Депозити не повертають

Georgi 4 липня 2014, 17:48
Сумно читати, що у нас є такі люди, які захищають банки, котрі дурять простих людей. То може ви й за Януковичем сумуєте. І якщо ви робітник банку Авант, то мені зрозумілий ваш відгук. А в країні зараз таке твориться тому, що всі, включаючи і банки, дурять один одного, і якщо це не припиниться, то буде ще гірше.
Коли банк бере у людини депозит, він вимагає покласти всі гроші на рахунок одразу, а не розкидує платежі на місяць, кожного дня по 3000 грн. в день. Не в кого не відваляться ноги ходити і класти горші кожного дня, а отримувати відсотки за повну суму, яка вказана в договорі. В тому ж договорі банк забов«язується повернути вклад в повному обсязі в строк, який вказаний в договорі. А от коли банк дає вам кредит, то за кожний просрочений день нараховує шалені відсотки. От і захищайте банки, які вас обдурюють, а прогнози сайті Рюріка можна зробити які завгодно.

fffint
fffint
7 липня 2014, 12:30
Нікого я не захищаю окрім своїх грошей у цьому банку. І чим більше ви будете усілякої гидоти писати, тим гірше буде. Для чого, скажіть мені, це робити? Ви не хочете свої гроші бачите, чи як? Мисліть с точки зору захисту своїх грошей, а не навпаки.