Мінфін - Курси валют України

Встановити
Архівна пропозиція

Інвестиції у технологічні компанії NASDAQ100 з Фондом «Фонд перспективних акцій: Отаман»

11,85% (USD) 16,62% (UAH)Дохідність за 6 місяців
1 година з фінансовим експертом Михайлом РітчеромБонус для користувачів «Мінфіну»
Ця пропозиція не актуальна

Умови спеціальної пропозиції

Дохідність за 6 місяців (травень, червень, липень, серпень, вересень, листопад)
11,85% (USD) 16,62% (UAH)
Мінімальна сума інвестиції
10 000 гривень
Виплата дохідності
23-30 березня, 23-30 липня, 23-30 листопада
Термін
Необмежений
Бонус для користувачів «Мінфіну»
1 година з фінансовим експертом Михайлом Рітчером
ТОВ «МІНФІНМЕДІА» не несе відповідальності за зміст розміщених на даній сторінці оголошень і достовірності інформації Рекламодавця. Ми не гарантуємо якість представлених товарів та послуг і не відшкодовуємо збитки, шкоду та втрати, отримані в результаті здійснення операцій

Отримайте вигідні умови за онлайн заявку

Ваші дані захищені!

Про фонд

Інвестиційний Фонд «Фонд перспективних акцій: Отаман» – це другий в Україні інвестиційний фонд, який інвестує в цінні папери провідних технологічних компаній світу. Компанія «Універ», що управляє фондом, вкладає кошти в акції компаній зі Сполучених Штатів Америки, які входять до індексів NASDAQ100. Для підвищення надійності інвестицій «Універ»також купує американські державні та корпоративні облігації.

Інвестиційний Фонд «Фонд перспективних акцій: Отаман» в квітні 2020 року змінив стратегію на інвестиції в цінні папери технологічних компаній США (індекс NASDAQ100). Дохідність за останні 6 місяців (травень, червень, липень, серпень, вересень, листопад) досягла – 16,62% в гривнях.

Переваги Інвестиційного Фонду «Фонд перспективних акцій: Отаман»

  • Активи фонду містять цінні папери кращих технологічних компаній США;

  • Фонд є відкритим – викуп сертифікатів фонду у інвесторів можливий без обмежень у будь-який робочий день;

  • Мінімальна сума інвестиції – 10 000 гривень

Управління Інвестиційного Фонду «Фонд перспективних акцій: Отаман» здійснює ТОВ “КУА “Універ Менеджмент”

Як придбати сертифікати фонду:

  1. Звернутися до компанії «Універ»

  2. Після консультацій з Михайлом Рітчером, який відповість на всі запитання, буде відправлено перелік усіх необхідних документів для підписання договору і відкриття рахунку

  3. Після підписання усіх необхідних документів, залишається оплатити вартість сертифікатів фонду

  4. Після зарахування коштів сертифікати фонду будуть перераховані на рахунок у цінних паперах

  5. З цього моменту ви є повноправним власником сертифікатів та учасником фонду

Про індекс

Індекс NASDAQ дає розуміння ситуації на ринку високих технологій США.

NASDAQ (National Association of Securities Dealers Automated Quotation) - одна з трьох головних фондових бірж США (крім AMEX і NYSE). Заснована в лютому 1971 року і розташована в Нью-Йорку.

Індекс NASDAQ 100 відображає динаміку котирувань 103 найбільших за капіталізацією компаній цієї біржі. У список входять компанії різних сфер реального сектора економіки. Тут знаходяться чотири компанії, які досягли позначки в трильйон доларів в США: Apple (AAPL), Amazon (AMZN), Microsoft (MSFT) і Alphabet (GOOG, GOOGL). Популярність цих компаній поряд з іншими лідерами технологій, такими як Cisco (CSCO), Qualcomm (QCOM), Intel (INTC), NVIDIA (NVDA), Micron (MU), Adobe (ADBE), Advanced Micro Devices (AMD) і Baidu ( BIDU) часто справляє враження технологічного індексу. Хоча технології є домінуючим сегментом індексу, він добре збалансований за такими секторами, як споживчі послуги, охорона здоров'я, товари народного споживання і промисловість, які складають інші 50%.

Якщо подивитися на картину в цілому, NASDAQ 100 являє собою диверсифіковане поєднання надійних компаній і займає більш вигідні позиції в порівнянні з S&P 500 через незначну або повну відсутність таких секторів, як енергетичний і фінансовий. Унікальність цього індексу полягає в тому, що він орієнтований на компанії, які символізують інновації та майбутнє зростання. З 2008 року Nasdaq-100 демонструє більш високі темпи зростання, ніж конкуруючі індекси, такі як S&P 500 Index і Russell 1000 Growth Index.

З точки зору торгівлі Nasdaq 100 схильний до значних коливань цін з високою волатильністю в порівнянні з іншими індексами. Крім того, індекс пропонує високу ліквідність, а також вузькі спреди і довгий торговий час.


Про компанію


 

“Універ Менеджмент” працює в усіх фінансового ринку з 2005 року. Група обслуговує як приватних, так і корпоративних клієнтів, надаючи послуги інвестиційних фондів, а також послуги з інвестування в ОВДП та корпоративні цінні папери іноземних та вітчизняних емітентів.

КУА «Універ Менеджмент» має ліцензію НКЦБФР №1795 від 29.10.2015р. на професійну діяльність на фондовому ринку - діяльність з управлянні активами інституційних інвесторів.

Важливо: Вкладення коштів у інвестиційний фонд не є депозитом та не підпадає під гарантування з боку ФГВФО. Дохідність сертифікатів інвестиційного фонду не є фіксованою величиною та залежить від поточних результатів його роботи.

Головна / Бонус від Мінфіну / Інвестиційні фонди / Інвестиції в технологічні компанії NASDAQ100, Фонд «Отаман» від Універ