пишіть заяви про відкриття кримінальних справ по статті шахрайство

voll 4 жовтня 2014, 13:53
Важливо — всі кому недобанка відкрила САМОВІЛЬНО депозитний рахунок «на вимогу» вимагайте щоб вам показали підписаний вами договір на той рахунок. Якщо немає дзвоніть 02, викликайте міліцію і складайте протокол про крадіжку грошей. Ваші гроші були на строковому депозиті, а тепер їх немає і договору де вони знаходяться теж немає. Чистої води ШАХРАЙСТВО. Нехай відкривають кримінальні справи на начальників відділень за шахрайство.

vik85
vik85
5 жовтня 2014, 19:04
Володя саме це і було зроблено у м.Львові 03.10.14 під заявою підписалося 42 людини, завтра буде викликано слідчого для того, щоб той взяв пояснення у дирекції і затребував договори які клієнтами не були підписані і на підставі яких були скоєні ШАХРАЙСЬКІ дії працівниками банку. А тепер звертаюсь до працівників банку які далі покривають бандитів немає значення напишете Ви заяву на звільнення чи ні ми всіх Вас пересаджаємо закон на нашій стороні.

Закликаю громадян які постраждали від даного банку звертатися до мене ( 097 26 86 4 26, 050 431 62 51)

планую в середу ввечері виїхати до Києва для допомоги зневірившимся вкладникам пікетувати НБУ, адміністрацію президента. Бандицькі дії банку потрібно зупиняти нечекаючи реакції НБУ, за бездіяльість керівництво НБУ потрібно люструвати.

Головна / Банки України 🏦 / Міський Комерційний Банк 💰 / Відгуки про Міському Комерційному Банку 📝 / пишіть заяви про відкриття кримінальних справ по статті шахрайство