Мінфін - Курси валют України

Встановити
Архівна пропозиція

Інвестиції у компанії з індексу S&P500 з Фондом «Ярослав Мудрий: Фонд Акцій»

9,23% (USD), 16,06% (UAH)Дохідність за 6 місяців
1 година з фінансовим експертом Михайлом РітчеромБонус для користувачів «Мінфіну»
Ця пропозиція не актуальна

Умови спеціальної пропозиції

Дохідність за 6 місяців (травень, червень, липень, серпень, вересень, листопад)
9,23% (USD), 16,06% (UAH)
Мінімальна сума інвестиції
10 000 гривень
Виплата дохідності
У будь-який робочий день
Термін
Необмежений
Бонус для пользователей «Минфина»
1 година з фінансовим експертом Михайлом Рітчером
ТОВ «МІНФІНМЕДІА» не несе відповідальності за зміст розміщених на даній сторінці оголошень і достовірності інформації Рекламодавця. Ми не гарантуємо якість представлених товарів та послуг і не відшкодовуємо збитки, шкоду та втрати, отримані в результаті здійснення операцій

Отримайте вигідні умови за онлайн заявку

Ваші дані захищені!

Про фонд

Інвестиційний Фонд «Ярослав Мудрий: Фонд Акцій» – це перший в Україні інвестиційний фонд, який інвестує в акції провідних світових компаній.  «Універ» вкладає кошти в компанії зі Сполучених Штатів Америки, які входять до індексу S&P500. Для підвищення надійності інвестицій компанія  також купує американські державні та корпоративні облігації.

Інвестиційний Фонд «Ярослав Мудрий: Фонд Акцій» в листопаді 2019 року змінив стратегію на інвестиції в цінні папери широкого ринку США (індекс S&P500). Дохідність за останні 6 місяців (травень, червень, липень, серпень, вересень, листопад) досягла – 16,06% в гривнях.

Переваги інвестиційного Фонду «Ярослав Мудрий: Фонд Акцій»

  • Активи фонду містять цінні папери провідних світових компаній США, що входять до індексу S&P500;

  • Фонд є відкритим – викуп сертифікатів фонду у інвесторів можливий без обмежень у будь-який робочий день;

  • Мінімальна сума інвестиції – 10 000 гривень

Управління Інвестиційного Фонду «Ярослав Мудрий: Фонд Акцій» здійснює ТОВ “КУА “Універ Менеджмент”

Як придбати сертифікати фонду:

  1. Звернутися до компанії «Універ»

  2. Після розмови з Михайлом Рітчером, який відповість на всі запитання, буде відправлено перелік усіх необхідних документів для підписання договору і відкриття рахунку

  3. Після підписання усіх необхідних документів, залишається оплатити вартість сертифікатів фонду

  4. Після зарахування коштів сертифікати фонду будуть перераховані на рахунок

  5. З цього моменту ви є повноправним власником сертифікатів
     

Про індекс

S&P 500 був вперше представлений в 1923 році. Індекс складається з 505 акцій США з великою капіталізацією, які становлять близько 80% всієї ринкової капіталізації США. З цієї причини індекс S&P 500 вважається хорошим індикатором стану ринків США. Індекс зважується за ринковою капіталізацією.

Зважування ринкової капіталізації означає, що частина індексу, представлена ​​кожною компанією, пропорційна її ринкової капіталізації. Наприклад, Apple є найбільшим компонентом S&P 500, а її ринкова капіталізація становить близько 2,9% від загального індексу, тому ця велика частина індексу залежить від показників Apple.

Компанії в індексі вибираються комітетом інвестиційної компанії Standard&Poor's. Комітет збирається щомісяця для обговорення можливих змін до списку і вибирає компанії на основі «розміру ринку, ліквідності і представництва групи». Нові учасники додаються до 500 тільки тоді, коли інші йдуть через злиття або (рідше) нестійкого бізнесу.

Хоча індекс називається S&P 500, індекс містить 505 акцій, тому що він включає два класи акцій

 

Про компанію

 

 “Універ Менеджмент” працює в усіх фінансового ринку з 2005 року. Група обслуговує як приватних, так і корпоративних клієнтів, надаючи послуги інвестиційних фондів, а також послуги з інвестування в ОВДП та корпоративні цінні папери іноземних та вітчизняних емітентів.

КУА «Універ Менеджмент» має ліцензію НКЦБФР №1795 від 29.10.2015р. на професійну діяльність на фондовому ринку - діяльність з управлянні активами інституційних інвесторів.

Важливо: Вкладення коштів у інвестиційний фонд не є депозитом та не підпадає під гарантування з боку ФГВФО. Дохідність сертифікатів інвестиційного фонду не є фіксованою величиною та залежить від поточних результатів його роботи.

Головна / Бонус від Мінфіну / Інвестиційні фонди / Інвестиції в компанії з індексу S&P500, Фонд «Ярослав Мудрий» від Універ