Коротка інформація щодо подій та результатів 21.03.14

forumsoskiev 21 березня 2014, 23:53
Ініціативна група вкладників
та клієнтів банку «Форум»
Контактні телефони:
Павло Сидоренко 050 715 77 10
e-mail: bankforumsos.kiev@gmail.com

Коротка інформація щодо подій та результатів 21.03.14

1. Відбулася перша акція вкладників та клієнтів банку у Києві – мітинг біля НБУ. Взяло участь близько 300 осіб.
2. До учасників мітингу вийшов голова НБУ С.Кубiв – спілкувався, давав відповіді на запитання. Учасники мітингу передали йому звернення. Запропонував зустрітися о 16.00 з представниками учасників мітингу (зустріч відбулась – детальні результати завтра до обіду).
3. Створено Iнiцiативну групу вкладникiв та клiєнтiв банку “Форум” у складi 9 осiб. Головою обрано iнiцiатора та органiзатора мiтингу – Сидоренка Павла Володимировича (бiльш детально про персональний склад групи, контакти i тд – завтра до обiду).
4. Вiдбулася грунтовна зустрiч на 1,5 години Iнiцiативної групи з головою НБУ С.Кубiвим. Позицiя Нацбанка – однозначна – банк “Форум” буде збережено та вiдновлено його нормальну роботу. Голова НБУ бачить три шляхи виходу iз ситуаiї, що склалася. Варiант лiквiдацiї не розглядається. (бiльш детально – завтра до обiду).
5. Ввечерi пiсля зустрiчi iз головою НБУ вiдбулося засiдання Iнiцiативної групи (закiнчилося о 22.00). Намiченi подальшi конкретнi кроки (бiльш детально – завтра до обiду).
6. Є вже пропозицiї з багатьох областей щодо бажання виступити координатором та органiзувати Iнiцiативну групу вкладникiв та клiєнтiв банку “Форум” свого регiону. Прохання до всiх наших колег з активною громадською позицiєю в регiонах України – пишiть про себе на мейл, щоб ми могли дати iнформацiю про вас для загального доступу i координацiї вкладникiв та клiєнтiв вашої областi (завтра до обiду – буде розмiщена iнформацiя про тих, хто вже виявив бажання виступити координатором в тiй чи iншiй областi).
7. Зараз iде робота над створенням єдиного iнформацiйного ресурсу в мережi Iнтенет, де б ВСI вкладники та клiєнти банку “Форум” мали можливiсть отримувати достовiрну та оперативну iнформацiю щодо ситуацiї з нашим банком. Про це буде повiдомлено додатково. Зараз поки що iнформацiя розмiщується на форумах фiнансових iнтернет-ресурсах та у оцiальних мережах.
8. Бiльше iнформацiї – завтра до обiду. Прохання – не обривати телофини – ми реально тут, в Києвi, не розслабляемся, а працюємо заради повернення наших з вами заощаджень та коштiв. Завтра будуть визначеннi куратори регонiв вiд Iнiцiативної групи в Києвi, якi зможуть вiдповiдати на запитання, вiдповiдi на якi ви не знайдете почитавши бiльш докладну iнформацiю. Якщо є конкретнi пропозицiї – прохання писати на мейл.

P.S. Хочу перепросити перед всiма, хто звонив менi i не дозвонився. Я фiзично не змiг вiдповiсти на ту кiлькiсть дзонкiв, яку отримав.

P.P.S. Запрацював Інтернет-банкінг як ресурс, де ми можемо пересвідчитись, що з нашими кошти та заощадження на місці.

Зi щирою повагою та
твердим переконанням у нашій спiльнiй перемозi
координатор Iнiцiативної групи вкладників та клiєнтiв банку “Форум”
Павло Сидоренко

28olya83
28olya83
22 березня 2014, 2:53
Павел, спасибо Вам большое за проделанную работу. Не может не радовать инфо с п.4 Вашего сообщения:) очень жду более детальную информацию.
alexxx2014
alexxx2014
22 березня 2014, 9:18
Павел и инициативная группа, спасибо за работу, поддерживаю!
cvbn777
cvbn777
22 березня 2014, 9:23
Спасибо.
ertiori
ertiori
22 березня 2014, 10:28
Большое спасибо за проделанную работу. Не хочется быть просто свидетелем со стороны. А звонков и писем вам и так хватает. Но если будет нужна какая-то помощь или поддержка в каких-то вопросах, то бросьте клич и я думаю многие откликнутся. Я точно готов помогать и участвовать.
Nawa7777
Nawa7777
22 березня 2014, 11:23
Я с Николаева, готова тоже поддержать.
koval123
koval123
22 березня 2014, 16:17
Я тоже из Николаева
artezs
artezs
22 березня 2014, 12:26
ПАВЕЛ, СПАСИБО.
Рад что есть инициативные люди в Украине. Луганские клиенты ФОРУМ банка с вами.
22 березня 2014, 15:01
Спасибо Павел

Если появится отдельный ресурс для вкладчиков Форум банка-как на него выйти?
22 березня 2014, 15:12
Какими методами можно поддержать процесс находясь в Николаеве
zahovich1977
zahovich1977
22 березня 2014, 18:35
Спасибо Павел, а где инфа после обеда?

Головна / Банки України 🏦 / Форум Банк 💰 / Відгуки про Форум Банку 📝 / Коротка інформація щодо подій та результатів 21.03.14