Мінфін - Курси валют України

Встановити

Електронний поліс «автоцивілки» з кешбеком

10% кешбеку при купівлі «автоцивілки»Бонус для користувачів Мінфіну

PolisUA— сервіс продажу електронних полісів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовлсників - «автоцивілки», який дозволяє легко і швидко підібрати пропозиція від страхової компанії і купити страховку за вигідною ціною.

Оформляючи поліс через «Бонус від Мінфіну» ви отримуєте від PolisUA кешбек в розмірі 10% від вартості поліса.

Переваги:

  • PolisUA працює більш ніж з 10 надійними страховими компаніями, які мають рейтинг Моторного транспортного страхового бюро України (МТСБУ) не нижче «4» за 5-бальною шкалою.

  • Сервіс дозволяє клієнтам розрахувати вартість поліса автоцивілки від компаній-партнерів як за параметрами авто (об'єм двигуна, місце реєстрації), так і просто ввівши держномер автомобіля.

  • PolisUA працює тільки з електронними полісами «автоцивілки». Тому вам не потрібно буде чекати кур'єра і підписувати паперові договору.
     

Придбані на сервісі електронні поліси «автоцивілки» зберігаються в базі МТСБУ, що гарантує законність купленої страховки.

Електронний поліс «автоцивілки» має таку ж силу, як і його паперовий аналог. Співробітники поліції можуть перевірити наявність і дійсність страховки по держномеру авто або номером електронного поліса.

Головна / Бонус від Мінфіну / ОСАГО с кешбеком від ключових страхових компаній