деньги выдают, но «своим»

olala2014 11 липня 2014, 15:37
есть информация, что некоторые клиенты регулярно получают в банке деньги — 500,00грн. Причем им перед этим звонят!!! Конечно, ведь это знакомые управляющего или сотрудников… А мы простые граждане по месяцу, а то и больше проценты даже получить не можем, не говоря уже о самом вкладе. Ответ один -денег нет! Вот почему и рейтинг на «5» и НБУ ничего не делает.

11 липня 2014, 17:36
Це міф або якась москальська пропаганда, в мого товариша дружбан працює в цьому проклятому банку і виплати відсотків припинили місяць назад, зараз ніхто нічого нікому не плате бо грошей нема в принципі, все вивезли в офшор. А тимчасову адміністрацію невводят томущо керівництво CCB регулярно носить хабарі керівництву нбу і в них все ок.
varlo
varlo
11 липня 2014, 20:22
Зачем акционерам тогда поддерживать банк, если все вывели?
aao
aao
12 липня 2014, 8:57
В 23 отделении обслуживаются большая часть самих сотрудников, вот поэтому там и платят в перемешку своим и чужим.
12 липня 2014, 9:52
Varlo, все дуже просто, банк виводе всі актива в офшор а потім просе в нбу рефінасування і дуже часто така схема працює успішно. Тобто по факту банк «кидає» двічі як громадян так і державу, але цього разу вийшов облом і даний банк ніколи в житті неотримає рефінансування томущо теперішня влада дуже злопам*ятна і те що CCB обслуговував клан януковича ніхто не забув. Таким чином виходе замкнутий круг, рефінансування небуде і тимчасової адміністирації також томущо нбу систематично отримує хабарі,і взагалі зараз така ситуація що вся увага уряду спрямована лише на війну з росією і енергетичну безпеку, а те що більшість банків обманули вкладнів нікого нехвилює.
Andrey33
Andrey33
13 липня 2014, 13:14
Не смешите людей. Знакомые все давно получили и не по 500 грн. По сост на 01.04 если я не ошибаюсь у банка только наличкой было 1.4 млрд