Невинность

3GS 6 лютого 2017, 21:24
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі — Фонд) після технологічної перерви продовжить виплату гарантованого відшкодування вкладникам АТ «АРТЕМ-БАНК» — фізичним особам (у межах 200 тис. грн) згідно з загальним Реєстром вкладників АТ «АРТЕМ-БАНК».

Звертаємо увагу вкладників АТ «АРТЕМ-БАНК», які не звернулись за отриманням відшкодування через відповідні банки-агенти у період з 13 грудня 2016 року до 03 лютого 2017 року включно, що у зв’язку з продовженням строку виплат за загальним Реєстром надсилати до Фонду заяви про виплату відшкодування не потрібно.

Про точну дату поновлення виплат, а також перелік банків-агентів буде повідомлено додатково на сайті Фонду — www.fg.gov.ua, на сайті АТ «АРТЕМ-БАНК» — artembank.com.ua, а також у відділеннях АТ «АРТЕМ-БАНК»

Довідкова інформація за телефонами:

«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800-308-108 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України), 044-333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв'язку).

6 лютого 2017, 21:28
Уважаемые вкладчики! Почему не обращаетесь!!!
Может быть вам деньги не нужны?
NSV83
NSV83
7 лютого 2017, 9:13
Обращаемся, только большая часть вкладчиков не нашла себя в реестрах…
7 лютого 2017, 22:24
Куда обращаетесь, когда Вас обманывают?
7 лютого 2017, 23:38
Где проверить, попал ли ты в так называемый обновленный реестр? Куда обращаться? Ответа из Артем-банка НЕТ, а ведь прошло больше месяца после обращения.
7 лютого 2017, 23:47
Сегодня в фонде ответили, что у них нет никаких обновлённых списков. А когда будут? В ответ тишина. Ждите. А где гарантия, что попал в них?