Керівнику НБУ України, Голові Правління МКБ (ССВ)м. Києва

Анжелика :-) 14 липня 2014, 16:23
Згідно Закону України Про публічну інформацію вимагаємо надати достовірну інформацію про фінансовий стан «Міського Комерційного Банку», чи дійсно проводиться до сих пір перевірка представником НБУ та коли вона логічно закінчиться? Банк на сьогоднішній день не виконує своїх зобов'язань перед вкладниками: не повертає депозитів, не сплачує відсотки!!! Просимо внести зміни до діючого законодавства в частині відповідальності Банка за невиконання зобов'язань перед Вкладниками, а саме: затвердити 25% річних за фактичний період порушення термінів виплат або штраф в сумі 50% від суми депозита або розміру процентів по депозиту!!!
Нагадую, що держслужбовці мають ненормований робочий день...., то ж повинні швидше працювати на благо народу та надати економічний висновок про стан Банку, прийняти відповідні заходи
!!!

vasyl60
vasyl60
14 липня 2014, 16:36
Підтримую!!!
14 липня 2014, 18:06
Пока уголовное наказание не введут -эти воры-банкиры будут жить припеваючи за деньги вкладчиков.
sosha
sosha
15 липня 2014, 0:02
Это и так тянет как минимум на мошенничество и хищение в особо крупных размерах. А должностные лица НБУ — пособники. Для меня до сих пор не понятно, как это вывели миллиарды из активов банка? Где Гос. служба по контролю за сомнительными операциями? Что они вообще контролируют? Тетенек, которые 100 долларов переводят?
15 липня 2014, 0:51
Повністю підтримую!!! НБУ вже давно пора ввести тимчасову адміністрауію в сітікомерц банк!!!
15 липня 2014, 1:13
Закрити потрібно своїми силами банк
15 липня 2014, 9:56
Vik85 Набросайте схему, надо поднимать регионы.
Valdemar1987
Valdemar1987
15 липня 2014, 14:14
Нажаль ці всі скарги банку і нбу по барабану,і їм всеодно. Адже вони всі це одна банда,ccb носе хабарі в нбу а нбу в свою чергу прикриває їх, все дуже просто це ж Україна =) Лише рішучими діями можна чогось досягнути в нашій країні…
15 липня 2014, 21:40
Інтереси кожного закінчуються тоді коли починає припікати в «дупу», завтра зустріч з керівництвом НБУ прогнозую що буде відмовка та ссилка на подачу суду якщо так, заблокуємо відділення, викличемо телебачення, будем не лише по регіональним каналам ай по соц. мережам, а там уже і на каналах РФ ( чого дуже неполюбляє нова влада ) або банк ліквідують або видадуть кошти а як ні то нехай працівники які порушують закон а саме протидіють мені та іншим вкладникам доступ до своїх фінансових ресурсів а для когось це може бути життєво важливо.
Анжелика :-)
Анжелика :-)
18 липня 2014, 17:26
ВНИМАНИЕ ВСЕМ, КТО ЖИВЕТ В Киеве и в пригороде, кто может приехать в Киев: подключайте средства массовой информации!!! Если это будет продолжаться- будем требовать от Президента о снятии Главы НБУ!!!
18 липня 2014, 23:35
Ви молодець! Обєнуйтесь в Києві а ми у Львові!!! В понеділок 21 07 о 13 00 пікет у Львові Надіюсь кияни теж підтримають акцію протесту проти свавілля банкУ!