискам и нас записали без всяких проблем и на выдачу всей суммы
6 березня 2015, 14:56
Советую обратиться в другое отделение — они все равно списки очереди на бумажку пишут
6 березня 2015, 15:14
В ПУМБ уже список пришел? кто-то дозвонился, записался?
6 березня 2015, 15:17
Думаю, что пришли списки во все банки — их отправляют одновременно -
6 березня 2015, 15:50
Отп запись уже ведется
10 березня 2015, 15:46
В ПУМБе выдают 2 очередь, но для тех у кого вклад большая сумма не отдают день в день, нужно сначала открыть у них счет-депозит до востребования и через 2-3 дня только можно снимать свои деньги.