kushin 17 квітня 2014, 15:51
Звертаюсь від імені всіх обманутих вкладників вашого банку і від свого особисто, якщо ви стверджуєте, що всі питання по видачі депозитиві найближчим часом(за вашими словами це 2-3 тиждні) буде вирішено, то скажіть в якому порядку і в якму фінансовому еквіваленті ваш банк буде виплачувати, в першу чергу, моральні (а в деяких випадках і фізичні, фінансові) збитки вкладникам, що потрепіли від невчасного отримання своїх же коштів? також, як буде компенсоване те, що ваш банк не виконав свої зобов'язння по договору? я не збираюсь все це так просто залишати, адже той факт, що я не отримала своїх коштів вчасно, викликав збитки, від яких постраждала я та моя родина! А ваш банк на цьому нажився! тому дайте відповідь на які компенсації ми (обмануті вкладники) можемо розраховувати?

Головна / Банки України 🏦 / Актив-Банк 💰 / Відгуки про Актив-Банку 📝 / Питання до Актив-банку про фінансову компенсацію для обманутих вкладників, які постраждали від невчасно виплачених коштів і не виконання банком своїх зобов'язань по договору